توضیحاتلگوپویابتمن480قطعه
قيمت : 155,000 تومان

وجه تمایز لگوهای «پویاتویز» کنارچین‌بودن و تنوع قطعات آن است،

به طوری که می‌توان انواع اشکال هندسی را نزدیک به تصویر واقعی آنها ساخت.

این بسته لگو بتمن شامل 480 تکه در اشکال و رنگ‌های مختلف متناسب با نقشه‌ راهنمای ساخت همراه محصول است.

تصاویر نشان داده شده روی جعبه تنها چند نمونه از اشکال قابل ساخت با این قطعات است و بچه‌ها می‌توانند با تجسم و خلاقیت خود انواع اشکال هندسی دیگر را نیز بسازند.
لگوپویابتمن480قطعه
توضیحاتبینوبین
قيمت : 98,000 تومان

بازی فکری بینو بین محصولی از گروه دهکده آموزش برای کودکان 3 سال بالا می‌باشد تا با بازی و سرگرمی بتوانند حروف الفبای فارسی را آموزش ببینند.

تمام کارت های حروف را به ترتیب حروف الفبا در مقابل خود قرار دهید سپس با توجه به درجه سختی بازی، 1 الی 4 کارت کلمه مربوط به تمام کارت های حروف را انتخاب کنید.

پس از انتخاب کارت های کلمه آنها را با هم بر بزنید و به پشت رو به روی خود قرار دهید.

کارت های کلمه را یکی یکی برداشته و در زیر کارت های حروف و در جای مناسب خود قرار دهید.

کلمه مربوط به هر حرف با رنگ قرمز در همان کلمه مشخص شده است.
بینوبین
توضیحاتپایاپای
قيمت : 100,000 تومان

بازی پایاپای یه بازی شاد و پرسروصدا و هیجان‌انگیزه که 3 تا 8 نفره و همه بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال می‌تونن بازی کنن…

در این بازی به هر بازیکن تعدادی کارت می‌رسه که روشون تصاویری از کالاهای مختلف مثل پسته و زعفران و انار و غیره وجود داره که هر کدوم ارزش و امتیاز خاص خودشون رو دارن…

در جریان بازی هر بازیکن باید با معامله کارت‌های خودش با بقیه بازیکنا سعی کنه قبل از اونا همه کارت‌های خودش رو از یک کالا ست کنه و زنگ‌ رو‌ به‌ صدا دربیاره و برنده اون دست از بازی بشه و امتیاز کالایی که جمع کرده واسش حساب بشه…

پایان بازی رو می‌تونیم با تعداد دست بازی یا رسیدن به یک امتیاز خاص تعیین کنیم و هرکی امتیازش بیشتر شد یا زودتر به اون امتیاز خاص رسید برنده‌ست…
پایاپای
توضیحاتکاستل
قيمت : 125,000 تومان

بازی فکری و ایرانی کاستل kastel

برگردان موفقی از بازی Nox

شب "هالووین" است و اهالیِ قلعه‌ی باستانیِ "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو" (یک "آدم-کدو"ی موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبیِ خسته!) و جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیاییِ هزارودویست‌ساله، از نوادگانِ فراعنه‌ی مصر!)، به‌رسمِ هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمیِ این "مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکسِ ظاهرِ ترسناک‌شان، از حسّ طنز خوبی هم برخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندنِ مردمی است که برای برگزاری مراسم، به قلعه‌ی "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌که اهالیِ قلعه، قصدِ بدی ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و روانه‌ی بیمارستان‌ها می‌شوند! این امر، ممکن است احساساتِ نداشته‌ی قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کند ولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"، ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تر است!!
حال باید دید کدام‌یک از اهالیِ قلعه‌ی "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌ها برای بالا بُردنِ آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر بقاپند)!!...
اجزاء بازی
90 کارت (با تصاویرِ آقای "کلّه‌کدو"، استاد "گوربه‌گور" و جناب "کُهنه‌پیچ"؛ از هرکدام 30 کارت)
کاغذ و قلم، برای ثبت امتیازات، فراموش نشود!

آغاز بازی
کاغذ و قلم را آماده داشته باشید. کارت‌ها را -به‌پُشت- بُر بزنید. به هر بازیکن 3 کارت بدهید. کارت‌های خود را طوری در دست بگیرید که فقط خودتان بتوانید ببینید! بقیه‌ی کارت‌ها -به‌پُشت- ستونِ کارت‌‌های "قلعه" را در وسط میز تشکیل می‌دهند.

هدف بازی
بازیکنی که در پایان بازی، بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود!
کاستل
توضیحاتشوتینگ
قيمت : 160,000 تومان

گروه سنی:3سال به بالا
شوتینگ
توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 30,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 235,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
توضیحاتحلقه پرتاب کاکتوس/جوان
قيمت : 110,000 تومان

اجزای بازی : پایه ، 5 حلقه برای پرتاب ، میله ی اصلی که شکل کاکتوس دارد.

نحوه بازی : پرتاب حلقه از فاصله ی معینی به داخل شاخه های کاکتوس.

اهداف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز ، هماهنگی بین چشم و دست ، ایجاد نشاط و سرگرمی ، این بازی به تخلیه ی انرژی بچه کمک میکند.

گروه سنی : 3 سال به بالا
حلقه پرتاب کاکتوس/جوان
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (69 کالا)
 روبیک ها (0 کالا)
 کتاب (1 کالا)
 پازل ها » (26 کالا)
 جورچین (7 کالا)
 آموزشی (36 کالا)
 تمرکزی (42 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :

تخفيف
% 3

رانی پارک فرار از زندان

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
210,000  تومان
توضيحاترانی پارک فرار از زندان
قيمت : 210,000 تومان

فرار از زندان
خلاصه بازی: فرار از زندان یک بازی تک نفره و استراتژیک است. در هر مرحله از بازی، قطعات دیوار مطابق کارت معما، در صفحه بازی قرار می‌گیرند و زندانی باید برای فرار، خودش را از نقطه شروع به نقطه پایان، یعنی نردبان برساند.
شیوه بازی:
یکی از کارت‌های معما را داخل صفحه بازی قرار دهید و قطعات دیوار را مطابق تصویر، روی آن جایگذاری کنید.
مهره زندانی را روی خانه خاکستری شروع (خانه‌ای که شماره کارت روی آن است) قرار دهید و نردبان را هم روی خانه خاکستری دوم. کنتور برج مراقبت را هم که در ضلع بالایی زندان قرار دارد، روی خانه قرمز قرار دهید.
مراقب باشید، زندانی هرگز نباید در خانه‌ای قرار بگیرد که همرنگ خانه برج مراقبت است. چرا که در این صورت دوربین‌ها او را به نگهبان‌ها نشان می‌دهند و نقشه فرار لو می‌رود.
زندانی در هر نوبت می‌تواند 1، 2 و یا 3 خانه، به هر سمتی به صورت عمودی یا افقی حرکت کند. پس از هر سری حرکت، باید کنتور برج مراقبت را بچرخانید و همواره برای جلوگیری از گیر افتادن به ترتیب رنگ‌ها توجه کنید: قرمز، سبز، آبی، قرمز. توجه کنید هر بازی، با قرارگیری کنتور بر روی رنگ قرمز آغاز می‌شود.
اگر زندانی بتواند بدون اینکه توسط نگهبانان دیده و دستگیر شود، به نردبان برسد یعنی موفق به فرار شده و شما معما را حل کرده‌اید. توجه کنید که هر معما فقط یک جواب دارد.

price_26488
تخفيف
% 3

لاجیکولو/نهالک

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
154,000  تومان
توضيحاتلاجیکولو/نهالک
قيمت : 154,000 تومان

محتویات بازی فکری لاجیکولو :

* دفترچه ای شامل 152 معما

* 32 مهره در هشت رنگ مختلف

* صفحه نگهدارنده دفترچهاهداف بازی فکری لاجیکولو :

افزایش قدرت استدلال
تقویت قدرت درک مطلب
تقویت هوش فضایی-دیداری
افزایش اعتماد به نفس پس از حل معما
توانایی حل مسئله
افزایش دقت و تمرکز

روش بازی :

معماهای لاجیکولو بر اساس سادگی یا دشواری و شکل حل معما به چهار دسته تقسیم می شوند :مبتدی (بنفش) : شامل یک ردیف ساده

متوسط (سبز) : شامل دو ردیف

پیشرفته (قرمز): شامل سه ردیف و سه ستون

ماهر (آبی) :شامل دایره های هفت مهره ای، هشت مهره ای و نه مهره ای


بالای هر معما تعداد و رنگ مهره هایی که باید استفاده شود،نشان داده شده است.با استفاده از سر نخ ها مهره ها را در جای خود بچینید و معما را حل کنید!

برای هر معما فقط یک پاسخ درست وجود دارد.در واقع این بازی شامل یک صفحه‌ی بازی، دفترچه‌ی معماها، 32 مهره‌ی رنگی و راهنما و پاسخنامه است. بیش از 150 معما در چهار مرحله از مبتدی تا ماهر دسته‌بندی شده‌ و در دو طرف دفترچه‌ی معما قرار گرفته‌اند.

در بالای هر معما رنگ و تعداد مهره‌هایی که باید استفاده شود، مشخص شده و تعدادی سرنخ نیز برای هر معما ارائه شده است. شما باید بر اساس سرنخ‌ها مهره‌ها را در دایره‌های خالی بچینید. چیدمان باید به صورتی باشد که تمامی سرنخ‌ها درست رعایت شوند. گاهی ممکن است لازم باشد چندین بار سرنخ‌ها را مرور کنید. پاسخ تمام معماها در پاسخنامه آمده است؛ بنابراین برای آن که مطمئن شوید معما را درست حل کرده‌اید، کافیست به پاسخنامه مراجعه کنید. علاوه بر قدرت استدلال، لاجیکولو قدرت درک مطلب را هم تقویت می‌کند و بر هوش فضایی-دیداری شما می‌افزاید.

price_28548
تخفيف
% 3

بگردوپیدا کن(پارک حیوانات)

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
94,000  تومان
توضيحاتبگردوپیدا کن(پارک حیوانات)
قيمت : 94,000 تومان

بازی بگرد و پیدا کن پارک حیوانات مجموعه از معماهای جذاب برای تقویت ذهن کودکان.


یکی از نگرانی های دائمی والدین شیوه آموزش و بالا بردن مهارتهای ذهنی و فکری کودکان میباشد. مطالعات نشان داده بهترین و کاربردی ترین روش آموزش به کودکان در قالب بازیهای گوناگون میباشد. کودکان عاشق بازی هستند و ساعتها از آن لذت میبرند؛ بنابراین میتوان با انتخاب بازی مناسب علاوه بر سرگرمی کودک بسیاری از مفاهیم را به او یاد داد و سبب تقویت مهارتهای ذهنی و فیزیکی او شد.

بازی فکری بگرد و پیدا کن پارک حیوانات در رده پازل ها طبقه بندی میشود و شامل 48 معمای مختلف است که در 4 رده آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت رده بندی میشود. این بازی یک نفره

مناسب کودکان بالای 8 سال میباشد.


روش بازی:

بازی را از مرحله آسان آغاز کنید و به ترتیب مراحل پیش بروید و زمانی که همه معماها را حل کردید برنده می شوید.

روش بازی به این گونه است که پس از انتخاب یکی از معماها، بازیکن باید بلوکها یا همان 4 قطعه پازل را به گونه ای درون صفحه بازی قرار دهد که تمام حیوانات مخفی شوند و فقط گزینه های نشان داده شده در معما معلوم باشند. 4 قطعه پازل می توانند در 3072 حالت روی صفحه بازی قرار بگیرند، اما تنها یک حالت آن پاسخ درست معما میباشد.


اهداف بازی:

- تقویت عضلات کوچک دست

-بهبود عملکرد ذهنی

- تفکر منطقی

- افزایش تمرکز

- قدرت حل مساله


محتویات جعبه:

- صفحه بازی

- 4 بلوک

- دفترچه حاوی 48 معما

price_28549
تخفيف
% 3

کاتامینو

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
186,000  تومان
توضيحاتکاتامینو
قيمت : 186,000 تومان

گروه سنی:4سال به بالا


کاتامی نو یکی از بازی های مطرح در سطح جهان می باشد که به بالا بردن تمرکز و ضریب هوشی افراد بسیار کمک می کند. در این بازی هدف بر آن است تا بازیکنان با کنار هم قرار دادن قطعات مشخص شده در هر مرحله ، فضای مشخصی از صفحه بازی را پر کند که این امر از ترکیب هایی با 3 قطعه شروع می شود وتا ترکیب هایی با 12قطعه ادامه می یابد. تمام مراحل بازی طبقه بندی شده است و از مراحل بسیار ساده به سمت مراحل بسیار پیشرفته می رود.این مجموعه را به 4 طریق می توان بازی کر د که راهنمای کامل تمام بازی ها در بسته موجود است.
روش بازی:


کاتامینو یک پازل با حالت های گوناگون است که به طرح معماهای فکری می پردازد. این بازی همچنین یک نوع بازی ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و مهارت های دیداری را تقویت می کند، این بازی برای همه سنین مناسب بوده و به خردسالان نیز اجازه می دهد تا بتوانند اصول اولیه ساخت اشکال سه بعدی را فرا گیرند.

هدف بازی ساخت مجموعه هایی به نام پنتا با استفاده از تعداد خاصی از کاتامینوها در صفحه بازی است. هرچه تعداد قطعات به کارگرفته شده افزایش یابد بازی سخت تر می شود. این بازی دارای هزاران حالت گوناگون می باشد. 1 یا 2 بازیکن، برای بزرگسالان و کودکان چهار سال و بیشتر

اعتماد به نفس,حل مسئله,دقت و تمرکز,هماهنگی چشم و دست,کمک آموزشی

price_28787
تخفيف
% 3

جت ست/زینگو

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
165,000  تومان
توضيحاتجت ست/زینگو
قيمت : 165,000 تومان

بازی جت ست زینگو

در این بازی با رو شدن کارت الگو هر بازیکنی که زودتر الگو را بسازد برنده بازی است.

بازی جت ست از سری بازی های تخته ای شرکت بازی سازی زینگو شامل 2 تا صفحه‌ی بازی، قاب لولا‌دار، 48 مربع در شش رنگ مختلف و 15 کارت الگوی پشت و رو است.

مناسب جهت تجسم فضایی، تقویت قدرت استراتژیک، هماهنگی چشم و دست و سرعت عمل برای کودکان می باشد.
اموزش بازی جت ست زینگو

1. اول کارت ‌های الگو رو بُر بزنید و کنار صفحه ‌های بازی بذارید.
2.جهت قرار گرفتن کارت ‌های الگو به انتخاب بازیکن‌ هاست.
3.هر کدوم از بازیکن‌ ها نوبتی یک کارت رو انتخاب می ‌کنند.
4. با انتخابِ کارت الگو، بازی شروع میشه
5.حالا باید خیلی جنگی مربع‌ ها رو انقدر جا به جا کنید تا الگوی روی کارت رو توی صفحه‌ خودتون بسازید.
6.دقت کنید که الگو باید طبق قاب، وسط صفحه‌ باز‌ی یعنی یه مربع 3*3 ( 9تا مربع وسط هر صفحه ) ساخته بشه.
7. مربع ‌های رنگی دور صفحه جز الگویی که می ‌سازید، نیستند.
8.هر بازیکن الگو رو باید از همون سمتی که خودش می ‌بینه بسازه.
9. اولین بازیکنی که الگو رو درست بچینه، قاب مربعی رو به می ‌کوبه به صفحه‌ و داد می‌ زنه: « تمام »
10. حالا نوبت نفر بعدیه که کارت الگو رو انتخاب کنه.

price_28833
تـخفیف
8000

ذهن برتر مبتدی/عسل

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
300,000 تومان
292,000  تومان
توضيحاتذهن برتر مبتدی/عسل
قيمت : 300,000 تومان

بازی فکری :

دارای یک سینی ذخیره پازل است که حاوی 32 قطعه هندسی است.

همچنین این مجموعه آموزشی دارای 30 کارت حاوی شکل های مختلف به عنوان الگوی چیدمان این قطعات هندسی است.

این کارت ها طوری طراحی شده اند که با افزایش شماره کارت، بازی مشکل تر می شود.

الگوی چالش ذهنی این بازی به تقویت هوش بچه ها کمک می کند و آنها را تا ساعت ها سرگرم نگه می دارد.

این بازی فکری کودکان مهارت های مورد نیاز کودکان را به آنها می آموزد.

کودکان می توانند به تنهایی یا با دوستانشان بازی کنند و مهارت های خود را تقویت کنند.

کودکان علاقه زیادی به رنگ‌ها و ترکیب اجسام دارند.

در بازی فکری ذهن برتر مبتدی:

کودک در ابتدا با الگوی شماره 1 شروع و قطعه‌ای را انتخاب می‌کند و برروی قسمت مشخص شده قرار می‌دهد؛

به صورتی که از محدوده شکل بیرون نزند و سپس قطعات دیگر را نیز قرار می‌دهد تا تمام شکل با اشکال هندسی پر شود.

این بازی در عین سادگی ذهن کودک را درگیر کرده و به او آموزش می‌دهد،

که به تنهایی معماهای خیلی پیچیده را نیز حل کند.

این بازی در 2 دوره مبتدی و پیشرفته طراحی شده است.

دوره مبتدی این بازی مناسب برای کودکان 3تا 8سال

price_28980

               

تعداد کل صفحات : 1   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 24www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2023