توضیحاتلگوپویابتمن480قطعه
قيمت : 155,000 تومان

وجه تمایز لگوهای «پویاتویز» کنارچین‌بودن و تنوع قطعات آن است،

به طوری که می‌توان انواع اشکال هندسی را نزدیک به تصویر واقعی آنها ساخت.

این بسته لگو بتمن شامل 480 تکه در اشکال و رنگ‌های مختلف متناسب با نقشه‌ راهنمای ساخت همراه محصول است.

تصاویر نشان داده شده روی جعبه تنها چند نمونه از اشکال قابل ساخت با این قطعات است و بچه‌ها می‌توانند با تجسم و خلاقیت خود انواع اشکال هندسی دیگر را نیز بسازند.
لگوپویابتمن480قطعه
توضیحاتبینوبین
قيمت : 98,000 تومان

بازی فکری بینو بین محصولی از گروه دهکده آموزش برای کودکان 3 سال بالا می‌باشد تا با بازی و سرگرمی بتوانند حروف الفبای فارسی را آموزش ببینند.

تمام کارت های حروف را به ترتیب حروف الفبا در مقابل خود قرار دهید سپس با توجه به درجه سختی بازی، 1 الی 4 کارت کلمه مربوط به تمام کارت های حروف را انتخاب کنید.

پس از انتخاب کارت های کلمه آنها را با هم بر بزنید و به پشت رو به روی خود قرار دهید.

کارت های کلمه را یکی یکی برداشته و در زیر کارت های حروف و در جای مناسب خود قرار دهید.

کلمه مربوط به هر حرف با رنگ قرمز در همان کلمه مشخص شده است.
بینوبین
توضیحاتپایاپای
قيمت : 100,000 تومان

بازی پایاپای یه بازی شاد و پرسروصدا و هیجان‌انگیزه که 3 تا 8 نفره و همه بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال می‌تونن بازی کنن…

در این بازی به هر بازیکن تعدادی کارت می‌رسه که روشون تصاویری از کالاهای مختلف مثل پسته و زعفران و انار و غیره وجود داره که هر کدوم ارزش و امتیاز خاص خودشون رو دارن…

در جریان بازی هر بازیکن باید با معامله کارت‌های خودش با بقیه بازیکنا سعی کنه قبل از اونا همه کارت‌های خودش رو از یک کالا ست کنه و زنگ‌ رو‌ به‌ صدا دربیاره و برنده اون دست از بازی بشه و امتیاز کالایی که جمع کرده واسش حساب بشه…

پایان بازی رو می‌تونیم با تعداد دست بازی یا رسیدن به یک امتیاز خاص تعیین کنیم و هرکی امتیازش بیشتر شد یا زودتر به اون امتیاز خاص رسید برنده‌ست…
پایاپای
توضیحاتکاستل
قيمت : 125,000 تومان

بازی فکری و ایرانی کاستل kastel

برگردان موفقی از بازی Nox

شب "هالووین" است و اهالیِ قلعه‌ی باستانیِ "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو" (یک "آدم-کدو"ی موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبیِ خسته!) و جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیاییِ هزارودویست‌ساله، از نوادگانِ فراعنه‌ی مصر!)، به‌رسمِ هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمیِ این "مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکسِ ظاهرِ ترسناک‌شان، از حسّ طنز خوبی هم برخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندنِ مردمی است که برای برگزاری مراسم، به قلعه‌ی "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌که اهالیِ قلعه، قصدِ بدی ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و روانه‌ی بیمارستان‌ها می‌شوند! این امر، ممکن است احساساتِ نداشته‌ی قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کند ولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"، ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تر است!!
حال باید دید کدام‌یک از اهالیِ قلعه‌ی "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌ها برای بالا بُردنِ آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر بقاپند)!!...
اجزاء بازی
90 کارت (با تصاویرِ آقای "کلّه‌کدو"، استاد "گوربه‌گور" و جناب "کُهنه‌پیچ"؛ از هرکدام 30 کارت)
کاغذ و قلم، برای ثبت امتیازات، فراموش نشود!

آغاز بازی
کاغذ و قلم را آماده داشته باشید. کارت‌ها را -به‌پُشت- بُر بزنید. به هر بازیکن 3 کارت بدهید. کارت‌های خود را طوری در دست بگیرید که فقط خودتان بتوانید ببینید! بقیه‌ی کارت‌ها -به‌پُشت- ستونِ کارت‌‌های "قلعه" را در وسط میز تشکیل می‌دهند.

هدف بازی
بازیکنی که در پایان بازی، بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود!
کاستل
توضیحاتشوتینگ
قيمت : 160,000 تومان

گروه سنی:3سال به بالا
شوتینگ
توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 30,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 235,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
توضیحاتحلقه پرتاب کاکتوس/جوان
قيمت : 110,000 تومان

اجزای بازی : پایه ، 5 حلقه برای پرتاب ، میله ی اصلی که شکل کاکتوس دارد.

نحوه بازی : پرتاب حلقه از فاصله ی معینی به داخل شاخه های کاکتوس.

اهداف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز ، هماهنگی بین چشم و دست ، ایجاد نشاط و سرگرمی ، این بازی به تخلیه ی انرژی بچه کمک میکند.

گروه سنی : 3 سال به بالا
حلقه پرتاب کاکتوس/جوان
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (69 کالا)
 روبیک ها (0 کالا)
 کتاب (1 کالا)
 پازل ها » (26 کالا)
 جورچین (7 کالا)
 آموزشی (36 کالا)
 تمرکزی (42 کالا)

ليست بر اساس :

تخفيف
% 3

بولینگ پارچه ای حیوانات

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا

180,000  تومان
توضيحاتبولینگ پارچه ای حیوانات
قيمت : 180,000 تومان

بولینگ حیوانات پارچه ای

تولید کننده : ایرانی

رده سنی : 2 سال به بالا

تعداد بازیکن : تک نفره و چند نفره

ابعاد :

قد هر عروسک تقریبا 21 سانتی متر

توپ به قطر 10 سانتی متر


اهداف آموزشی بازی :

تقویت مهارت های حرکتی

تقویت ماهیچه های دست

تخلیه هیجان

محتویات بسته :

6 عدد عروسک با سر حیوان

2 عدد توپ

یک کیف کوله پشتی پلاستیکی

شرح بازی :

بولینگ حیوانات پارچه ای یک بازی ورزشی و هیجان انگیز برای کودکان می باشد. بولینگ ورزشی با قدمت چندین صد ساله از مصر باستان است . در این ورزش شما می بایست میله های عروسکی را به فاصله ی مناسب از کودک به صورت ردیفی بچینید. کودک در فاصله ی مناسب از عروسکها ایستاده و با توپ به آنها ضربه می زند. با هر بار انداختن عروسکها یک امتیاز به کودک دهید. سعی کنید قوانین تعادلی ، نحوه ی ایستادن ، رعایت فاصله ی مناسب و... را که در بازی بولینگ رعایت می شود به کودک آموزش دهید. این عروسکها سبک بوده و جنس آنها از پارچه ی نرم می باشد.
در آخر بازی به کودک یاد دهید که عروسکها و توپها را درون کوله پشتی جای دهند. این کوله پشتی نیز سبک بوده و به راحتی توسط کودک قابل حمل می باشد.

نکته : سر برخی از حیوانات یا رنگ آنها ممکن است با چیزی که در تصویر مشاهده می کنید کمی تفاوت داشته باشد.

price_25378
تخفيف
% 3

هنرموزاییک 200 مهره/گلدونه

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا

119,000  تومان
توضيحاتهنرموزاییک 200 مهره/گلدونه
قيمت : 119,000 تومان

یکی از بهترین بازی ها برای سرگرمی کودکان 3 تا 5 ساله بازی های چیدنی هستند. این دسته بازی ها علاوه بر اینکه می توانند مهارت دست کودکان را تقویت کنند باعث افزایش خلاقیت و آموزش مفاهیم ریاضی مانند شمارش اعداد و الگوخوانی و همچنین آموزش رنگ ها می شوند.
بازی هنر موزاییک 200 مهره با داشتن دو عدد صفحه ی مشبک شفاف و سفید به همراه برگه های الگوی تصویری می توانند مهارت های کودکان را تقویت کنند و آن ها را به خوبی سرگرم کند.

بازی هنر موزاییک گلدونه مدل 200 مهره برای کودکان گروه سنی 3.5 تا 5 سال عرضه شده که می تواند به دو روش آن ها را سرگرم کند. ابتدا کارت های الگو را زیر صفحه شفاف قرار دهید و از کودک بخواهید تا با استفاده از مهره های رنگی خانه های روی صفحه را طبق الگو پر کند. به این روش کودک الگوخوانی و توالی را یاد می گیرد.

در روش دیگر هم به کودک اجازه می دهید تا با استفاده از مهره ها روی صفحه ی سفید هر طرحی که دوست دارد بسازد. این فعالیت هم علاوه بر اینکه خلاقیت کودک را تقویت می کند باعث تقویت مهارت دست و افزایش هماهنگی چشم و دست کودکان می شود.

price_26104
تخفيف
% 3

نخ و مهره100تایی

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
191,000  تومان
توضيحاتنخ و مهره100تایی
قيمت : 191,000 تومان

اسباب بازی نخ و مهره رنگی رنگی 100 تایی دارای محتویاتی نظیر 5 بند بافته‌ی رنگی و 50 مهره‌ی در رنگ‌ های درخشان و شکل‌ های متنوع می باشد که امکان ساخت دستنبد، گردنبند و غیره را برای کودک فراهم می کند. علاوه بر این با کمک این وسیله کودکان رنگ‌ ها و شکل‌ ها را یاد می‌ گیرند و می‌ توانند الگو سازی را که یکی از پایه‌ های درک مفاهیم ریاضی است، تجربه کنند. کیفیت خوب و تنوع چشمگیر مهره‌ ها از نظر شکل و رنگ از ویژگی‌ های بارز این محصول است.

بچه ها از نخ کردن مهره‌ ها بسیار لذت میبرند. علاوه بر این، زمانیکه با استفاده از آن ها توانستند برای خود چیزی درست کنند بسیار ذوق زده می شوند که این موجب افزایش اعتماد به نفس آن ها می شود. این فعالیت برای آن ها جذاب و در عین حال مفید بشمار می‌ رود و ضمن تقویت ماهیچه‌ های ظریف دست کودک به هماهنگی هر چه بیشتر بین چشم، مغز و دست کودک که در آینده برای عمل ساده‌ ای مثل نوشتن یا انجام یک عمل جراحی پیچیده بسیار ضروری است، کمک می‌ کند.
مشخصات نخ و مهره رنگی رنگی 100 تایی

مناسب برای کودکان بالای 3 سال
شامل 100 مهره‌ی پلاستیکی
در رنگ‌ های درخشان و شکل‌ های متنوع
شامل 5 بند بافته‌ی رنگی
امکان ساخت دستبند، گردنبند و …
مناسب برای آموزش رنگ ها و اشکال
جنس از پلاستیک مرغوب و با کیفیت
ساخت ایران

مهارت هایی که کودک در بازی با نخ و مهره رنگی رنگی 100 تایی به دست می آورد:

خیالپردازی و بهبود قوه تخیل
بهبود توجه و تمرکز
تقویت هماهنگی بین چشم و دست کودک
مناسب برای تقویت مهارت های حل مسئله
تقویت مهارت حرکات ظریف انگشتان دست
نقویت هوش ریاضی و منطقی
تقویت هوش فضایی و تجسمی
ایجاد لذت از سازندگی و خلق وسیله ای زیبا

price_28541
تخفيف
% 3

setست/نهالک

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
121,000  تومان
توضيحاتsetست/نهالک
قيمت : 121,000 تومان

توضیحات

بازی ست ، یک بازی دور همی هیجان انگیز و یک بازی فکری چالش برانگیز است که تا کنون بیش از 35 جایزه ی معتبر بین المللی را از آن خود کرده است. در نگاه اول شاید ساده به نظر بیاید ، اما کافیست یک بار امتحان کنید و دیگر بازی رهایتان نخواهد کرد و همه جا آن را خواهید برد. این بازی را می توانید به صورت یک نفره و حتی تا 20 نفر در کنار هم می توانند این بازی را انجام دهند. بازی ست مناسب گروه سنی نوجوان و بزرگ سال می باشد که افرادی که این بازی را انجام دهند مهارت هایی از قبیل استدلال ، دقت و تمرکز و تطابق را کسب می کنند.

این بازی کارتی که توسط یک متخصص ژنتیک ابداع شده است شامل 81 کارت است و هر کارت 4 ویژگی دارد: رنگ، عدد، شکل و سطح. هر بازیکن باید سریع‌تر از بقیه، از بین 12 کارت، 3 کارت پیدا کند که در این 4 ویژگی یا کاملاً با هم برابر باشند یا کاملاً متفاوت. یعنی در هر ویژگی مثل هم باشند یا هر سه با هم فرق داشته باشند. تعداد نفرات در این بازی محدودیتی ندارد و برای دورهمی‌های خانوادگی بسیار مناسب است. سِت علاوه بر اینکه یک بازی مفرح و نشاط آور است، ارزش‌های آموزشی فراوانی دارد؛ از جمله مهارت‌های ذهنی که این بازی تقویت می‌کند، می‌توان به قدرت استدلال، دقت و تمرکز، قدرت تطبیق، مهارت‌های ریاضی، تفکر انتقادی و ادراک بصری اشاره کرد.


روش بازی ست :

یک نفر کارت ها را خوب بر می زند و 12 کارت را به رو، طوری که همه بازیکنان آن ها را ببینند، در وسط می چیند. هر کس که زودتر یک ست (مجموعه) سه تایی در هر جای کارت ها پیدا کند، با صدای بلند می گوید «ست» و باید بلافاصله سه کارتی را که ادعا می کند ست هستند ، بردارد. بقیه بازیکن ها ادعای او را بررسی می کنند؛ اگر درست باشد، آن سه کارت را به عنوان یک امتیاز نزد خود نگه می دارد و سه کارت دیگر از کارت های رو نشده را رو می کند.


هدف بازی ست :

پیدا کردن یک ست ( دسته ) سه تایی از بین 12 کارت روی میز ،هر کارت 4 ویژگی دارد.
هر ست شامل سه کارت است که از نظر ویژگی های شکل، رنگ، عدد و سطح باید یا با هم شبیه باشند یا متفاوت. هر ویژگی بصورت جدا با این قانون سنجیده می شود. به عبارت دیگر، شکل هر سه کارت یا باید یکی باشد یا همه با هم متفاوت باشند؛ در مورد رنگ، عدد و سطح هم همین قانون باید رعایت شود.
اگر دو کارت در یک ویژگی مساوی باشند و یک کارت دیگر با آنها متفاوت باشد، آن سه کارت یک ست محسوب نمیشوند. برای مثال دو کارت توپر داشته باشیم و یک کارت راه راه آنها با هم یک ست درست نمی کنند.
مشخصات بازی فکری ست :

یک بازی گروهی دور همی هیجان انگیز!

مناسب بازی نوجوانان و بزرگسالان
دارای 84 کارت ( 81 کارت بازی و3 کارت سفید)
به همراه راهنمای بازی
برنده بیش از 35 جایزه بین المللی
تهیه شده از جنس مقوای مرغوب و با کیفیت
تعداد بازیکن: 1 تا 20 نفر

محصولی از برند ایرانی نهالک


مهارت های آموزشی بازی ست :

افزایش اعتماد به نفس
تقویت مهارت های اجتماعی
تقویت هوش ریاضی و منطقی
تقویت هوش فضایی و تجسمی
تقویت نیمکره راست مغز
بهبود دقت و تمرکز

price_28546
تخفيف
% 3

ماهی سرخ کوچولو/نهالک

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
127,000  تومان
توضيحاتماهی سرخ کوچولو/نهالک
قيمت : 127,000 تومان

محتویات بازی فکری ماهی سرخ کوچولو :

9 ماهی رنگی با شکل های مختلف
1 عدد ماهی سرخ
2 عدد تاس شکل و رنگ
راهنمای بازی

مزایای بازی فکری ماهی سرخ کوچولولو :

افزایش سرعت عمل
پرورش هوش هیجانی بازیکنان
تقویت مهارت های دقت و تمرکز
تقویت مهارت های اجتماعی کودکان


هدف بازی فکری ماهی سرخ کوچولو :

ماهی ها در برکه ای کوچک گرفتار شده اند و غمگینند.
اول باید آنها را از برکه بگیریم و بار دوم با کمک ماهی قرمز آنها را به دریا برسانیم.
هر کس بتواند زودتر از بقیه سه ماهی را آزاد و شاد کند، نجات دهنده ماهی هاست.

روش بازی فکری ماهی سرخ کوچولو :

همه ماهی ها به حالتی که چهرهی غمگینشان رو به بالا باشد، در وسط (که به آن برکه می گوییم با کمی فاصله از هم چیده می شوند.
بازیکنی که قدش از همه کوتاه تر است بازی را شروع می کند و بازی در جهت حرکت عقربه های ساعت ادامه پیدا میکند.

نفر اول هر دو تاس شکل و رنگ را با هم می اندازد.
بلافاصله همه ی بازیکنان سعی می کنند آن ماهی را که رنگ و شکل رویش با تاس ها همخوانی دارد، بردارند.

برای مثال اگر تاس رنگ،سبز و تاس شکل،دایره را نشان بدهد،بازیکنان باید ماهی سبز رنگ و دارای شکل دایره را بردارند.

هر کس که زودتر این ماهی را بردارد، در واقع آن را از برکه گرفته، اما هنوز آزاد نشده و غمگین است؛
بنابر این آن را به صورتی که حالت غمگینش رو به بالا باشد، جلوی خودش می گذارد.
نفر بعد تاس ها را می اندازد و دوباره بازیکنان تلاش می کنند آن ماهی را که شکل و رنگش با تاس ها یکیست بردارند.
اگر تاس ها ماهی ای را نشان بدهند که قبلا یکی از بازیکنان آن را از برکه گرفته است، آن بازیکن باید سعی کند پیش از دیگران با گفتن «ماهی ماهی» با صدای بلند، ماهی قرمز را بردارد.
اگر آن بازیکن موفق شود، ماهی خودش را با کمک ماهی قرمز آزاد کرده است، پس آن را پشت و رو می کند و چهره ی خندانش را جلوی خود می گذارد.
این ماهی به دریا رسیده است و دیگر کسی نمی تواند آن را بگیرد.
اما اگر بازیکن دیگری زودتر ماهی قرمز را بردارد و بگوید «ماهی ماهی» آن ماهی به برکه برمیگردد (یعنی آن را دوباره وسط میگذاریم).

نکته :

هر بازیکنی که بفهمد تاس های ریخته شده،یک ماهی از قبل گرفته شده را نشان می دهند،می تواند با گفتن “ماهی،ماهی” با صدای بلند ماهی قرمز را بردارد.

پرداخت جریمه :
اگر بازیکنی هنگامی که تاس ها یک ماهی از قبل آزاد شده (با چهره خندان)را نشان می دهند،ماهی قرمز را بردارد،باید به عنوان جریمه یکی از ماهی هایش را به برکه برگرداند.
اگر آن بازیکن هیچ ماهی ای نگرفته باشد،اتفاقی نمی افتد و بازی ادامه پیدا می کند.


پایان بازی فکری ماهی سرخ کوچولو :

هنگامی که یکی از بازیکنان سه ماهی را از برکه بگیرد و آزاد کند (یعنی سه ماهی با چهره خندان داشته باشد) بازی تمام می شود.


گروه سنی:5سال به بالا

price_28555
تخفيف
% 3

جوراجور/نهالک

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
102,000  تومان
توضيحاتجوراجور/نهالک
قيمت : 102,000 تومان

توضیحات

بازی فکری جوراجور بر اساس بازی‌ محبوب و قدیمی پیدا کردن اختلاف‌ها طراحی شده است و یک بازی پرطرفدار میان کودکان و نوجوانان است؛

با این تفاوت که جوراجور را می‌توان 2 تا 4نفره بازی کرد. این بازی شامل 50 عدد کارت بزرگ دو رو و رنگی در چهار طرح است. هر 25 کارت دارای طرح مشترک به صورت مساوی بین بازیکنان تقسیم و یکی از آن کارت‌ها در وسط گذاشته می‌شود. بازیکنان باید هر چه سریعتر دو اختلاف کارت خود با کارت وسط را پیدا کنند با گفتن کلمه‌ی «جوراجور» با صدای بلند، کارت خود را روی کارت وسط بگذارند و اختلاف‌ها را نشان دهند. برنده کسی است که زودتر از همه کارت‌هایش را تمام کند. روش‌های متفاوت بازی در راهنمای بازی توضیح داده شده است.


مشخصات بازی فکری جوراجور :

حاوی 50 عدد کارت بزرگ دورو و رنگی در چهار طرح
مناسب برای سن : 5 سال به بالا
تعداد نفرات : 2 تا 6 نفر
مدت زمان بازی : 20 دقیقه

مهارت های آموزشی بازی فکری جوراجور :

افزایش اعتماد به نفس

تقویت مهارت برانگیختگی حواس

تقویت حافظه

افزایش دقت و تمرکز

price_28557
تخفيف
% 3

دکتراکتشاف2 نفره/بازی تا

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
112,000  تومان
توضيحاتدکتراکتشاف2 نفره/بازی تا
قيمت : 112,000 تومان

این بازی شامل 6 لوله آزمایش، 12 توپک در سه رنگ متفاوت، 36 کارت الگو و راهنمای بازی است. روش بازی به این صورت است که به هر بازیکن سه لوله آزمایش که داخل هر یک دو عدد توپک همرنگ هست، داده می‌شود. کارت‌های الگو پس از بُر زدن، رو به پایین، در وسط قرار می‌گیرند. یکی از بازیکنان یک کارت را برمی‌گرداند؛ بازیکنی که زودتر بتواند با جا به جا کردن توپ‌های رنگی آن‌ها را به صورت الگوی کارت درآورد، آن کارت را به عنوان امتیاز برمی‌دارد. بازیکنان هنگام جا به جا کردن توپ‌های رنگی داخل لوله‌های آزمایش نباید توپ را با دست لمس کنند یا آن‌ها را زمین بیندازند. این بازی با توجه به ابزارهایی که دراختیار بازیکنان قرار میدهد از بازی‌های جذاب و بسیار هیجان‌انگیز محسوب می‌شود. از جمله مهارت‌هایی که با انجام این بازی افزایش می‌یابد می‌توان به هماهنگی چشم و دست، سرعت عمل، قدرت تطبیق و حل مسأله اشاره کرد.

price_28647
تخفيف
% 3

ذره بین/بازی تا

مورد علاقه   تصوير بزرگتر   مقـايسـه کـالا
160,000  تومان
توضيحاتذره بین/بازی تا
قيمت : 160,000 تومان

بازیگردان باید ذره بین را به صورتی در دستش بگیرد که شیار ورود کارتها رو به بالا باشد سپس کارتهای بازی را به تعدادی که توافق کردید داخل ذره بین قرار دهید. در این مرحله تصویر کارتها نباید دیده شونند. در واقع باید کارتها را به پشت داخل ذره بین قرار دهید.بازیگردان باید ذره بین را برگرداند طوری که تصاویر کارت ها را همه با هم ببینند حالا همه در مدت 10 ثانیه تصاویر بازی را به حافظه خود می سپارند بازیگردان از یک تا ده به آرامی می شمارد و ذره بین را بر میگرداند و خوب تکان میدهد تا کارتهای بازی جابجا شوند. سپس یکی از کارتها را از شیار ذره بین خارج میکند. و روی زمین قرار میدهد باید دقت کند هیچکس حتی خودش تصویر این کارت را نبیند.بازیگردان ذره بین را بر می گرداند تا همه تصاویر کارت های بازی داخل ذره بین را ببینند و هر که سریعتر بتواند تصویر کارت خارج شده را بگوید برنده آن دور از بازی است.برای اطلاعات بیشتر در مورد روش بازی لطفا به قانون بازی در داخل بسته مراجعه کنید. بازی فکری ذره بین برای تقویت حافظه و دقت و تمرکز بازی مناسبی است.
این بازی برای 3 سال به بالا توصیه میشود.

price_28731

         Page : 1 2        Page Next

تعداد کل صفحات : 2   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 42www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2023