بولينگ پارچه اي حيوانات
قيمت : 100,000 تومان

بولينگ حيوانات پارچه اي

توليد کننده : ايراني

رده سني : 2 سال به بالا

تعداد بازيکن : تک نفره و چند نفره

ابعاد :

قد هر عروسک تقريبا 21 سانتي متر

توپ به قطر 10 سانتي متر


اهداف آموزشي بازي :

تقويت مهارت هاي حرکتي

تقويت ماهيچه هاي دست

تخليه هيجان

محتويات بسته :

6 عدد عروسک با سر حيوان

2 عدد توپ

يک کيف کوله پشتي پلاستيکي

شرح بازي :

بولينگ حيوانات پارچه اي يک بازي ورزشي و هيجان انگيز براي کودکان مي باشد. بولينگ ورزشي با قدمت چندين صد ساله از مصر باستان است . در اين ورزش شما مي بايست ميله هاي عروسکي را به فاصله ي مناسب از کودک به صورت رديفي بچينيد. کودک در فاصله ي مناسب از عروسکها ايستاده و با توپ به آنها ضربه مي زند. با هر بار انداختن عروسکها يک امتياز به کودک دهيد. سعي کنيد قوانين تعادلي ، نحوه ي ايستادن ، رعايت فاصله ي مناسب و... را که در بازي بولينگ رعايت مي شود به کودک آموزش دهيد. اين عروسکها سبک بوده و جنس آنها از پارچه ي نرم مي باشد.
در آخر بازي به کودک ياد دهيد که عروسکها و توپها را درون کوله پشتي جاي دهند. اين کوله پشتي نيز سبک بوده و به راحتي توسط کودک قابل حمل مي باشد.

نکته : سر برخي از حيوانات يا رنگ آنها ممکن است با چيزي که در تصوير مشاهده مي کنيد کمي تفاوت داشته باشد.
بولينگ پارچه اي حيوانات
آجره22بافرزندان
قيمت : 78,000 تومان

اجزاي بازي : آجره هاي رنگي بدون سرب ، چرخ ، قطعات جانبي

اهداف بازي : تقويت مهارت هاي دستي کودک ، رنگ شناسي ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ،

نحوه بازي : اجره هارا در اختيار کودک قرار ميدهيم وبا روي هم چيدن اجره بازي را شروع ميکنيم با قطعات جانبي که در اين مجموعه هست  ميتوان عروسکهايي با سر چرخشي درست کرد ، قطعات بزرگ است و کودک خيلي راحت قادر خواهد بودقطعات را روي هم سوار کند.

گروه سني : 1 سال به بالا
آجره22بافرزندان
لونپوس پيراميد
قيمت : 19,000 تومان

گروه سني : 6 سال به بالا

معماي لونپوس يک سرگرمي جالب و هيجان انگيز براي به چالش کشيدن ذهن کودک شماست.

اين سرگرمي براي سنين بالاي 6سال طراحي شده و قطعات آن تعداد زيادي مهره متصل به هم مي باشد که کودک شما بايد با کنار هم قرار دادن آنها تصوير مورد نظر را درست کرده معما را حل کند.

101صوير يا معما در يک دفترچه در اختيار شما قرار مي گيرد که در هر تصوير جاي تعدادي از مهره ها به عنوان راهنما مشخص شده و کودک شما بايد بقيه تصوير را کامل کند.

اين سرگرمي يک نفره است ولي کودک شما مي تواند با کمک شما يا دوستان خود آن را انجام دهدو سريعتر به نتيجه برسد.

اين سرگرمي جذاب باعث تقويت قدرت تمرکز و تصور ذهن -تقويت هوش – بالا بردن قدرت حافظه و تقويت مهارت حل معما در کودک شما مي شود.

در پشت جعبه هم حفره هاي وجود دارند که کودک بايد با پرکردن و روي هم قراردادن مهره ها بتواند يک هرم درست کرده و در واقع معماي هرم رانيز حل کند.
لونپوس پيراميد
توپک
قيمت : 40,000 تومان

توپک يک بازي هيجان انگيز براي به چالش کشيدن ذهن شما.مناسب براي سنين 8تا100سال.
ساخته شده از پلاستيک ضد حساسيت که مي توانيد با خيال راحت آنرا در اختيار کودکان خود قرار دهيد.
يک صفحه بازي -دفترچه راهنما و 6 قطعه مهره سياه و سفيد که قابليت خم شدن و تغيير شکل را دارند،اجزاي اين بازي راتشکيل مي دهند.
دفترچه راهنما داراي 60مدل تصوير از ساده تا دشوار است که کودک شما مي تواند با چيده مهره ها روي صفحه و دررصورت لزوم تغيير شکل آنها تصوير مورد نظر را درست کرده و معما را حل کند.
افزايش قدرت فضايي-تفکر منطقي-حل مسايل از طريق آزمون و خطا- افزايش صبر و حوصله و پرورش اعتماد به نفس پس از حل معما از دستاوردهاي اين بازي فکري است.
توپک
پيچ در پيچ هوپلا
قيمت : 140,000 تومان

اين بازي شامل 16 حلقه‌ي رنگي، 2 صفحه‌ي چرخان (چرخونک)، 4 نشان نهالک و دفترچه‌ي راهنماي بازي است که با استفاده از آن‌ها مي‌توان 5 بازي متنوع و پُر از جنب و جوش را انجام داد.

زندگي آپارتماني، تلويزيون، بازي‌هاي کامپيوتري و گوشي‌هاي هوشمند همگي باعث شده‌اند دنياي کودکان و نوجوانان و حتي بزرگسالان از تحرک و فعاليت بدني خالي باشد. پيچ در پيچ هوپلا با امکان بازي هم در فضاي باز و هم در خانه، فرصتي بي‌نظير را براي رشد مهارت‌هاي حرکتي و بازي‌هاي گروهي پر نشاط فراهم مي‌سازد.
هر يک از بازي‌هاي اين مجموعه مهارت‌هاي متفاوتي همچون حفظ تعادل، هدف‌گيري و مشارکت تيمي را پرورش مي‌دهد.
پيچ در پيچ هوپلا
چلوار
قيمت : 70,000 تومان

روميزي جذاب و انتزاعي چلوار !

برنده جايزه هاي متعدد در بخش بازي هاي روميزي انتزاعي و خانوادگي

انجام بازي بسيار ساده اس ! واحد پول در اين بازي دکمه اس

وصله مورد نظر خودت رو بخر

روي چلوارت بدوز و. جاي خالي کمتري روي چلوار باقي بگذار

در پايان بازيکن با بيشترين تعداد دکمه ذخيره شده برنده بازي است

اين بازي رو فقط دونفره ميشه انجام داد و راهنماي دقيق بازي رو مي تونيد توي کاتالوگ داخل بازي مطالعه کنيد.
چلوار


ترازوي حسابگردانا
قيمت : 50,000 تومان

در روش هاي نوين آموزشي ، پس از تحقيقات و تست هاي فراوان ، مشخص شد که کودکان مفاهيم آموزشي را در قالب بازي بهتر درک ميکنند و سريع تر و دقيق تر فرا ميگيرند .

ترازوي حسابگر آمده است تا مفاهيم رياضي را به صورت ساده تر به دانش آموزان بياموزد .

اين محصول متشکل از يک ترازو پلاستيکي و 20 عدد ( دو سري اعداد 1 تا 10 ) است که هر عدد با توجه به ارزش عددي خود داراي وزن بخصوصي مي باشد . در اين محصول کفه هاي ترازو با توجه به ارزش عدد بالا و پايين مي رود و عدد بزرگتر را سنگين تر وعدد کوچک تر را سبک تر نشان مي دهد.

آشنايي با اعداد ، مفهوم تساوي بزرگتر و کوچکتر ، ارزش اعداد ،جمع و تفريق هاي ساده و … از ديگر اهداف آموزشي اين بازي است .
ترازوي حسابگردانا
پايه اشکال پومين
قيمت : 42,000 تومان

پايه اشكال پومين، ابزار آموزشي خاصي است كه از يك صفحه برجسته با قابليت اتصال پايه هايي با چهار شكل هندسي مختلف و دو قطعه ميله استوانه اي تشكيل شده است.در اين وسيله 32 قطعه مهره رنگي در دو اندازه كوچك و بزرگ با شكل هاي مختلف هندسي قرار داده شده است كه امكان انجام فعاليت هاي آموزشي مختلفي را فراهم مي سازد. اين محصول براي گروه سني 3 سال به بالا مناسب است.
پايه اشکال پومين
مافيا مدل وندِتا
قيمت : 120,000 تومان

تعداد بازيکنان: متغير(حداقل5)

مدت بازي: متغير(براي بيشتر بازيکنان طولاني)

Mafia (مافيا) اولين بازي ازاين ژانر به حساب مي آيد و هنوز هم برتري‌هايي نسبت به همتايان خود دارد. اين بازي تم سرگرم کننده اي دارد. يکي از بازيکنان نقش گانگستري را بر عهده مي گيرد که در فاز شب بازي، ديگران را مي کشد. شهروندان مطيع قانون، راي مي دهند که چه کسي را در فاز روز بازي، اعدام کنند ودکترها مي توانند هر شب جان يک نفر را نجات دهند و پليس ها سرنخ هايي در مورد هويت بازيکنان به دست مي آورند.

مسلما اگر در اين بازي زود کشته شويد ديگر خيلي هم جذاب نخواهد بود، چرا که بايد به انتظار بنشينيد، ولي با کم کردن تعداد بازيکنان، مدت زمان بازي کوتاه تر شده و انتظار زود به پايان مي رسد. همچنين يکي از بازيکنان بايستي نقش راوي يا مدير را بازي کند که مشخص کننده حرکات مي‌باشد. اين نقش، بسيار پرکار است، به خصوص اگر راوي خلاقي باشد.

اين بازي با يک دست ورق معمولي پاسورهم قابل انجام است، به طوري که مثلا آس هاي سياه را در نقش اعضاي مافيا قرار دهيد و بي بي دل را دکتر و...
مافيا مدل وندِتا
فنگ بازي
قيمت : 41,500 تومان

فنگ بازي يک بازي جذاب انفرادي و يا به صورت گروهي 2 تا 3 نفره براي ايجاد فضايي شاد و دوستانه است.

با وسايل موجود در اين بسته مي توانيد چندين بازي جذاب را تجربه کنيد.

اين بازي داري 14 تيله رنگارنگ است که رنگ آن ها با توجه به بازي ها تعريف شده است. شما 9 تيله بزرگ و 5 تيله کوچک زيبا به همراه يک متر 60 سانتي پارچه اي داريد که با اين وسايل مي توانيد بازي خود را شروع کنيد.


در راهنماي بازي، روش بازي هريک از بازي ها به طور کامل نوشته شده است

همچنين بعد از بازي مي توانيد تيله ها را در کيسه پارچه اي موجود در جعبه قرار دهيد و ديگر نگران گم شدن تيله هايتان نيز نباشد.

هر کدام از بازي هايي که با تيله ها تعريف شده است بالا رفتن و تقويت مهارت هايي را هدف قرار داده است.

فنگ بازي
کليک ترانسفورمرموتورسرباز29قطعه
قيمت : 35,000 تومان

موتور-ربات ساختني کليک نسل دوم سازه‌هاي فکري است که مي توان بعد از ساخت موتور با چرخاندن قطعات، آن را به زبات نيز تبديل کرد. اين مشخصه بخاطر اين که قطعات آن پس از اتصال مي‌توانند در داخل يکديگر بچرخند، حاصل شده است. اتصال و چرخش قطعات توام با صدايي است که اسم “کليک” از آن گرفته شده است.

اين اسباب بازي ساختني خيلي بيشتر از قبل تخيل را به حرکت واداشته و قطعاتي را معرفي مي کند که به واقعيت رساندن آن امکان پذير باشد. اين بازي باعث پرورش هوش، استعداد، مهارت هاي فکري و حتي جسمي فرزندان دلبندمان مي‌شود.

در اين محصول 29 قطعه در شکل و فرم هاي متنوع و جديد در 10 رنگ مختلف، انواع اتصالاتي را بوجود مي آورد که مشابه آن را قبلاً نديده ايد! قطعات موتور-ربات ساختني‌ از مواد نو، غيربازيافتي و بهداشتي ساخته شده و در بسته بندي‌هاي بادوام، زيبا و کاربردي ارائه شده است. درطراحي بسته بندي، فاکتورهاي مهم زيبا شناختي و همچنين کاربردي بودن، با وسواس تمام حتي نکات ريز مد نظر بوده است.
کليک ترانسفورمرموتورسرباز29قطعه
کليک ترانسفورمرماشين روبات32قطعه
قيمت : 35,000 تومان

کليک يک سازه فکري منحصربه فرد ، کليک نسل دوم سازه هاي فکري است که ازسال 2016 به بازار وارد شده و خيلي بيشتر از سازه هاي نسل اول تخيل را به حرکت واداشته و قطعاتي را معرفي مي کند که با آن واقعيت رساندن تخيلات امکان پذير باشد .

بيش از 19 مدل قطعه در شکل و فرم هاي متنوع و جديد در 10 رنگ مختلف ، انواع اتصالاتي را بوجود مي آورد که مشابه آن قبلاً وجود نداشته است .

قطعات پس ازاتصال ميتواند در داخل يکديگر بچرخند ، پس مي توان اسباب بازي را طراحي و ساخت و با چرخاندن قطعات ، آن را به شکل ديگري تبديل کرد .
کليک ترانسفورمرماشين روبات32قطعه


هوشيار سازه400
قيمت : 62,000 تومان

اسباب بازي هوشيار سازه، داراي 400 شکل هندسي (مربع، مثلث، دايره و ...) متفاوت با رنگهاي شاد مي باشد و کودکان مي توانند سازه هاي متنوعي را با آنها ساخته و با اين کار حس خلاقيت و نو آوري در کودکان افزايش پيدا مي کند. اين مجموعه شامل اشکال هندسي مربع، مثلث، دايره و اتصالات بلند و کوتاه مي باشد که به کمک آنها مي توان سازهاي 3 بعدي نامحدودي را خلق کرد. همچنين به کمک آنها مي توان شمارش ، رنگ ها و مفاهيم هندسي را آموزش داد.

گروه سني:5سال به بالا
هوشيار سازه400
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
قيمت : 52,000 تومان

اجزاي بازي : 12 عدد نيمه تخم مرغ

اهداف بازي : افزايش دقت و تمرکز ، رشد مهارت هاي دستي ، افزايش هوش فضايي ، افزايش عمق ادراک ، افزايش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگي چشم و دست ، رشد مهارتهاي فيزيکي و بدني ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ، افزايش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازي : نيمه هاي تخم مرغ را در اختيار کودک قرار ميدهيم تا هر شکل را برداشته و نيمه ي گمشده ان را پيدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلي کمتري استفاده شود

گروه سني : 2 سال به بالا
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
قيمت : 56,000 تومان

استفاده از اين مجموعه به دليل طراحي زيبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحي اين محصول به شکلي ميباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقي و عمودي روي هم قرار دهند. نتايج اصلي استفاده از اين مجموعه پرورش حرکات کلي در کودکان و درک مفهوم تعادل و يادگيري مهارت ترکيب کردن است. کودکان در اين بازي سعي مي کنند تعادل قطعات را به روي يکديگر حفظ کنند و اشکال زيبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سني:4سال به بالا
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
مکعب هوش توردار
قيمت : 32,000 تومان

يک مکعب مربع که با فرم پازلي اضلاع آن به هم متصل شده اند.

اين محصول جذاب ، با کيفيت و کاربردي از بهترين مواد اوليه و رنگ هاي مناسب کودکان تهيه و توليد شده است.

هر وجه اين مکعب ها داراي سه شکل است که کودک بايد با پيدا کردن شکل مناسب، قطعه را از آن حفره به داخل مکعب بياندازد.جمعا 18 شکل متفاوت در 6 رنگ محتلف کودک شما را علاوه بر به چالش کشيدن مهارت هاي آموزشي متعدد، ساعت ها به خود مشغول نگه مي دارد.
مکعب هوش توردار
مکانوفلزي7مدل
قيمت : 84,000 تومان

گروه سني:7سال به بالا
با « ساختني فلزي مکانو مدل M207A » که از 106 قطعه تشکيل شده است مي توانيد با يک پيچ گوشتي و آچار خلاقيت خود را به چالش بکشيد و 7 مدل از پرکاربرد ترين ماشين هاي راهسازي را با آن بسازيد. کودکان مخصوصاً پسربچه‌ها معمولاً ماشين‌هاي سنگين را دوست دارند و در اسباب‌بازي‌هايشان چند ماشين راه‌سازي وجود دارد. اين محصول براي افراد بالاي 7 سال طراحي شده است و داراي قطعات فلزي-پلاستيکي است. اين مجموعه در افزايش قدرت تمرکز، هوش و خلاقيت کودکان در زمينه علم رباتيک و همچنين آشنايي با ماشين آلات راهسازي و مهندسي مي تواند بسيار موثر باشد.
مکانوفلزي7مدل
حرکت پا کد60
قيمت : 15,000 تومان

هدف:تخليه انرژي و تحرک کودکان_افزايش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخـبـار
درباره ما
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات

آیا از سایت فروشگاه فرزند دانا رضایت دارید؟
: بله
: تا حدودی
: خیر 


جستجوی مطالب و منوهای سايت

=======================================

 

 www.farzandedana.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز

CopyRight : 2004 - 2021