توضیحاتلگوپویابتمن480قطعه
قيمت : 148,000 تومان

وجه تمایز لگوهای «پویاتویز» کنارچین‌بودن و تنوع قطعات آن است،

به طوری که می‌توان انواع اشکال هندسی را نزدیک به تصویر واقعی آنها ساخت.

این بسته لگو بتمن شامل 480 تکه در اشکال و رنگ‌های مختلف متناسب با نقشه‌ راهنمای ساخت همراه محصول است.

تصاویر نشان داده شده روی جعبه تنها چند نمونه از اشکال قابل ساخت با این قطعات است و بچه‌ها می‌توانند با تجسم و خلاقیت خود انواع اشکال هندسی دیگر را نیز بسازند.
لگوپویابتمن480قطعه
توضیحاتجیپور
قيمت : 180,000 تومان

شرح بازی :

«جیپور»، مرکز استان راجستان است. شما در این بازی فکری، نقش یکی از دو تاجر مشهور شهر را ایفا می‌کنید. اما این به تنهایی کافی نیست؛ زیرا فقط تاجری که بتواند دو نشان برتری (Seal of Excellence) دریافت کند، موفق به حضور در دربار، و دیدار با پادشاه می‌شود.

در نتیجه، در این بازی رومیزی، شما با خریدن کالا، فروختن کالا، یا مبادله‌ی آن با قیمت‌های بهتر، سعی در پیشی گرفتن از حریف مستقیم‌تان خواهید داشت؛ ضمن این‌که همواره باید حواس‌تان به تعداد شترهای خود و حریف‌تان باشد.

‏«Jaipur»، محل رقابت دو تاجر مشهور است. در این بازی کارتی، هر بازیکن در نوبت خود، می‌تواند یک یا تعدادی کالا را بخرد یا بفروشد.

اگر قصد خرید کارت را داشته باشید، باید از بین سه گزینه‌ی «خرید تمام کارت‌های شتر روی میز»، «خرید یکی از کارت‌های کالای روی میز»، یا «مبادله‌ی دو تا پنج کالا»، یکی را انتخاب کنید.روش بازی :

همچنین، اگر قصد فروش کارت را داشته باشید، باید در هر نوبت، فقط یک نوع از کالاهایتان را فروخته، و به تعداد کالاهای فروخته شده، سکه بردارید. هرچه بازی پیش می‌رود، ارزش سکه‌ها کاهش پیدا می‌کند. پس برای پیروزی باید بجنبید! اما، از طرفی برای فروش 3، 4یا 5کارت در یک نوبت، پاداش اضافه‌ای دریافت خواهید کرد؛ پس بهتر است صبر کنید!

شترها را نمی‌توان به طور مستقیم فروخت، اما بهترین کالا جهت معاوضه با کالاهای دیگر هستند. ضمن این‌که در انتهای بازی اگر بیشترین شتر را دراختیار داشته باشید، امتیازی کوچک، اما تأثیرگذار را به عنوان پاداش دریافت خواهید کرد. در نتیجه، باید در استفاده از آن‌ها باهوش عمل کنید.

بوردگیم یا بهتر است بگوییم کارت گیم «جایپور»، بازی‌ای سریع، و ترکیبی از تاکتیک، ریسک و شانس است. این Board Game از جمله بازی‌های سبک خانوادگی (Family) است، که Card Drafting، Hand Management، و Set Collection مکانیزم‌های اصلی آن هستند.
جیپور
توضیحاتکارخانه هیولا
قيمت : 98,000 تومان

به کارخانه هیولا ها خوش آمدید! بازی هیولا یک بازی حافظه ای است که باعث تقویت حافظه و افزایش تمرکز بچه‌های عزیز شما می‌شود. کارت ها را به پشت بچینید و هربار دو کارت را رو کنید اگر با هم یکی بودند آنها را برای خود بردارید.


شامل 30عدد کارت می باشد

گروه سنی:3سال به بالا
کارخانه هیولا
توضیحاتبینوبین
قيمت : 98,000 تومان

بازی فکری بینو بین محصولی از گروه دهکده آموزش برای کودکان 3 سال بالا می‌باشد تا با بازی و سرگرمی بتوانند حروف الفبای فارسی را آموزش ببینند.

تمام کارت های حروف را به ترتیب حروف الفبا در مقابل خود قرار دهید سپس با توجه به درجه سختی بازی، 1 الی 4 کارت کلمه مربوط به تمام کارت های حروف را انتخاب کنید.

پس از انتخاب کارت های کلمه آنها را با هم بر بزنید و به پشت رو به روی خود قرار دهید.

کارت های کلمه را یکی یکی برداشته و در زیر کارت های حروف و در جای مناسب خود قرار دهید.

کلمه مربوط به هر حرف با رنگ قرمز در همان کلمه مشخص شده است.
بینوبین
توضیحاتپایاپای
قيمت : 100,000 تومان

بازی پایاپای یه بازی شاد و پرسروصدا و هیجان‌انگیزه که 3 تا 8 نفره و همه بزرگسالان و کودکان بالای 7 سال می‌تونن بازی کنن…

در این بازی به هر بازیکن تعدادی کارت می‌رسه که روشون تصاویری از کالاهای مختلف مثل پسته و زعفران و انار و غیره وجود داره که هر کدوم ارزش و امتیاز خاص خودشون رو دارن…

در جریان بازی هر بازیکن باید با معامله کارت‌های خودش با بقیه بازیکنا سعی کنه قبل از اونا همه کارت‌های خودش رو از یک کالا ست کنه و زنگ‌ رو‌ به‌ صدا دربیاره و برنده اون دست از بازی بشه و امتیاز کالایی که جمع کرده واسش حساب بشه…

پایان بازی رو می‌تونیم با تعداد دست بازی یا رسیدن به یک امتیاز خاص تعیین کنیم و هرکی امتیازش بیشتر شد یا زودتر به اون امتیاز خاص رسید برنده‌ست…
پایاپای
توضیحاتکاستل
قيمت : 98,000 تومان

بازی فکری و ایرانی کاستل kastel

برگردان موفقی از بازی Nox

شب "هالووین" است و اهالیِ قلعه‌ی باستانیِ "کاستِل"، یعنی آقای "کلّه‌کدو" (یک "آدم-کدو"ی موذی و خبیث!)، استاد "گوربه‌گور" (یک زامبیِ خسته!) و جناب "کُهنه‌پیچ" (یک مومیاییِ هزارودویست‌ساله، از نوادگانِ فراعنه‌ی مصر!)، به‌رسمِ هر سال برای شرکت در مراسم آماده می‌شوند. سرگرمیِ این "مُرده‌های نَمُردنی" -که برعکسِ ظاهرِ ترسناک‌شان، از حسّ طنز خوبی هم برخوردار هستند- در شب "هالووین"، ترساندنِ مردمی است که برای برگزاری مراسم، به قلعه‌ی "کاستِل" می‌آیند! البته با این‌که اهالیِ قلعه، قصدِ بدی ندارند و هدف‌شان فقط شیطنت و بازیگوشی است ولی -به‌قول معروف- آن‌ها شوخی‌شوخی مردم را می‌ترسانند و مردم جدّی‌جدّی سکته‌های ناقص می‌زنند و روانه‌ی بیمارستان‌ها می‌شوند! این امر، ممکن است احساساتِ نداشته‌ی قلعه‌نشینان را اندکی جریحه‌دار کند ولی چاره‌ای نیست، برای یک "نامیرا"، ترسناک بودن، از نان شب واجب‌تر است!!
حال باید دید کدام‌یک از اهالیِ قلعه‌ی "کاستِل" می‌تواند تعداد بیش‌تری را زَهره‌تَرک کند (آن‌ها برای بالا بُردنِ آمارِشان حتی حاضرند زَهره‌تَرک‌شدگان را از یکدیگر بقاپند)!!...
اجزاء بازی
90 کارت (با تصاویرِ آقای "کلّه‌کدو"، استاد "گوربه‌گور" و جناب "کُهنه‌پیچ"؛ از هرکدام 30 کارت)
کاغذ و قلم، برای ثبت امتیازات، فراموش نشود!

آغاز بازی
کاغذ و قلم را آماده داشته باشید. کارت‌ها را -به‌پُشت- بُر بزنید. به هر بازیکن 3 کارت بدهید. کارت‌های خود را طوری در دست بگیرید که فقط خودتان بتوانید ببینید! بقیه‌ی کارت‌ها -به‌پُشت- ستونِ کارت‌‌های "قلعه" را در وسط میز تشکیل می‌دهند.

هدف بازی
بازیکنی که در پایان بازی، بیش‌ترین امتیاز را داشته باشد، برنده‌ی بازی خواهد بود!
کاستل


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
توضیحاتحلقه پرتاب کاکتوس/جوان
قيمت : 90,000 تومان

اجزای بازی : پایه ، 5 حلقه برای پرتاب ، میله ی اصلی که شکل کاکتوس دارد.

نحوه بازی : پرتاب حلقه از فاصله ی معینی به داخل شاخه های کاکتوس.

اهداف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز ، هماهنگی بین چشم و دست ، ایجاد نشاط و سرگرمی ، این بازی به تخلیه ی انرژی بچه کمک میکند.

گروه سنی : 3 سال به بالا
حلقه پرتاب کاکتوس/جوان
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (67 کالا)
 روبیک ها (3 کالا)
 کتاب (2 کالا)
 پازل ها » (39 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (43 کالا)


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29173  

بنگ(غرب وحشی)

بنگ(غرب وحشی)هدف بازی کارتی بنگ Bang :

هر بازیکن، دنبال هدف خودشه:

کلانتر: باید واسه حفظ نظم و قانون، هم «خائن » و هم همه ی «یاغی ها » رو از صفحه ی روزگار محو کنه!
یاغی ها: هدفِ اصلی شون اینه که «کلانتر »و بزنن ولی اگه پاش بیفته، واسه گرفتنِ جایزه، از زدنِ همدیگه هم دریغ نم یکنن!
معاو ن های کلانتر: هدف شون، با هدفِ «کلانتر » یکی ئه و به هر قیمتی هم که شده، پشت «کلانتر »شون وا می ستن!
خائن: دلش می خواد «کلانتر » باشه؛ هدفش اینه که آخرین نفر باقی مونده تو بازی باشه!


شروع بازی کارتی بنگ Bang :

به هر بازیکن، 1 صفحه ی بازی بدین (این صفحه رو -که نشو ندهنده ی نقش و شخصیت و نوع اسلحه و گلوله هاتونه بذارین جلوی دستتون)
به نسبت تعداد بازیکن ها، کارت نقش بردارین:
بازی 4 نفره: 1 کلانتر، 1 خائن، 2 تا یاغی
بازی 5 نفره : 1 کلانتر، 1 خائن، 2 تا یاغی، 1 معاون کلانتر
بازی 6 نفره : 1کلانتر، 1خائن، 3تا یاغی، 1معاون کلانتر
بازی 7نفره : 1کلانتر، 1خائن، 3تا یاغی، 2تا معاون کلانتر


تقسیم کارت ها :

کارت های نقشو بر بزنین و به هر بازیکن، 1کارت بدین (به پشت)!
کلانتر، کارت خودشو رو می کنه تا همه بشناسنش! بقیه ی بازیکن ها باید نقش خودشون رو مخفی نگه دارن!
کارت های شخصیت رو بر بزنین و به هر بازیکن، یه کارت بدین(به رو)! هر بازیکن باید اسم شخصیت خود شو اعلام کنه و قابلیت خاص خودش رو از روی کارت واسه همه بخونه
هر بازیکن، به تعداد گلوله هایی که تو کارت شخصیت ش هست، گلوله گیرش می آد!
البته کلانتر، با یه گلوله ی اضافی بازی میکنه: یعنی اگه تو کارت شخصیتش، 3تا گلوله باشه، ایشون 4تا گلوله گیرش می آد و اگه تو کار تش، 4تا گلوله باشه 5تا گلوله بر می داره.
کارت های نقش و کارت های شخصیت و صفحه های بازی اضافی رو برگردونین تو جعبه!
کارت های بازی رو بُر بزنین و به هر بازیکن، به تعداد گلوله هایی که داره، کارت بدین(به پشت)
بقیه ی کارت های بازی رو به شکل یه ستون بذارین وسط میز بازی. کمی هم جا واسه دسته ی کارت های «سوخته » بذارین!شروع بازی کارتی بنگ Bang :

کلانتر، بازی رو شروع می کنه. بازی، در چند دور و در جهت ساعتگرد انجام میشه.

نوبت هر بازیکن، 3مرحله داره:
1. 2تا کارت می کشه (اجباری)
2? یه تعداد کارت -به انتخاب خودش- بازی می کنه(دلخواه)
3? کارت های اضافی شو می سوزونه (اجباری)


1 – کارت کشیدن

2 تا کارت بالایی ستون کارتها رو وردارین!
اگه ستونِ کارت ها خالی شد، کارت های سوخته رو بُر بزنین و یه ستونِ جدید تشکیل بدین!
2- کارت بازی کردن

حالا می تونین کارت بازی کنین تا یا جا پای خودتو نو سفت کنین یا کلک رقبا رو بکنین و سعی کنین از بازی بندازی نشون بیرون!

شما فقط وقتی که نوب تتونه، می تونین کارت بازی کنین (استثناءها: کار تهای «زِپلشک! » و «نوشیدنی! »؛ بعدا توضیح داده م یشن). این مرحله، زورکی نیست و شما مجبور نیستین حتماً کارتی بازی کنین ولی اگه خواستین بازی کنین، می تونین هرچندتا کارت که خوش دارین، بازی کنین.
فقط 3تا محدودیت وجود داره:

• تو هر نوبت، فقط می تونین 1کارت BANG بازی کنین! (این محدودیت فقط مالِ کارت های BANG ئه و ربطی به کارت «مسلسل » نداره)
• از هر نوع کارت، فقط 1دونه شو می تونین به شکل فعال، تو بازی (یعنی تو صفحه تون) داشته باشین.(کار تهایی که عنوانشون یکیه، هم نوع محسوب می شن)
• فقط 1دونه اسلحه م یتونین به شکل فعّال، تو بازی (یعنی تو صفحه تون) داشته باشین! هر وقت 1اسلحه ی جدید رو کردین، باید اسلحه ی قبلی رو غلاف کنین یعنی باید از بازی بندازینش بیرون.


کارت های بازی کارتی بنگ Bang :

2نوع هستن:

کار تهای دورقهو ه ای (= بازی کن و بسوزون) و کارت های دور آبی (= اسلحه ها و بقیه ی چیز میزها)


کارت های دور قهو ه ای:

واسه بازی کردنِ این کار تها، اوّل تأثیرشو نو تو بازی اعمال کنین (تأثیر هر کارت، روش نوشته شده یا با یه علامت، نشون داده شده) و بعد، بفرستینشون به دسته ی کارت های سوخته! به همین سادگی!


کارت های دور آبی:

این کار تها، وقتی که بازی میشن، جلوی روی بازیکن، چیده میشن (بجز کارت هلفدونی). کارت های آبی جلوی هر بازیکن، «کارت فعّال » محسوب می شن. تأثیرات این کارت ها مدام تو بازی اعِمال م یشه تا وقتی که یا سوزونده بشن یا یه جوری از بازی برن بیرون.


3- کارت سوزوندن

مرحله ی دوّم که تموم شد(یعنی وقتی که دیگه نمی خواستین یا نمی تونستین کارت دیگه ای بازی کنین)باید هرچندتا کارت اضافی ای رو که تو دست تون هست، بسوزونین (قانون «محدودیتِ کارت ») یادتون باشه که «محدودیتِ کارت »تو نو تعداد گلول ههایی )= تعداد «جون »هایی( که در پایان نوبتِ تون براتون باقی مونده، تعیین می کنه بعد از این مرحله، نوبت به بازیکن بعدی -در جهت ساعتگرد- می رسه.


فاصله ی بین بازیکن ها در بازی کارتی بنگ Bang :

فاصله ی بین 2تا بازیکن، یعنی تعداد آدم هایی که بین اون 2تا بازیکن نشستن به اضافه ی 1، در واحد فرسخ یعنی اگه بین 2تا بازیکن، 2نفر نشسته باشن، فاصله ی اون 2تا بازیکن م یشه 3فرسخ(3= 1+ 2)! فاصله، خیلی مهمّه چون همه ی کارت هایی که علامت «مگسک » روشونه، باهاش سر و کار دارن.


حذفِ یه شخصیت در بازی کارتی بنگ Bang :

اگه آخرین «جونِ »تونو از دست بدین، فاتحه تون خونده می شه و می رین دنبالِ کارِتون… مگه این که درجا، یه کارت «نوشیدنی » بازی کنین (جلوتر توضیح داده شده)! وقتی که فاتحه تون خونده می شه، باید نقشِ تونو افشاء کنین و کل کارت های توی دست تون و کارت های تو بازیتون رو بسوزونین!


تنبیه ها و تشویق ها بازی کارتی بنگ Bang :

• کلانتر، اگه اشتباهاً یکی از معاون ها شو حذف کنه، باید همه ی کارت های توی دست خودش و همه ی کارت های فعال خودشو بسوزونه!
• هر بازیکنی که یه یاغی رو از بازی حذف کنه (حتی اگه خودشَ م یاغی ای باشه)، می تونه به عنوان دستخوش، 3تا کارت بکشه!


اتمام بازی کارتی بنگ Bang :

بازی، در صورتی که یکی از شرایط زیر پیش بیاد، تموم می شه:
الف- کلانتر کشته بشه! که اون وقت، اگه خائن، تنها نفر باقی مونده تو بازی باشه، برنده ی بازی می شه! در غیر این صورت، یاغی ها برندن.
ب- خائن و همه ی یاغی ها کشته بشن.که اون وقت، کلانتر و معاون هاش برنده می شن.
مثال 1: همه ی یاغی ها، فاتحه شون خونده شده ولی خائن، هنوز تو بازی هست. در این حالت، بازی ادامه پیدا می کنه. حالا خائن باید یه تنه با کلانتر و معاون هاش طرف بشه!
مثال 2: کلانتر و همه ی یاغی ها کشته شدن ولی خائن و یکی از معاون های کلانتر، هنوز تو بازی هستن. بازی تموم می شه و یاغی ها، برنده اعلام میشن! او نها تونسته ن به هد فشون (ناکار کردن کلانتر) برسن گرچه به قیمت جون خودشون!


 تومان

price_29173_Quantity

3 درصد تخفيف ويژه برای کليه مشتريان
امتياز کاربران به اين کالاقيمتکيفيتکارائیکاربر
پسندی
   
قيمت :

کيفيت توليد :
کارائی :
کاربر پسندی :
 نمودار تغييرات قيمت


نظرات و تجربيات کاربران از اين کالا

 نام : * نظرات و تجربيات خود در مورد اين کالا را بنويسيد
 

 نظر و تجربه : *

 
 کد تشخيص :   SVHENU
 


www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022