سازوبازساختني باغ وحش
قيمت : 150,000 تومان


معرفي بازي ساختني ساز و باز حيوانات باغ وحش

در بين مجموعه ي ساختني هاي مناسب براي کودکان آن دسته که بعد از تکميل به عنوان يک اسباب بازي مي تواند کودک را سرگرم کند پرطرفدار و محبوب است. بازي ساز و باز حيوانات باغ وحش يکي از اين ساختني هاست. در بازي ساز و باز حيوانات با وصل کردن قطعات مختلف اين پازل به يکديگر شش عدد حيوان سه بعدي زيبا ساخته مي شود که کودک مي تواند با آنها بازي کند.

استحکام قطعات، طراحي زيبا و رنگبندي مناسب باعث شده که کودک بتواند بارها و بارها قطعات اين پازل را از هم باز کند و دوباره بسازد. توسط اين مجموعه انواع مهارت هاي مورد نياز کودکان از قبيل دقت و تمرکز جهت مونتاژ قطعات و مهارت هاي عصبي و عضلاني به طور خاص رشد ماهيچه هاي کوچک دست، تخيل و اعتماد به نفس پرورش مي يابد.

اين محصول بسته بندي زيبايي دارد که مي تواند هديه‌ي خوبي براي کودکان بالاي 3 سال باشد. داخل جعبه‌ي ساز و‌ باز مدل حيوانات يک کتابچه ي نقاشي و رنگ آميزي وجود دارد که در انتهاي آن الگوي ساخت حيوانات نيز وجود دارد.

از فوايد آموزشي بازي کردن با ساز و باز ميتوان به افزايش مهارت دستورزي، پرورش تخيل، آموزش حيوانات و الگوخواني و همينطور تقويت اعتماد به نفس کودکان اشاره کرد.
سازوبازساختني باغ وحش
داربافندگي دارک
قيمت : 167,000 تومان

دستگاه بافندگي دارک يک محصول فوق العاده براي سرگرمي کوچکترها و بزرگسالان است.

اين محصول که آموزش بافندگي قالي در ابعاد کوچک مي باشد اوقات فراغت شما را فراهم مي آورد.
اين محصول سبک و شکيل بوده و ساخته شده از پليمر مقاوم و با دوام است. اين دار شامل شيارهاي مخصوص براي تفکيک چله ها است که سبب جلوگيري از درهم ريختي چله ها هنگام بافت مي شود.
اين محصول چله کشي شده که آماده بافت است و قابليت بافت دو رو و قابليت چرخاندن چله ها بر روي دار را دارا است.
با استفاده از اين دستگاه شما قادر خواهيد بود بافتي در ابعاد ?? در ?? سانتيمتر را آماده نماييد.نقاط قوت:

ساخته شده از پليمر مقاوم و با دوام

دار چله کشي شده ( آماده بافت )

داراي CD آموزشي

آموزش بسيار راحت

مناسب براي تمامي اعضاء خانواده
داربافندگي دارک
قاب دوخت و دوز
قيمت : 36,000 تومان

مشخصات:کادر پلاستيکي سوراخ دار و 3رشته نخ رنگي همراه با سوزن پلاستيکي ويژ بچه هاي 3تا6 سال

اهداف :
پروش مهارت دست و ايجاد هماهنگي بين دست و چشم

پرورش خلاقيت

شناخت دوخت و دوز
قاب دوخت و دوز
ببين وپيداکن الفباي آهنربايي
قيمت : 120,000 تومان

توضيحات

الفباي ببين و پيدا کن حاوي يک صحفه و کارت هاي مختلف همراه با سي دي آموزشي است.

در هر نوبت ابتدا دانش آموز تمامي حروف را به ترتيب در محل مناسب قرار مي دهد و سپس با ترکيب حروف بر روي جايگاه مخصوص صفحه بازي کلمات متفاوتي را مي سازد.
استفاده از اين مجموعه کمک بسياري در يادگيري شکل درست کلمات خواهد داشت.ببين و پيداکن و آموزشي الفباي آهنربايي فارسي يک بازي توليد ايران بوده که به آموزش حروف الفباي فارسي مي‌پردازد.

اين مجموعه حاوي يک تخته مغناطيسي و کليه ي حروف الفباي فارسي بصورت مي باشد در هر نوبت ابتدا دانش آموز تمامي حروف را به ترتيب در محل مناسب قرار مي دهد و سپس با ترکيب حروف بر روي جايگاه مخصوص صفحه بازي کلمات متفاوتي را مي سازد.
از پشت تخته هم مي‌توان به صورت يک تخته وايت‌بورد استفاده کرد.استفاده از اين مجموعه کمک بسياري در يادگيري شکل درست کلمات خواهد داشت.


در واقع با اين وسيله آموزشي کودکان مي توانند با استفاده از قطعات گوناگون حروف الفبا و به کمک صفحه مخصوص، کلمه سازي کنند. با استفاده از اين محصول آموزشي، کودکان با حروف صامت (بي صدا) و مصوت (صدا دار) آشنا مي شوند.

همچنين مي توانند با استفاده از شکل هاي حروف کلمه سازي کرده و جايگاه حروف کوچک و بزرگ و مياني را ياد بگيرند. تمرين ساخت کلمات و واژه هايي که در کتاب فارسي اول دبستان آمده است، براحتي توسط اين وسيله امکان پذير بوده و به والدين و معلمين کمک مي کند تا از ابزار کمک آموزشي مناسبي براي تعميق يادگيري استفاده نمايندمحتويات الفباي آموزشي فارسي :

تمامي حروف صامت و مصوت الفباي فارسي به صورت مغناطيسي

يک تخته‌ي دو رو

کارت‌هاي کلمات مورد استفاده در سال‌هاي اول دبستان
ببين وپيداکن الفباي آهنربايي
ست آرايشيLOLکد30088
قيمت : 198,000 تومان

گروه سني:3سال به بالا
ست آرايشيLOLکد30088
پيانوخرگوش
قيمت : 258,000 تومان

اسباب بازي موزيکال صداي حيوانات

اين محصول علاوه بر صداي خنده و گريه نوزاد داراي صداي حيوانات زير نيز مي باشد مي باشد:

1- قورباغه (frog)

2- سگ(dog)

3- گوسفند(sheep)

4- اردک(duck)

5- گاو(cow)يکي ديگر از ويژگي هاي اين محصول چراغ هاي آن است که نور هاي زيبايي را از خود ساطع مي کنند و توجه کودک را در سنين پايين بسيار خوب به خود جلب مي کند. اين محصول بوسيله سه عدد باطري قلمي تغذيه مي شود و از ويژگي هاي مثبت آن مي توان به تيز و گوش خراش نبودن صداهاي موزيک آن اشاره کرد. همچنين اين اسباب بازي موزيکال در برابر ضربه، مقاومت بسيار خوبي دارد و لبه هاي تيز ندارد و به راحتي مي توانيد آن را در اختيار بچه هاي خردسال خود قرار دهيد.
پيانوخرگوش


هوشيار سازه400
قيمت : 117,000 تومان

اسباب بازي هوشيار سازه، داراي 400 شکل هندسي (مربع، مثلث، دايره و ...) متفاوت با رنگهاي شاد مي باشد و کودکان مي توانند سازه هاي متنوعي را با آنها ساخته و با اين کار حس خلاقيت و نو آوري در کودکان افزايش پيدا مي کند. اين مجموعه شامل اشکال هندسي مربع، مثلث، دايره و اتصالات بلند و کوتاه مي باشد که به کمک آنها مي توان سازهاي 3 بعدي نامحدودي را خلق کرد. همچنين به کمک آنها مي توان شمارش ، رنگ ها و مفاهيم هندسي را آموزش داد.

گروه سني:5سال به بالا
هوشيار سازه400
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
قيمت : 62,000 تومان

استفاده از اين مجموعه به دليل طراحي زيبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحي اين محصول به شکلي ميباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقي و عمودي روي هم قرار دهند. نتايج اصلي استفاده از اين مجموعه پرورش حرکات کلي در کودکان و درک مفهوم تعادل و يادگيري مهارت ترکيب کردن است. کودکان در اين بازي سعي مي کنند تعادل قطعات را به روي يکديگر حفظ کنند و اشکال زيبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سني:4سال به بالا
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
قيمت : 75,000 تومان

اجزاي بازي : 12 عدد نيمه تخم مرغ

اهداف بازي : افزايش دقت و تمرکز ، رشد مهارت هاي دستي ، افزايش هوش فضايي ، افزايش عمق ادراک ، افزايش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگي چشم و دست ، رشد مهارتهاي فيزيکي و بدني ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ، افزايش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازي : نيمه هاي تخم مرغ را در اختيار کودک قرار ميدهيم تا هر شکل را برداشته و نيمه ي گمشده ان را پيدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلي کمتري استفاده شود

گروه سني : 2 سال به بالا
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 33,000 تومان

بولينگ از آن ورزش‌هايي است که هم تفريح به حساب مي‌آيد و هم ورزش.به همين دليل جزو بازي ها قرار گرفته است.هماهنگي عصب و عضله دراين بازي بسيار نقش دارد . براي اينکه بدانيد چگونه توپ را پرتاب کنيد تا همه اهداف زده شوند به تمرين زياد و تمرکز نياز است.

اين بازي براي کودکان 3 به بالا ابزاري مناسب براي تقويت عضلات و هماهنگي چشم و دست است . پس از مهارت يافتن کامل در در اين بازي ، مي توان از بازي حلقه پرتاب آن نيز لذت برد.
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
حرکت پا کد60
قيمت : 17,000 تومان

هدف:تخليه انرژي و تحرک کودکان_افزايش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
قيمت : 52,000 تومان

جورچين آهنربايي آشپزخانه يک بازي فکري و آموزشي براي کودکان هست.

اين بازي به صورت يک جورچين سه صفحه اي است که صفحات مغناطيسي مي باشند. سه لت بودن اين صفحات مغناطيسي و نقاشي سه بعدي روي صفحه ، يک آشپزخانه ي واقعي را نمايش مي دهد. بر روي اين صفحات مغناطيسي يک آشپزخانه با تمام وسايل مثل کابينت ، اجاق گاز ، يخچال ، ماشين لباسشويي ، هود و… نقاشي شده است . داخل اين جورچين قطعات پازلي شامل وسايل آشپزخانه مثل ماهيتابه ، فلاسک ، چاقو ، مواد غذايي ، ماکروفر، ترازو ، ساعت و … است که کودک مي بايست قطعات را از جاي خود خارج کرده و صفحه ي آشپزخانه ي خود را به سليقه خودش بچيند. بر روي يک صفحه ي مغناطيسي نيز جاي هر کدام از قطعات جورچين به صورت پازل درست شده است که کودک مي تواند جاي قطعات را تشخيص و در محل مناسب قرار دهد. همچنين پشت صفحه نام تمامي قطعات جورچين به صورت انگليسي آموزش داده شده است.
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات 
ساختني ها >> (79 کالا)
روبيک ها (8 کالا)
کتاب (17 کالا)
پازل ها >> (49 کالا)
جورچين (11 کالا)
آموزشي (40 کالا)
تمرکزي (42 کالا)
ورود کاربران

مشتری جديد

مشتريان قديمی

از حسـن انتخاب و اعتمـاد شما سپاسگزاريـم اگر اولين خريد شما در اين سايت است با تکميل فرم ثبت نام ، میتوانید در خريدهای بعدی فرایند پرداخت را سریعتر انجام دهید، وضعيت سفارش های خود را مشاهده نموده و آنها را پیگیری کنید و از ویژگیهای بیشتری بهره ببرید.

     اگر عضو هستيد، لطفا وارد شويد.

   آدرس ايميل *
   رمز عبور *
بازيابي رمز فراموش شده !www.farzandedana.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز

CopyRight : 2004 - 2021