گمانه
قيمت : 150,000 تومان

گمانه يک بازي بسيار جذاب داراي کارت، مهره و صفحه است.
در اين بازي استفاده از قوه تخيل، خلاقيت و شهود کاملا بارز است.

اين بازي يک سرگرمي لذت بخش و فکري براي جمع هاي دوستانه و خانوادگي است.

در اين بازي کارتهايي حاوي تصاوير بسيار زيباي هنري است که از داستانهاي متون ادبي فارسي گرفته شده است.

اين تصاوير به نحوي طراحي شده که هر يک از آنها مي تواند تداعي کننده موضوعات متعددي در ذهن بازيکنان باشد و بر اساس قواعد بازي اين هنر بازيکن است که از اين قوه خيال خود چگونه بهره بگيرد.

اين بازي آزموني براي منطق، شوخ طبعي، خيالپردازي و خلاقيت افراد است و در پايان لحظات شاد و مفرح توام با آرامشي را براي بازيکنان فراهم خواهد ساخت.

در طي اين بازي افراد با مسائل کاملا غير منتظره و استراتژيک مواجه مي گردند و اين مسئله به تقويت مهارتهاي تصميم گيري در آنها کمک مي کند.

از انجا که اين بازي مبتني بر تصوير است به سادگي زبان مشترکي را بين افراد با سلايق و رده هاي سني مختلف برقرار مي کند.


گمانه
زيرخاکي
قيمت : 95,000 تومان

بازي کارتي زيرخاکي برگرفته از بازي Dead Man's Draw

به اين زمين پر از گنج و اشياي گرانبها خوش آمدي!

شجاع باش و خاک ها را کنار بزن و تا ميتواني گنج هاي نهفته بدست بياور، اما مراقب باش! اگر زياد حرص بزني ممکن است همه داشته هايت را از دست بدهي!!

بازي کاريت و فکري زيرخاکي پر از تعليق است که در آن هر بازيکن در نقش يک جوينده‌ ي اشياي گرانبها، با يکي يکي رو کردن کارتهاي گنج تلاش ميکند تا بيشترين گنج را بدست بياورد.

هر کارت تازه اي که روو کند، اگر متفاوت باشد، گنجش افزون ميشود و اگر تکراري باشد هر چه از زير خاک در آورده بوده از چنگش ميرود و نوبتش هم ميسوزد.

پس بفرما، اگر جراتش را داري يک کارت ديگر بکش...

بازي زيرخاکي مناسب 2 الي 4 بازيکن ميباشد
زيرخاکي
رکب
قيمت : 165,000 تومان

بازي رکب يک بازي روميزي در سبک Area Control يا قلمروگيري است و برگرداني است از بازي محبوب Condottiere از طراح معروف Dominique Ehrhard فرانسوي.

در دوراني که قلمرو شاهي به استان‌هاي خودمختار تقسيم شده، سرداراني از گوشه گوشه‌ي سرزمين در سوداي کشورگشايي، ارتش خود را براي فتح شهرها گسيل داشته‌اند.

پس با مهارت و شجاعت بجنگيد و با تدبير و مکر به حريفان رکب بزنيد تا قدرت و افتخار کسب کنيد.

در بازي رکب، ? تا ? بازيکن براي کشورگشايي و بدست آوردن قلمرو با يکديگر به رقابت مي‌پردازند و تلاش مي‌کنند تا هرکدام در طول بازي ? استان مجاور (و يا ? استان غير مجاور) را فتح کنند. هر دور از بازي با مشخص کردن محل جنگ شروع مي‌شود و در ادامه بازيکنان با کارت بازي کردن قدرت ارتش خود را زياد مي‌کنند و به کمک کارت‌هاي ويژه به رقيبان رکب مي‌زنند.
پس ارتش خود را آماده نبرد کن…

چقدر حاضري بهاي جنگ بدهي؟

در بازي رکب بازيکنان با يکديگر بر سر تصاحب استان‌هاي نقشه به دفعات جنگ مي‌کنند. در هر کدام از جنگ‌ها هر بازيکن با بازي کردن کارت‌هاي سرباز قدرت ارتش خود را زياد مي‌کند و يا با بازي کردن کارت‌هاي ويژه برنامه‌ي ديگر بازيکنان را به هم مي‌زند.

در پايان هر جنگ، بازيکني که جمع اعداد کارت‌هاي ارتشش از بقيه بيشتر باشد جنگ را مي‌برد و نشان خود را در آن استان قرار مي‌دهد. بازي زمانيکه يکي از بازيکنان بتواند سه استان مجاور و يا پنج استان در کل نقشه را تصاحب کند به پايان مي‌رسد.

بازي رودست زدن!

با وجود اينکه کارت‌هاي بازي به شکل تصادفي به دست بازيکنان مي‌رسد، ولي نحوه‌ي استفاده و بازي کردن آنهاست که برنده‌ي هر نبرد را مشخص مي‌کند. همچنين کارت‌هاي ويژه‌اي که در بازي هستند هرکدام خاصيتي دارند که مي‌تواند روي نتيجه‌ي جنگ تاثير بگذارد. مثلا کارت مترسک به بازيکن اجازه مي‌‌دهد تا يکي از سربازاني که بازي کرده را به دستش برگرداند، يا کارت زمستان ارزش تمام کارت‌ها را برابر با يک مي‌کند و …

سرگذشت بازي

سرگذشت بازي رکب از تابستان سال ?? و يک ايميل آغاز شد که از طرف روميز براي دومينيک ارهارد طراح بازي Condottiere فرستاده شد تا از محبوبيت بازي‌هايش در ايران گفته شود و همچنين از او براي دريافت حق توليد آن بازي به فارسي سوال کنند. پاسخي که او به آن ايميل داد باورنکردني بود: «من و همسرم براي تعطيلات داريم به ايران مي‌آييم!» آنها هم با شگفتي از اين بختِ نيک استقبال کردند و در شيراز به استقبالشان رفتند و هم قرارداد نسخه‌ي فارسي بازي را بستند و هم در شهر گشتند و فالوده و خيار سکنجبين خوردند و از دنياي بردگيم و طراحي صحبت کردند.

بعد از آن مدتي طول کشيد و تقريبا اواخر زمستان بود که توانستند مقدمات کار را فراهم و فاز پيش‌توليد بازي را آغاز کنند. در اولين قدم مي خواستند دنياي بازي را از ايتالياي دوران رنسانس به زمان و مکاني در ايران تغيير دهند. بعد از کمي تحقيق دشت‌هاي وسيع و کوهستان‌هاي سبز لرستان را انتخاب کردند. تصويرسازي بازي را به محمد نورالديني سپردند که با توانايي‌اش در تصويرسازي واقع‌گرايانه و تسلطش بر نقوش و پوشش مناطق مخلف ايران آشنا بودند.

براي نام بازي هم رکب که به معناي فريب دادن و بلوف زدن است را انتخاب کردند که به حس و حال و تجربه‌ي بازي نزديک باشد. زيرا اين بازي بيشتر از اينکه به استراتژي مربوط باشد به ذهن‌خواني و توانايي بلوف زدن و ديگران را به چالش کشاندن مربوط است.

رکب بازي «بازي زيرپوستي» است، بازيِ دام گذاشتن و حريفان را به بيراهه کشاندن است. بازي کمين کردن و منتظر لحظه‌ي شکار نشستن است، و زمانيکه آن لحظه رسيد ديگر بايد ريسک کرد و مطمئن بود، زيرا تزلزل رقبا را جَري مي‌کند و آنوقت ديگر بلوف نمي‌گيرد و تهديد موثر نمي‌شود. رکب از آن دست بازي‌هايي است که جادويي در خود نهفته دارند که فراتر از خود بازي و در حال و هواي دورِ ميز و بين بازيکنان شکل مي‌گيرد. همان جادويي که ما را شيفته‌ي اين سرگرمي کرده…
رکب
منجنيق
قيمت : 185,000 تومان

معرفي اجمالي بازي فکري منجنيق چوبين

بازي فکري منجنيق يک بازي ساده، خلاقانه و آموزشي براي انتقال مفاهيم رياضي و فيزيک به صورت تجربي است که براي کودکان بالاي چهارسال مناسب است.

اين بازي مهيج اما کم هزينه و ساده پاسخي مناسب به کنجکاوي کودکان درباره ي اصول علم فيزيک است و کمک مي کند که طور عيني و ملموس مفاهيم فيزيکي نظير دامنه ي حرکت پرتابه و شتاب گلوله را کشف کنند.

در طي اين بازي يکي از بازيکنان سعي مي کند با قطعات چوبي که در اختيار دارد محکم ترين قلعه را بسازد و بازيکن ديگر بايد بتواند با چهار پرتاب قلعه ساخته شده را خراب کند. کشف و دريافت نقطه ضعف حريف در ساخت قلعه و تنظيم سرعت گوي پرتابي از مهارت هايي است که کودک در اين بازي کسب مي کند.

بازي فکري چوبين مدل منجنيق را مي توان به صورت مشارکتي هم انجام داد به اين صورت که هردو بازيکن با مشورت هم قلعه اي مي سازند و به نوبت با منجنيق به سمت قلعه شليک مي کنند.
هر بازيکني که خسارت بيشتري وارد کند برنده ي بازي است.

منجنيق
توپقل
قيمت : 117,000 تومان


اين بازي علاوه بر جذابيت و رقابت انتقال مفهوم فيزيکي گرانش را به همراه دارد

آموزش مفاهيم فيزيک

تقويت هماهنگي دست و چشم

آموزش مهارت هاي حرکتي

مناسب سنين 8 سال به بالادر اين بازي شيب ميله ها به سمت پايين است و هنگامي که گوي فلزي روي ميله ها قرار مي گيرد به سمت پايين قل مي خورد.

با باز کردن تدريجي ميله ها و جابجايي مرکز ثقل گوي نسبت به نقاط تکيه گاه، گوي تغيير کرده و نيرويي براي هدايت گوي به سمت بالا شکل ميگيرد و به اين ترتيب گوي به سمت بالا حرکت مي کند!

اگر گلوله داخل آخرين سوراخ بيفتد بيشترين امتياز را خواهد داشت.


براي ايجاد رقابت و جذابيت در اين بازي، سوراخهايي با امتيازات مختلف روي صفحه تعبيه شده است که بازيکن سعي مي کند گوي را درون سوراخي که بيشترين امتياز را دارد بياندازد.

در بازي چند نفره فردي که در يک تعداد مشخص از حرکت دادن گوي (مثلا ? مرتبه) بيشترين مجموع امتياز را بگيرد برنده است

همچنين مي توان از بازيکن خواست که توپ را حتما در يک سوراخ معين بياندازد.

نگاهي به مزيت‌هاي توپقل

از جمله مزيت‌هاي مهمي که توپقل با خود به همراه دارد، ايجاد انگيزه و تحرک براي کودک است.

در واقع کودک پس از بازي احساس موفقيت را تجربه خواهد کرد که کودک را مشتاق به انجام بازي دوباره مي‌کند.

هماهنگي بين حواس پنجگانه کودک از ثمرات بازي با اين اسباب بازي است.

توپقل کاملا مي‌تواند احساس خوب بازي با يک اسباب بازي بي‌خطر و امن را براي شما به ارمغان بياورد.

تقويت حس کنجکاوي و ماجراجويي و تلاش چندباره براي کشف راه مناسب براي موفقيت، لذت بازي با اين اسباب بازي را براي کودک دلبند شما چندين برابر خواهد کرد.

کودک در حين انجام بازي متوجه رازهاي نهان اين اسباب بازي خواهد شد در نتيجه ذهن کودک بيش از پيش رشد خواهد کرد.

از ديدگاه روانشناسي کودک، بازي با اسباب بازي‌هاي فکري علاوه بر تقويت روحيه استقلال عمل، تاثير بسياري بر رشد تمرکز و دقت کودک دارد.
توپقل کودک را وادار به تجزيه و تحليل اتفاقات بازي و درنتيجه رشد و تقويت حواس پنجگانه و هوش کودک خواهد شد.
توپقل
وزبي
قيمت : 195,000 تومان

بازي فکري وزبي گيگاميک از سري محصولات شرکت گيگاميک است و براي سنين 8 سال به بالا مناسب است.

يک بازي فکري سرگرم کننده و اصيل گروهي با قوانين ساده است.

اين بازي داراي 36 کارت و 24 تاس يکسان است و هر کدام از کارت ها خصوصيت منحصر به فردي دارد.
استراتژي اين بازي فکري کودکان به اين صورت مي باشد کسي که يک تاس دارد مي تواند برنده بازي شود اما امکان دارد شرايطي پيش آيد کسي که تاس بيشتري داشته باشد بازي را برعکس کرده و خود را برنده بازي کند
اين بازي جسارت سر سختي و مقداري حافظه مي خواهد تا شما برنده شويد.


اين بازي داراي:

داراي 36 کارت

داراي 24 تاس يکسان

همراه دفترچه راهنمااحتياج به 2 تا 6 نفر براي بازي

مناسب براي تقويت ريسک پذيري و خلاقيت

مناسب براي کودکان 8 سال به بالا

مناسب براي تقويت حافظه
وزبي


هوشيار سازه400
قيمت : 117,000 تومان

اسباب بازي هوشيار سازه، داراي 400 شکل هندسي (مربع، مثلث، دايره و ...) متفاوت با رنگهاي شاد مي باشد و کودکان مي توانند سازه هاي متنوعي را با آنها ساخته و با اين کار حس خلاقيت و نو آوري در کودکان افزايش پيدا مي کند. اين مجموعه شامل اشکال هندسي مربع، مثلث، دايره و اتصالات بلند و کوتاه مي باشد که به کمک آنها مي توان سازهاي 3 بعدي نامحدودي را خلق کرد. همچنين به کمک آنها مي توان شمارش ، رنگ ها و مفاهيم هندسي را آموزش داد.

گروه سني:5سال به بالا
هوشيار سازه400
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
قيمت : 62,000 تومان

استفاده از اين مجموعه به دليل طراحي زيبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحي اين محصول به شکلي ميباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقي و عمودي روي هم قرار دهند. نتايج اصلي استفاده از اين مجموعه پرورش حرکات کلي در کودکان و درک مفهوم تعادل و يادگيري مهارت ترکيب کردن است. کودکان در اين بازي سعي مي کنند تعادل قطعات را به روي يکديگر حفظ کنند و اشکال زيبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سني:4سال به بالا
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
قيمت : 75,000 تومان

اجزاي بازي : 12 عدد نيمه تخم مرغ

اهداف بازي : افزايش دقت و تمرکز ، رشد مهارت هاي دستي ، افزايش هوش فضايي ، افزايش عمق ادراک ، افزايش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگي چشم و دست ، رشد مهارتهاي فيزيکي و بدني ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ، افزايش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازي : نيمه هاي تخم مرغ را در اختيار کودک قرار ميدهيم تا هر شکل را برداشته و نيمه ي گمشده ان را پيدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلي کمتري استفاده شود

گروه سني : 2 سال به بالا
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 33,000 تومان

بولينگ از آن ورزش‌هايي است که هم تفريح به حساب مي‌آيد و هم ورزش.به همين دليل جزو بازي ها قرار گرفته است.هماهنگي عصب و عضله دراين بازي بسيار نقش دارد . براي اينکه بدانيد چگونه توپ را پرتاب کنيد تا همه اهداف زده شوند به تمرين زياد و تمرکز نياز است.

اين بازي براي کودکان 3 به بالا ابزاري مناسب براي تقويت عضلات و هماهنگي چشم و دست است . پس از مهارت يافتن کامل در در اين بازي ، مي توان از بازي حلقه پرتاب آن نيز لذت برد.
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
حرکت پا کد60
قيمت : 17,000 تومان

هدف:تخليه انرژي و تحرک کودکان_افزايش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
قيمت : 52,000 تومان

جورچين آهنربايي آشپزخانه يک بازي فکري و آموزشي براي کودکان هست.

اين بازي به صورت يک جورچين سه صفحه اي است که صفحات مغناطيسي مي باشند. سه لت بودن اين صفحات مغناطيسي و نقاشي سه بعدي روي صفحه ، يک آشپزخانه ي واقعي را نمايش مي دهد. بر روي اين صفحات مغناطيسي يک آشپزخانه با تمام وسايل مثل کابينت ، اجاق گاز ، يخچال ، ماشين لباسشويي ، هود و… نقاشي شده است . داخل اين جورچين قطعات پازلي شامل وسايل آشپزخانه مثل ماهيتابه ، فلاسک ، چاقو ، مواد غذايي ، ماکروفر، ترازو ، ساعت و … است که کودک مي بايست قطعات را از جاي خود خارج کرده و صفحه ي آشپزخانه ي خود را به سليقه خودش بچيند. بر روي يک صفحه ي مغناطيسي نيز جاي هر کدام از قطعات جورچين به صورت پازل درست شده است که کودک مي تواند جاي قطعات را تشخيص و در محل مناسب قرار دهد. همچنين پشت صفحه نام تمامي قطعات جورچين به صورت انگليسي آموزش داده شده است.
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
صفحه اصلي
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات 
ساختني ها >> (79 کالا)
روبيک ها (7 کالا)
کتاب (17 کالا)
پازل ها >> (49 کالا)
جورچين (11 کالا)
آموزشي (40 کالا)
تمرکزي (43 کالا)

   گروه کتاب :

  

ليست بر اساس :


 علاقه مندی
  28909     کتاب تقويت هوش نوزاد9تا12ماه ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
کتاب‌هاي برگزيده کودک:

از معدود کتاب هايي که براي نوزادان براساس رشد ادراک و حواس در هر بازه سني طراحي شده. تصاويري متناسب با سطح رشد ذهني ادراکي حسي کودک جهت تحريک ارتباطات مغزي در مدت زمان تعيين شده به نوزاد ارائه مي شود. هر جلد داراي يک کتاب راهنماست که توضيحات کاملي درباره هوش نوزاد و نحوه ارائه تصاوير داده است.


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  28910     کتاب تقويت هوش نوزاد6تا9ماه ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
کتاب‌هاي برگزيده کودک:
از معدود کتاب هايي که براي نوزادان براساس رشد ادراک و حواس در هر بازه سني طراحي شده. تصاويري متناسب با سطح رشد ذهني ادراکي حسي کودک جهت تحريک ارتباطات مغزي در مدت زمان تعيين شده به نوزاد ارائه مي شود. هر جلد داراي يک کتاب راهنماست که توضيحات کاملي درباره هوش نوزاد و نحوه ارائه تصاوير داده است. تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  28911     کتاب تقويت هوش نوزاد3تا6ماه ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
کتاب‌هاي برگزيده کودک:
از معدود کتاب هايي که براي نوزادان براساس رشد ادراک و حواس در هر بازه سني طراحي شده. تصاويري متناسب با سطح رشد ذهني ادراکي حسي کودک جهت تحريک ارتباطات مغزي در مدت زمان تعيين شده به نوزاد ارائه مي شود. هر جلد داراي يک کتاب راهنماست که توضيحات کاملي درباره هوش نوزاد و نحوه ارائه تصاوير داده است. تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29007     کتاب حمام بزرگ طرح عروسکي ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
مزاياي استفاده از کتاب حمام براي کودکان :

بعضي از کودکان از حمام رفتن هراس دارند و کتاب حمام مشوق و وسيله بازي خوبي براي کودکان مي باشد.

مي توانيد در حمام و يا داخل منزل از روي کتاب براي کودک قصه پردازي کنيد و قوه تخيل و پرسشگري او را تقويت نماييد.

به کمک اين کتاب کودکان خود را در سنين پايين به کتاب خواندن و يادگيري رنگها و کلمات علاقمند نماييد ، ضمن اينکه داخل هر صفحه کتاب حمام بزرگ خرس و عروسک ، معادل انگليسي تصاوير نيز نوشته شده است.

ورقه هاي اين کتاب ضخيم مي باشد و کودک در سنين بسيار کم نيز مي تواند آن را بگيرد و ورق بزند، بنابراين براي تقويت توانايي گرفتن و لمس کردن عالي است.

درباره رنگهاي بکار رفته در کتاب به کودک توضيح و آموزش دهيد.

کتاب حمام مشوق نوزاد و کودک به بازي کردن مستقل است.

کودکان در سنين پايين هر وسيله اي که در اختيارشان قرار گيرد به دهان برده تا لمس کنند . و کتاب حمام اين مزيت را دارد که با آب دهان خيس و پاره نميشود.
در واقع به کمک اين کتاب مي توانيد براحتي نوزادتان را سرگرم و آرام نماييد.گروه سني:6ماه به بالا


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29010     کتاب پارچه اي طرح پرندگان ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
گروه سني:6ماه به بالا

تعداد تصاوير:8عدد


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29012     کتاب پارچه اي طرح وسايل نقليه ساير محصولات گروه سني 0 تا 1 سال /
گروه سني:6ماه به بالا


تعداد تصاوير در کتاب:8عدد


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29099     تمرينات دهاني حرکتي ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
تمرين هايي جذاب براي پرورش مهارتهاي حرکتي عضلات مرتبط با گفتار

_ اين پکيج شامل چهل و هشت کارت پشت و رو رنگي در اندازه 16.5 در 17.5 ميباشد که هر کارت يک تمرين دهاني حرکتي توسط يک حيوان به تصوير کشيده شده است و در پشت همان کارت توسط يک کاراکتر انساني همان حرکت دوباره به تصوير کشيده شده است و توضيحات مربوط به هر تصوير در پايين کارت آورده شده است.

_محصول به صورت کلي براي بهبود هماهنگي حرکات و بهبود دقت حرکت عضلات مرتبط با گفتار مفيد است.

?از اين محصول ميتوان به عنوان يک درمان مکمل براي کودکان عادي و يا مبتلا به اتيسم يا سندرم داون که در تلفظ صحيح حروف مشکل دارند، استفاده برد.

تعداد کارت ها:48عدد

مولف و داستان نويس: مريم دريانورد (آسيب شناس گفتار و زبان)


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29100     کتاب فرهنگ مصور جمله ها ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
"فرهنگ مصور جمله ها" کتابي است نوشته ي "رويا شفيعي" که "مکمل فرهنگ مصور همخوان ها" بوده و با تصويرگري چشم نواز "سونا خوش خبري خامنه"، يک اثر بسيار مناسب براي کودکان به حساب مي آيد.

"رويا شفيعي" که خود آسيب شناس گفتار و زبان است، اين اثر را به نحوي تاليف نموده که علاوه بر همکاران او در حوزه ي ذکر شده، والدين کودک، متخصصين تربيت شنيداري، مربيان مهدکودک و پيش دبستاني و معلمان دبستان هاي استثنايي بتوانند از آن جهت زبان آموزي به کودک به شکل عمومي، کمک به کودکان درگير با اختلالات تلفظي، بياني و درکي بهره ببرند.


"فرهنگ مصور جمله ها" از بيست و دو همخوان زبان فارسي تشکيل شده که در سطح جمله هستند و با تمرين و تکرار آن ها مي توان اهداف مدنظر آموزشي را برطرف ساخت.

در هر بخش علاوه بر آموزش يک آواي به خصوص در سطح واژه، و تمرين بيان آن ها، تصويرهاي ويژه اي گنجانده شده که به گفتاردرمانگر اجازه مي دهد با آموزش آواها در کنار اين تصاوير، آن ها را در سطح جمله با کودک تمرين کند.

اين جمله ها از تنوع و گوناگوني مناسبي برخوردار هستند و تمرين آن ها، سبب مي شود تا اختلالات درک و بيان در کودک به مرور بهبود پيدا کند.

در کنار ارتقاي مهارت هاي زباني و بياني، تصاوير زيبا و هدفمند کتاب نيز به درک بهتر واژه ها و هوش بصري کودک کمک مي کنند و در مجموع مي توان گفت "فرهنگ مصور جمله ها" به قلم "رويا شفيعي" و تصويرگري "سونا خوش خبري خامنه"، منبع مناسبي براي ارتقاي گنجينه ي واژگان کودک و درک بهتر اين واژه ها مي باشد.


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29118     کتاب فرهنگ مصور فعلها/نشرآموزش ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
همه ي کودکان در طي مراحلي زبان را مي آموزند و شروع به جمله سازي مي کنند. مادر، پدر و يا مربي مي توانند با وسايل مختلف يادگيري و رشد آن را تسريع کنند.

يکي از اين بهترين وسايلي که به زبان آموزي کمک مي کند، کتاب هاي تصويري است. کتابي که در دست داريد فعاليت ها را به صورت تصويري نمايش مي دهد.
مربي يا والدين مي توانند با نشان دادن هر تصوير به کودک، از او در مورد فعلي که در حال انجام است توصيح بخواهند.
به اين طريق کودک فعل ها و روش استفاده از آنها را مي آموزد.

اين کتاب مي تواند مورد استفاده تمامي کودکان عادي 2 تا 6 ساله و کودکاني قرار گيرد که به نوعي داراي مشکلاتي در بيان و جمله سازي هستند.


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29119     فرهنگ مصور حروف اضافه ساير محصولات گروه سني 6 تا 8 سال /
فرهنگ مصور حروف اضافه

اين کتاب با نمايش بيش از سيصد فعل ساده و مرکب به صورت تصاوير جذاب جهت آموزش حروف اضافه زبان فارسي براي تمام کودکان باهوش طبيعي و نيز کودکان استثنايي با مشکلاتي نظير کم شنوايي، اتيسم و کم توان ذهني در دو گروه پيش دبستان و دبستان کاربرد دارد.


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29120     کتاب داستان هاي زنجيره اي مقدماتي/نشرمولفان فرهيخته ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
گروه سني:2تا7سال تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29121     کتاب فرهنگ تصويري مفاهيم وحروف ربط/نشرمولفان فرهيخته ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /


کتاب فرهنگ تصويري مفاهيم و حروف ربط مي تواند مورد استفاده گروه هاي زير قرار بگيرد:

کودکان با تاخير در رشد گفتار و زبان

کودکان با مشکلات شنوايي

کودکان در طيف اختلالات رشدي فراگير و اتيسم

کودکان ناتوان ذهني

کودکان عادي 2 تا 6 ساله تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29122     کتاب داستان هاي زنجيره اي2/نشرمولفان فرهيخته ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
در کتاب داستان هاي زنجيره اي کودک مي تواند با موضوعات زير در قالب داستانهاي چهار مرحله اي جذاب ، دلنشين و ساده ويژه کودکان آشنا شود.

لازم به ذکر است که در اين کتاب الزاما نيازي نيست کودک مستقيما اين واژه ها را ياد بگيرد و بيان کند بعنوان مثال واژه ي استدلال….اما از طريق داستان ياد مي گيرد چگونه استدلال و نتيجه گيري کند.

موضوعات داستان هاي زنجيره اي عبارتند از: ذهن خواني، حل مسئله، تفکر، استدلال، استنتاج، خطرات، مراحل رشد, امانت داري, احترام، نجات و امداد، کمک، همدردي و ..


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29123     کتاب داستان هاي زنجيره اي1/نشرمولفان فرهيخته ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
کتابي عالي جهت برانگيختن گفتار توصيفي و افزايش طول جمله در کودک
براي شما که به پرورش گفتار کودک خودتان اهميت مي دهيد!
تصاوير، به ويژه تصاوير کارتوني و رنگي جذابيت بالايي براي کودکان دارند.
اين کتاب با تصاوير جذابي که دارد، مي تواند کتاب تمرين خوبي باشد براي جمله بندي کودک و همچنين ميتواند کتاب خوبي باشد براي قصه گويي براي کودک، قصه هاي ساده و مصور
جلد دو اين کتاب نيز در غرفه موجود و قابل تهيه است


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29124     کتاب داستان هاي زنجيره اي روباه وکلاغ/نشرمولفان فرهيخته ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /
گروه سني:2تا 8سال


 تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29125     کتاب فرهنگ تصويري فعل هاوحروف اضافه/نشرمولفان فرهيخنه ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /


کتاب فرهنگ تصويري فعل ها و حروف اضافه مي تواند مورد استفاده گروه هاي زير قرار بگيرد:

کودکان با تأخير در رشد گفتار و زبان
کودکان با مشکلات شنوايي
کودکان در طيف اختلالات رشدي فراگير و اتيسم
کودکان کم توان ذهني
کودکان عادي 2 تا 6 ساله در مسير رشد طبيعي گفتار تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


 علاقه مندی
  29126     کتاب فرهنگ تصويري صامت ها در جمله ساير محصولات گروه سني 3 تا 6 سال /


کتاب فرهنگ تصويري صامت ها در جمله مي تواند مورد استفاده گروه هاي زير قرار بگيرد:

کودکان با اختلالات توليدي و تلفظي
کودکان با تاخير در رشد گفتار و زبان
کودکان با مشکلات شنوايي
کودکان در طيف اختلالات رشدي فراگير و اتيسم
کودکان عقب مانده ذهني
کودکان عادي 2 تا 7 سال و کودکان کلاس اول دبستان تومان

5 درصد تخفيف ويژه براي کليه مشتريان


             

تعداد کل صفحات : 1   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 17
www.farzandedana.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز

CopyRight : 2004 - 2022