درباره ما
ترافيک/لبخند
قيمت : 65,000 تومان

توانايي حل مسأله و قدرت استدلال از جمله مهارتهاي پايه اي رياضي است که بايد از کودکي براي تقويت آنها اقدام نمود.

بررسي موقعيت و استدلال جهت پيدا کردن راه حل و کشف راه حل هاي جديد باعث افزايش اعتماد به نفس و قدرت تصميم گيري در کودکان مي گردد.

هدف از بازي ترافيک افزايش اين مهارت هاست.

در اين بازي با حل 60 معماي طبقه بندي شده از مبتدي تا فوق حرفه اي از طريق جابجايي ماشين هاي کوچک و پيدا کردن مسير خروج ماشين قرمز از پارکينگ، کودک قدرت استدلال و توانايي حل مسأله ي خود را به تدريج افزايش مي دهد.

هر چند اين بازي يک بازي يک نفره است، مي توان آن را گروهي هم انجام داد؛ به اين صورت که چه کسي مي تواند با حرکات و در مدت زمان کمتر ماشين قرمز را از پارکينگ خارج کند.

اين بازي براي گروه سني 8 سال به بالا و تعداد 1 بازيکن مناسب است.
ترافيک/لبخند
آزمايشگرکوچک
قيمت : 149,000 تومان

مجموعه آزمايشگر کوچک با 60 آزمايش و فعاليت آموزشي و هيجان انگيز و بدون استفاده از مواد شيميايي خطرناک تنظيم شده است.

موضوعات اين مجموعه شامل: واکنش هاي شيميايي،اسيد ها و باز ها،کروماتوگرافي،رشد کريستال،کشش سطحي، محلول ها و کلوييد ها،انبساط گاز ها،آهنربا،فيزيک نور،رشد گياهان و غيره مي باشد.

در حاليکه تعدادي از اين آزمايش ها نياز به نظارت والدين دارد اما اکثر آنها مي تواند توسط کودک به طور مستقل انجام گيرد.

روش انجام هر آزمايش به صورت ساده و مرحله به مرحله به همراه تصاوير رنگي درون دفترچه اي که درون مجموعه است،توضيح داده شده است.

گروه سني:7سال به بالا
آزمايشگرکوچک
مکانو30مدل فلزي کدM501
قيمت : 261,000 تومان

ساختني مکانو مديک مدل M 501

با « ساختني فلزي مکانو مدل M 501 » که از 304 قطعه تشکيل شده است مي توانيد با يک
پيچ گوشتي و آچار خلاقيت خود را به چالش بکشيد و علاوه بر 30 مدل پيشنهادي، مدل هاي خودتان را با آن بسازيد.

اين محصول براي افراد بالاي 7 سال طراحي شده است و داراي قطعات فلزي-پلاستيکي است.


اين مجموعه در افزايش هوش و خلاقيت کودکان مي تواند بسيار موثر باشد.
مکانو30مدل فلزي کدM501
حيوانات اهلي نيکي کوچک
قيمت : 49,000 تومان

گروه سني:3سال به بالا
حيوانات اهلي نيکي کوچک
دايناسورهاکد1010
قيمت : 125,000 تومان

گروه سني:4سال به بالا
دايناسورهاکد1010
حيوانات اهلي نيکي بزرگ
قيمت : 81,000 تومان

شامل 10عدد حيوان وحصار

گروه سني:3سال به بالا
حيوانات اهلي نيکي بزرگ


سازه جادويي بزرگ 30قطعه
قيمت : 62,000 تومان

استفاده از اين مجموعه به دليل طراحي زيبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحي اين محصول به شکلي ميباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقي و عمودي روي هم قرار دهند. نتايج اصلي استفاده از اين مجموعه پرورش حرکات کلي در کودکان و درک مفهوم تعادل و يادگيري مهارت ترکيب کردن است. کودکان در اين بازي سعي مي کنند تعادل قطعات را به روي يکديگر حفظ کنند و اشکال زيبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سني:4سال به بالا
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
قيمت : 75,000 تومان

اجزاي بازي : 12 عدد نيمه تخم مرغ

اهداف بازي : افزايش دقت و تمرکز ، رشد مهارت هاي دستي ، افزايش هوش فضايي ، افزايش عمق ادراک ، افزايش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگي چشم و دست ، رشد مهارتهاي فيزيکي و بدني ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ، افزايش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازي : نيمه هاي تخم مرغ را در اختيار کودک قرار ميدهيم تا هر شکل را برداشته و نيمه ي گمشده ان را پيدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلي کمتري استفاده شود

گروه سني : 2 سال به بالا
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 33,000 تومان

بولينگ از آن ورزش‌هايي است که هم تفريح به حساب مي‌آيد و هم ورزش.به همين دليل جزو بازي ها قرار گرفته است.هماهنگي عصب و عضله دراين بازي بسيار نقش دارد . براي اينکه بدانيد چگونه توپ را پرتاب کنيد تا همه اهداف زده شوند به تمرين زياد و تمرکز نياز است.

اين بازي براي کودکان 3 به بالا ابزاري مناسب براي تقويت عضلات و هماهنگي چشم و دست است . پس از مهارت يافتن کامل در در اين بازي ، مي توان از بازي حلقه پرتاب آن نيز لذت برد.
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
حرکت پا کد60
قيمت : 17,000 تومان

هدف:تخليه انرژي و تحرک کودکان_افزايش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
قيمت : 48,000 تومان

جورچين آهنربايي آشپزخانه يک بازي فکري و آموزشي براي کودکان هست.

اين بازي به صورت يک جورچين سه صفحه اي است که صفحات مغناطيسي مي باشند. سه لت بودن اين صفحات مغناطيسي و نقاشي سه بعدي روي صفحه ، يک آشپزخانه ي واقعي را نمايش مي دهد. بر روي اين صفحات مغناطيسي يک آشپزخانه با تمام وسايل مثل کابينت ، اجاق گاز ، يخچال ، ماشين لباسشويي ، هود و… نقاشي شده است . داخل اين جورچين قطعات پازلي شامل وسايل آشپزخانه مثل ماهيتابه ، فلاسک ، چاقو ، مواد غذايي ، ماکروفر، ترازو ، ساعت و … است که کودک مي بايست قطعات را از جاي خود خارج کرده و صفحه ي آشپزخانه ي خود را به سليقه خودش بچيند. بر روي يک صفحه ي مغناطيسي نيز جاي هر کدام از قطعات جورچين به صورت پازل درست شده است که کودک مي تواند جاي قطعات را تشخيص و در محل مناسب قرار دهد. همچنين پشت صفحه نام تمامي قطعات جورچين به صورت انگليسي آموزش داده شده است.
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
چينش
قيمت : 85,000 تومان

اسباب بازي چينش ، بازي است که کودک با چيدن قطعات رنگي بر روي يک صفحه چوبي حفره دار ،شروع به ساختن يک الگو مي کند (مانند : حيوانات، اشيا، ميوه ها و ... ). بر روي جعبه بازي 6 الگو مختلف وجود دارد . در ابتدا کودک مي تواند از آن الگو ها کمک گرفته و آنها را بسازد و سپس خودش مي تواند با تمرکز، الگوهايي که در ذهنش مي باشد بر روي صفحه چوبي پياده سازي کند. در واقع يکي از اهداف مهم اين بازي پياده سازي تصوير ذهني کودک با استفاده از خلاقيت است.

اسباب بازي چينش از 180 عدد مهره در 6 رنگ مختلف و 1 عدد صفحه بازي چوبي ساخته شده است. درون جعبه نيز کيفي قرار دارد تا کودک بتواند بعد از بازي مهرها را درون آن بريزد.گروه سني:5سال به بالا
چينش
صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات


آیا از سایت فروشگاه فرزند دانا رضایت دارید؟
: بله
: تا حدودی
: خیر 
ساختني ها >> (80 کالا)
کتاب (9 کالا)
پازل ها >> (38 کالا)
جورچين (10 کالا)
آموزشي (49 کالا)
تمرکزي (45 کالا)

 

درباره ما   

فروشگاه فرزند دانا با بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازیهای فکری، اسباب ‎بازی، کتابهای تخصصی و هوشی کودک، لوازم ‎التحریر، لوازم فانتزی، جوایز و … سعی نموده طیف گسترده‎ای از معتبرترین برندها در گروه‎های مختلف و ارتباط و همکاری تنگاتنگ با تولید کنندگان معتبر تلاش کرده تا در زمینه نیازهای متنوع کودکان بهترین و کامل‎ترین خدمات را با قیمتهای کاملاً مناسب و رقابتی همراه با کیفیت مطلوب عرضه نماید.

این فروشگاه در جهت قدردانی از مشتریان گرامی نهایت سعی و توان خود را به کار گرفته تا در اهداف خود که همانا ارائه خدمات ارزنده به مشتریان گرامی می‎باشد موفق گردد. در این راستان سعی بر این است که هیچ بازی عرضه نگردد مگر اینکه به مشتری آموزش داده شود. با تست ‎هایی که از کودکان صورت می‎پذیرد بازی درخور و مورد نیاز فرد که به او در تقویت آموزش ، حافظه ، هوش و دیگر قابلیتها و توانایی‎های او کمک نماید به وی عرضه گردد و اگر کودک کوچکترین مشکلی داشته باشد از طریق مشاوره و بازی درمانی که زیر نظر کارشناس خبره و روانشناس انجام می‎شود مشکل وی برطرف می گردد. ما با اعتماد کامل به این شعار معروف و جا افتاده که «کودکان از بازی می‎ آموزند» و از نظر روانشناسان مطرح دنیا که با بازی می‎توان تقریباً همه مشکلات روحی، فکری، آموزشی و … کودکان را برطرف نموده سعی بر آن داریم که در عمل به این شعار جامه عمل بپوشانیم و در این یک دهه همه توان خود را در این زمینه بکار گرفته ‎ایم.

متاسفانه به قول مسئولین نظارت بر اسباب بازی و بازیهای فکری؛ ایران از نظر خرید اسباب ‎بازی برای کودکان خود فقیر است، زیرا سرانه مصرف اسباب ‎بازی در ایران ۵ دلار، در سوئیس ۲۵۰ دلار و در آمریک ۳۵۰ دلار می‎باشد. لذا این مرکز مفتخر است که با در اختیار داشتن کاملترین و متنوع ‎ترین بازیها که استاندارد و زیر نظر کانون پرورش فکری می باشد به کودکان از ۳ ماه (برای آموزش، تقویت حافظه، هوش و …) تا بزرگسالان و کهنسالان محترم (برای سرگرمی، تقویت حافظه و جلوگیری از آلزایمر و …) قادر به ارائه بازی و خدمات می‎باشد و در این راستا با عموم روانشناسان و روانپزشک های محترم، مهدها، پیش ‎دبستانی ها، مدارس و ادارات و سازمانها (جهت جوایز و هدایای آموزشی و تبلیغاتی) و … قادر به ارائه بازی و خدمات می‎باشد.

با توجه به پیشرفت جوامع بشری و شرایط زندگی مدرن و صنعتی، و قابل درک بودن دقت و برنامه ریزی‎های فشرده برای استفاده بهینه از زمان صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، استراحت و لذت بردن از زندگی شخصی، خرید اینترنتی و سیستمی در اولویت بالاتری نسبت به روشهای خرید وقت‎گیر و قدیمی دارد. لذا این مرکز در نظر دارد که با توجه به احترام و تکریم مشتری در درجه‎ی اول با روش فروش سیستمی در فروشگاه با در اختیار گذاشتن  سیستم به مشتری گرامی که توسط آن بتواند در کوتاهترین زمان، کلیه اجناس فروشگاه را همراه با قیمت، کارایی و کلیه اطلاعات در مورد آموزش، رده سنی، مزیتهای آن و … در اختیار داشته باشد و در صورت انتخاب بازی دلخواه خرید خود را انجام دهد. در مرحله دوم فروش اینترنتی است که ابتدا در شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری و سپس در کل کشور در خدمت کلیه هموطنان عزیز و گرامی انجام وظیفه نماید.

با تشکر

مدیریت فروشگاه : رضا حق پرست

معاونت فروش : خدیجه نقی زاده هفشجانیwww.farzandedana.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز

CopyRight : 2004 - 2021