درباره ما
در جزيره سگهاي نگهبان کيفي
قيمت : 47,000 تومان

اين باکس شامل صفحه بازي ،کارت هاي مخصوص،دستورالعمل ،مهره هاو تاس مي باشد.

در اين بازي بازيکنان بايد در جزيره ها دور بزنندو استخوان جمع کنندتا وارد مرحله دوم بازي شوند.بعد از ورود ،خطرهاي زيادي آن ها را تهديد ميکند که بايد از آنها بگذرند و...

گروه سني:6سال به بالا

2تا4نفره
در جزيره سگهاي نگهبان کيفي
دخترکفشدوزکي و پسرگربه اي کيفي
قيمت : 47,000 تومان

اين باکس شامل صفحه بازي ،کارت هاي مخصوص ،دستورالعمل،مهره ها و تاس مي باشد

در بازي دخترکفشدوزکي و پسرگربه اي بازيکنان با شروع از خانه اول بايدهر چه زودتر با استفاده از کارت ها خود را به خانه کوآمي برسانند و از تمام خطرات گذر کنند تا ....
دخترکفشدوزکي و پسرگربه اي کيفي
هالک روکارتي بزرگ
قيمت : 96,000 تومان

گروه سني:5سال به بالا
هالک روکارتي بزرگ
ماهيگير زبل
قيمت : 75,000 تومان

براي شروع بازي «ماهيگير زبل» حوضچه را مثل بادکنکي پر از باد مي‌کنيم و ماهي‌ها و ديگر حيوانات دريايي را داخل آن مي‌ريزيم و در حوضچه کمي آب مي‌ريزيم. بعد بازيکن‌ها با استفاده از چوب ماهيگيري، بايد حيوانات دريايي را بگيرند. اگر بيش از دو نفر باشند، اين کار را به نوبت انجام مي‌دهند و برنده هم مي‌تواند کسي باشد که تعداد بيشتري از موجودات دريايي را به دست آورده است. با استفاده از اين بازي مي‌توان نام رنگ‌ها يا گونه‌هاي حيوانات دريايي را به کودک آموزش داد. بازي «ماهيگير زبل» در تقويت مهارت‌هايي چون هماهنگي دست و چشم، قدرت دست‌ورزي، تمرکز، هوش ديداري-فضايي موثر است.


گروه سني:4سال به بالا
ماهيگير زبل
کتاب فرهنگ تصويري صامت‌ها (همخوان‌ها)
قيمت : 80,000 تومانکتاب فرهنگ تصويري صامت‌ها (همخوان‌ها) مي تواند مورد استفاده گروه هاي زير قرار بگيرد:

کودکان مبتلا به اختلالات توليدي و تلفظي
کودکان مبتلا به اختلالات رواني گفتار
کودکان مبتلا به تاخير در رشد گفتار و زبان (کودکان کم شنوا و کودکان ناتوان ذهني)
کودکان عادي
کودکان در مقطع پيش دبستاني و سال اول دبستان

کتاب فرهنگ تصويري صامت‌ها (همخوان‌ها)
کتاب فرهنگ تصويري صامت ها در جمله
قيمت : 60,000 تومانکتاب فرهنگ تصويري صامت ها در جمله مي تواند مورد استفاده گروه هاي زير قرار بگيرد:

کودکان با اختلالات توليدي و تلفظي
کودکان با تاخير در رشد گفتار و زبان
کودکان با مشکلات شنوايي
کودکان در طيف اختلالات رشدي فراگير و اتيسم
کودکان عقب مانده ذهني
کودکان عادي 2 تا 7 سال و کودکان کلاس اول دبستان

کتاب فرهنگ تصويري صامت ها در جمله


هوشيار سازه400
قيمت : 117,000 تومان

اسباب بازي هوشيار سازه، داراي 400 شکل هندسي (مربع، مثلث، دايره و ...) متفاوت با رنگهاي شاد مي باشد و کودکان مي توانند سازه هاي متنوعي را با آنها ساخته و با اين کار حس خلاقيت و نو آوري در کودکان افزايش پيدا مي کند. اين مجموعه شامل اشکال هندسي مربع، مثلث، دايره و اتصالات بلند و کوتاه مي باشد که به کمک آنها مي توان سازهاي 3 بعدي نامحدودي را خلق کرد. همچنين به کمک آنها مي توان شمارش ، رنگ ها و مفاهيم هندسي را آموزش داد.

گروه سني:5سال به بالا
هوشيار سازه400
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
قيمت : 62,000 تومان

استفاده از اين مجموعه به دليل طراحي زيبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحي اين محصول به شکلي ميباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقي و عمودي روي هم قرار دهند. نتايج اصلي استفاده از اين مجموعه پرورش حرکات کلي در کودکان و درک مفهوم تعادل و يادگيري مهارت ترکيب کردن است. کودکان در اين بازي سعي مي کنند تعادل قطعات را به روي يکديگر حفظ کنند و اشکال زيبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سني:4سال به بالا
سازه جادويي بزرگ 30قطعه
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
قيمت : 75,000 تومان

اجزاي بازي : 12 عدد نيمه تخم مرغ

اهداف بازي : افزايش دقت و تمرکز ، رشد مهارت هاي دستي ، افزايش هوش فضايي ، افزايش عمق ادراک ، افزايش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگي چشم و دست ، رشد مهارتهاي فيزيکي و بدني ، بالا بردن خلاقيت در کودکان ، افزايش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازي : نيمه هاي تخم مرغ را در اختيار کودک قرار ميدهيم تا هر شکل را برداشته و نيمه ي گمشده ان را پيدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلي کمتري استفاده شود

گروه سني : 2 سال به بالا
تخم مرغ هاي فکري گلدونه
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 33,000 تومان

بولينگ از آن ورزش‌هايي است که هم تفريح به حساب مي‌آيد و هم ورزش.به همين دليل جزو بازي ها قرار گرفته است.هماهنگي عصب و عضله دراين بازي بسيار نقش دارد . براي اينکه بدانيد چگونه توپ را پرتاب کنيد تا همه اهداف زده شوند به تمرين زياد و تمرکز نياز است.

اين بازي براي کودکان 3 به بالا ابزاري مناسب براي تقويت عضلات و هماهنگي چشم و دست است . پس از مهارت يافتن کامل در در اين بازي ، مي توان از بازي حلقه پرتاب آن نيز لذت برد.
بولينگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
حرکت پا کد60
قيمت : 17,000 تومان

هدف:تخليه انرژي و تحرک کودکان_افزايش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
قيمت : 52,000 تومان

جورچين آهنربايي آشپزخانه يک بازي فکري و آموزشي براي کودکان هست.

اين بازي به صورت يک جورچين سه صفحه اي است که صفحات مغناطيسي مي باشند. سه لت بودن اين صفحات مغناطيسي و نقاشي سه بعدي روي صفحه ، يک آشپزخانه ي واقعي را نمايش مي دهد. بر روي اين صفحات مغناطيسي يک آشپزخانه با تمام وسايل مثل کابينت ، اجاق گاز ، يخچال ، ماشين لباسشويي ، هود و… نقاشي شده است . داخل اين جورچين قطعات پازلي شامل وسايل آشپزخانه مثل ماهيتابه ، فلاسک ، چاقو ، مواد غذايي ، ماکروفر، ترازو ، ساعت و … است که کودک مي بايست قطعات را از جاي خود خارج کرده و صفحه ي آشپزخانه ي خود را به سليقه خودش بچيند. بر روي يک صفحه ي مغناطيسي نيز جاي هر کدام از قطعات جورچين به صورت پازل درست شده است که کودک مي تواند جاي قطعات را تشخيص و در محل مناسب قرار دهد. همچنين پشت صفحه نام تمامي قطعات جورچين به صورت انگليسي آموزش داده شده است.
جورچين آهنربايي کتابي آشپزخانه
صفحه اول
جديدترين ها
محبوبترين ها
جستجوي کالا
جستجوي مطالب
تعهدات و قوانين
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکايات ، پيشنهادات 
ساختني ها >> (81 کالا)
روبيک ها (10 کالا)
کتاب (18 کالا)
پازل ها >> (51 کالا)
جورچين (12 کالا)
آموزشي (43 کالا)
تمرکزي (45 کالا)

 

درباره ما   

فروشگاه فرزند دانا با بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازیهای فکری، اسباب ‎بازی، کتابهای تخصصی و هوشی کودک، لوازم ‎التحریر، لوازم فانتزی، جوایز و … سعی نموده طیف گسترده‎ای از معتبرترین برندها در گروه‎های مختلف و ارتباط و همکاری تنگاتنگ با تولید کنندگان معتبر تلاش کرده تا در زمینه نیازهای متنوع کودکان بهترین و کامل‎ترین خدمات را با قیمتهای کاملاً مناسب و رقابتی همراه با کیفیت مطلوب عرضه نماید.

این فروشگاه در جهت قدردانی از مشتریان گرامی نهایت سعی و توان خود را به کار گرفته تا در اهداف خود که همانا ارائه خدمات ارزنده به مشتریان گرامی می‎باشد موفق گردد. در این راستان سعی بر این است که هیچ بازی عرضه نگردد مگر اینکه به مشتری آموزش داده شود. با تست ‎هایی که از کودکان صورت می‎پذیرد بازی درخور و مورد نیاز فرد که به او در تقویت آموزش ، حافظه ، هوش و دیگر قابلیتها و توانایی‎های او کمک نماید به وی عرضه گردد و اگر کودک کوچکترین مشکلی داشته باشد از طریق مشاوره و بازی درمانی که زیر نظر کارشناس خبره و روانشناس انجام می‎شود مشکل وی برطرف می گردد. ما با اعتماد کامل به این شعار معروف و جا افتاده که «کودکان از بازی می‎ آموزند» و از نظر روانشناسان مطرح دنیا که با بازی می‎توان تقریباً همه مشکلات روحی، فکری، آموزشی و … کودکان را برطرف نموده سعی بر آن داریم که در عمل به این شعار جامه عمل بپوشانیم و در این یک دهه همه توان خود را در این زمینه بکار گرفته ‎ایم.

متاسفانه به قول مسئولین نظارت بر اسباب بازی و بازیهای فکری؛ ایران از نظر خرید اسباب ‎بازی برای کودکان خود فقیر است، زیرا سرانه مصرف اسباب ‎بازی در ایران ۵ دلار، در سوئیس ۲۵۰ دلار و در آمریک ۳۵۰ دلار می‎باشد. لذا این مرکز مفتخر است که با در اختیار داشتن کاملترین و متنوع ‎ترین بازیها که استاندارد و زیر نظر کانون پرورش فکری می باشد به کودکان از ۳ ماه (برای آموزش، تقویت حافظه، هوش و …) تا بزرگسالان و کهنسالان محترم (برای سرگرمی، تقویت حافظه و جلوگیری از آلزایمر و …) قادر به ارائه بازی و خدمات می‎باشد و در این راستا با عموم روانشناسان و روانپزشک های محترم، مهدها، پیش ‎دبستانی ها، مدارس و ادارات و سازمانها (جهت جوایز و هدایای آموزشی و تبلیغاتی) و … قادر به ارائه بازی و خدمات می‎باشد.

با توجه به پیشرفت جوامع بشری و شرایط زندگی مدرن و صنعتی، و قابل درک بودن دقت و برنامه ریزی‎های فشرده برای استفاده بهینه از زمان صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، استراحت و لذت بردن از زندگی شخصی، خرید اینترنتی و سیستمی در اولویت بالاتری نسبت به روشهای خرید وقت‎گیر و قدیمی دارد. لذا این مرکز در نظر دارد که با توجه به احترام و تکریم مشتری در درجه‎ی اول با روش فروش سیستمی در فروشگاه با در اختیار گذاشتن  سیستم به مشتری گرامی که توسط آن بتواند در کوتاهترین زمان، کلیه اجناس فروشگاه را همراه با قیمت، کارایی و کلیه اطلاعات در مورد آموزش، رده سنی، مزیتهای آن و … در اختیار داشته باشد و در صورت انتخاب بازی دلخواه خرید خود را انجام دهد. در مرحله دوم فروش اینترنتی است که ابتدا در شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری و سپس در کل کشور در خدمت کلیه هموطنان عزیز و گرامی انجام وظیفه نماید.

با تشکر

مدیریت فروشگاه : رضا حق پرست

معاونت فروش : خدیجه نقی زاده هفشجانیwww.farzandedana.com

کليه حقوق مادي و معنوي اين سايت براي فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز

CopyRight : 2004 - 2021