توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 1 تا 3 سال /   کد کالا : 26458  

پازل مکعبی اشکال

پازل مکعبی اشکالپازل مکعبی اشکال یک بازی فکری و آموزشی است که برای رشد فکری و مهارتهای دست کودکان نوپا طراحی شده است.

پازل برای کودکان ، یک بازی هیجان انگیز است.

آنها از دوره نوپایی از بازی با پازل ها و مکعب های پازلی لذت می برند.

پازل ها به کودکان کمک می کنند تا ذهنی فعال تر داشته و برای دوران مدرسه آماده تر باشند.

وقتی کودکتان مشغول پازل بازی می شود شما می توانید بهبود پنج مهارت و توانایی اساسی را دراو انتظار داشته باشید:

1- هماهنگی بیشتر بین چشم و دست

2- افزایش مهارت حل مسئله

3- افزایش توجه و تمرکز

4- تقویت هوش فضایی و تجسمی

5- افزایش اعتماد به نفس
مشخصات پازل مکعبی اشکال

مکعب های پازلی یکی از ابزار های رایج آموزشی از دیرباز تا کنون است که با استفاده از چوب ، پلاستیک و یا حتی پارچه ساخته می شود .

پازل مکعبی اشکال یک محصول چند منظوره ی آموزشی است که با بررسی مراحل رشد فکری و جسمی کودک طراحی و از بهترین مواد اولیه تهیه شده است . مربی یا والدین می توانند با این محصول بازی های فکری و آموزشی هدف دار متنوعی را طراحی کنند .

یک وجه هر مکعب دارای تصاویری است که به صورت یک پازل سه در سه کامل می شود و در وجه دیگر آن تصاویر مستقلی قرار دارد که کودک می تواند به دلخواه ، آنها را کنار یکدیگر و یا روی هم بچیند . همچنین می توانید همه ی مکعب ها را کنار هم به گونه ای قرار دهید که حفره های آنها به سمت کودک باشد و از او بخواهید که با شکل های مناسب آنها را پر کند . کودک می تواند یک مکعب را به عنوان پایه قرار داده و شکل متناسب با هر مکعب را پیدا کرده و مکعب های دیگر را با توجه به آن آشکال روی یکدیگر بچیند .

مناسب برای کودکان بالای 12 ماه

برای آشنایی بیشتر با اهمیت و ارزش بازی پازل و جورچین در پرورش قابلیت های جسمی و ذهنی کودکان و قبل از خرید محصولات پازلی مقاله اهمیت بازی پازل برای کودکان را مطالعه نمایید.


 تومان

price_26458_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28781  

معمای هوش لبخند

معمای هوش لبخندبازی فکری معمای هوش کودکان 6 سال به بالا

بازی فکری معمای هوش با روشی بسیار ساده ذهن کودک شما را به چالش میکشد و سبب بالا رفتن مهارتهای فکری و ادراکی او میشود. این بازی معمای هوش به صورت چند نفره قابل انجام است و مناسب کودکان بالای 6 سال میباشد، در این بازی کودکان بایستی با استفاده از مکعب های طرحدار و کنار هم قرار دادن آنها تصاویر روی کارتها را تشکیل دهند. این بازی فکری چند نفره مناسب کودکان بالای6 سال میباشد و درجه سختی بازی دارای حالتهای مختلف میباشد، علاوه بر این کودکان میتوانند با استفاده از قوه تخیل خود تصاویر گوناگون بسیاری خلق نمایند.
برای شروع بازی از کارت شماره یک استفاده نمایید، با دقت به تصاویر نگاه کرده و بر اساس رنگهای سفید و قرمز مکعبها را کنار هم قرار داده و تصویر مورد نظر را بسازید.( در صورت لزوم میتوانید به راه حل پشت کارت مراجعه فرمایید.
برای افزایش هیجان در بازی میتوانید زمان ساخت هر تصویر را اندازه گیری نمایید و با دوستانتان مسابقه دهید.
بعد از یک دوره کامل ساخت تصاویر برای افزایش دقت شما در بازی میتوانید تصویر هر کارت را یکبار نگاه کرده و بخاطر بسپارید سپس کارت را مخفی و تصویر را بسازید.
هیجان انگیز و آموزشی
یک وسیله مناسب تمرکز کودک
ساخته شده از مواد غیر حساسیت زا
طراحی بسیار شیک و زیبا
استفاده آسان و بسیار آموزنده


 تومان

price_28781_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28840  

پازل پنجره ای گلدونه

پازل پنجره ای گلدونهراهنمای بازی پازل مکعبی پنجره ای :

هر بسته بندی شامل 4 پازل4 مکعبی است.

تصاویری که می بینید،پازل هایی هستند که با این4 مکعب ساخته می شوند.
ابتدا تصویر مورد نظر را انتخاب کنید، سپس قطعات صحیح را به طرف صحیح بچرخانید.
و در آخر با جابجایی مناسب مکعب های صحیح را به طرف صحیح در کنار هم قرار داده و تصویر را کامل کنید.

تصاویر این پازل ها نیز ساده تر بوده و در محدوده تجربیات گروه سنی 3سال به بالا قرار دارند.


فواید آموزشی پازل گلدونه:

این پازل یکی از بهترین وسایل آموزشی برای بهبود مهارت های زیر می باشد:

دقت و حافظه
تشخیص فرم ، رنگ،اندازه و شکل
یادگیری مفهوم سطح،حجم و ارتفاع
بهبود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتنبا این بازی کودک چه پازل هایی میتواند بسازد ؟؟

6 تصویر میوه
6 تصویر حیوانات اهلی
6 تصویر وسایل نقلیه
6 تصویر حیوانات وحشی

این بازی دارای 16 مکعب 4 در 4 سانت هست که کودک با این بازی می تواند 24 تصویر زیر را بسازد


 تومان

price_28840_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28843  

پازل مکعبی سیندلا12تایی کد6389/گلدونه

پازل مکعبی سیندلا12تایی کد6389/گلدونهاین بسته شامل 12مکعب می باشد که با استفاده از این 12 مکعب شما می توانید 6پازل را بسازید

فواید آموزشی:
افزایش دقت و تمرکز،تشخیص فرم،رنگ و اندازه و شکل،یادگیری مفهوم سطح و حجم و ارتفاع،بهود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتن

گروه سنی:4سال به بالا


 تومان

price_28843_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28844  

پازل مکعبی بن تن12تایی کد6389/گلدونه

پازل مکعبی بن تن12تایی کد6389/گلدونهاین بسته شامل 12مکعب می باشد که با استفاده از این 12 مکعب شما می توانید 6پازل را بسازید

فواید آموزشی:
افزایش دقت و تمرکز،تشخیص فرم،رنگ و اندازه و شکل،یادگیری مفهوم سطح و حجم و ارتفاع،بهود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتن

گروه سنی:4سال به بالا


 تومان

price_28844_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28845  

پازل مکعبی دخترشجاع12تایی کد6389/گلدونه

پازل مکعبی دخترشجاع12تایی کد6389/گلدونهاین بسته شامل 12مکعب می باشد که با استفاده از این 12 مکعب شما می توانید 6پازل را بسازید

فواید آموزشی:
افزایش دقت و تمرکز،تشخیص فرم،رنگ و اندازه و شکل،یادگیری مفهوم سطح و حجم و ارتفاع،بهود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتن

گروه سنی:4سال به بالا


 تومان

price_28845_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28846  

پازل مکعبی کوچک12تایی کد6389/گلدونه

پازل مکعبی کوچک12تایی کد6389/گلدونهاین بسته شامل 12مکعب می باشد که با استفاده از این 12 مکعب شما می توانید 6پازل را بسازید

فواید آموزشی:
افزایش دقت و تمرکز،تشخیص فرم،رنگ و اندازه و شکل،یادگیری مفهوم سطح و حجم و ارتفاع،بهود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتن

گروه سنی:4سال به بالا


 تومان

price_28846_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 1 تا 3 سال /   کد کالا : 28861  

پازل مکعبی بزرگ12طرح خرچنگ وسگ گلدونه کد13856

پازل مکعبی بزرگ12طرح خرچنگ وسگ گلدونه کد13856فواید آموزشی پازل گلدونه:

این پازل یکی از بهترین وسایل آموزشی برای بهبود مهارت های زیر می باشد:

دقت و تقویت حافظه
تشخیص فرم ، رنگ،اندازه و شکل
یادگیری مفهوم سطح،حجم و ارتفاع
بهبود مهارت های پایه برای خواندن و نوشتن
تقویت قدرت تفکر
افزایش مهارت دست ورزی


 تومان

price_28861_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28862  

پازل مکعبی بزرگ12طرح گربه وجغدگلدونه کد13856

پازل مکعبی بزرگ12طرح گربه وجغدگلدونه کد13856گوه سنی :3سال به بالا


 تومان

price_28862_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28863  

پازل مکعبی بزرگ18طرح گلدونه کد13856

پازل مکعبی بزرگ18طرح گلدونه کد13856گروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_28863_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28900  

دوبی ماشین مسابقه ای

دوبی ماشین مسابقه ایگروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_28900_Quantity

با 7000 تومان تخفيف               

تعداد کل صفحات : 1   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 11www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022