توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25112  

مکانیک کوچولو کد1210

مکانیک کوچولو کد1210نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا


 تومان

price_25112_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25179  

هزارکاره 220قطعه

هزارکاره 220قطعهاجزای بازی : 220قطعه رنگی در شکل های مختلف.

اهداف بازی : پرورش توانایی فکر کردن_درگیرکردن حس های بینایی و حرکتی_بهبود هماهنگی دست و چشم_پرورش توانایی های فیزیکی_ارتقاء تشخیص اجسام و اشیا_تمرین کارهای گروهی_

نحوه بازی : ابتدا کودک میتواند با کنار هم قرار دادن قطعات الگوهای نمونه را بسازد و بعد ازآن طرح های دلخواه دیگر را طبق سلیقه ی خود بسازد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25179_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25502  

بزرگ ستاره ها

بزرگ ستاره هاهدف : پرورش خلاقیت_طبقه بندی رنگ ها_تمرین نخ کردن_آموزش اولیه ی ریاضی_هماهنگی دست و چشم.

نحوه ی بازی : 50 قطعه رنگی بزرگ که قابلیت اتصال به هم را دارند و کودک می تواند آنها را به هم وصل کرده و شکل های زیبایی را ایجاد کند.همچنین این بسته شامل نخ هایی می باشد که بچه با عبور دادن این نخ ها از سوراخ های موجود در این قطعات میتواند دقت و تمرکز خود را افزایش دهد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25502_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25506  

هپی پارک 98قطعه

هپی پارک 98قطعهتوضیحات : این بسته شامل 54 قطعه مختلف می باشد که کودک می تواند با این قطعات هر بار پارک های متفاوتی را بسازد.که باعث افزایش خلاقیت کودک می شود


گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25506_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25556  

چرخ دنده ها مزرعه
اهداف : آموزش رنگ ها _آموزش شکل ها و حیوانات _حرکت و ساختن ماشین های ساده.


چرخ دنده های مزرعه مجموعه ای است برای توسعه دست ورزی ظریف تر کودکان و همچنین ارتباط برقرارکردن بین چرخ دنده ها و پایه های آنها توسط پین هایی است که در آن وجود دارد. کودک با توجه به خلاقیت و ذوق و سلیقه خود 11چرخ دنده را روی 11 پایه مرتبط قرار داده و می تواند علایم مزرعه را برروی این چرخ دنده ها قراربدهد. اگر کودک بتواند یک ارتباط مکانیکی بین چرخ دنده ها برقرار سازد می تواند با دسته پلاستیکی که وجود دارد با چرخاندن یکی از محورها تمامی اجزای این محصول را به حرکت در آورد. افزایش خلاقیت و نوآوری و همچنین تقویت احساس کفایت و بالا رفتن مهارت مکانیکی از جمله اهدافی است که این بازی دنبال می کند

تعداد قطعات : 45

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25556_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25595  

هزارکاره110قطعه
اجزای بازی : 110قطعه رنگی در شکل های مختلف.

اهداف بازی : پرورش توانایی فکر کردن_درگیرکردن حس های بینایی و حرکتی_بهبود هماهنگی دست و چشم_پرورش توانایی های فیزیکی_ارتقاء تشخیص اجسام و اشیا_تمرین کارهای گروهی_

نحوه بازی : ابتدا کودک میتواند با کنار هم قرار دادن قطعات الگوهای نمونه را بسازد و بعد ازآن طرح های دلخواه دیگر را طبق سلیقه ی خود بسازد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25595_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26283  

هوشیار سازه400

هوشیار سازه400اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا


 تومان

price_26283_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26321  

مگنت کد689/12

مگنت کد689/12گروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_26321_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26322  

مگنت کد688/9

مگنت کد688/9گروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_26322_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26337  

هپی پارک مینی(37قطعه)

هپی پارک مینی(37قطعه)چیدنى ها قطعاتى هستند که کودکان از طریق متصل کردن آنها به یکدیگر، اشکال و یا وسایل مختلفى را مى سازند. این بازى بسیار مورد توجه و علاقه کودکان مى باشد. چیدنى ها به تفکر، ابتکار و خلاقیت کودک کمک بسیارى مى نمایند او یاد م ىگیرد که چگونه با روى هم گذاشتن لوله ها، بست ها، کفى و سقف ها و ... پارک شادى و فضاى بازى بسازد. او از طریق سر هم کردن قطعات و اجزاى مختلف اسباب بازى هایش م ىتواند قدرت شناخت خود را بالا ببرد. کودک از طریق مشاهده شروع به کشف موقعی تها و شرایط گوناگون م ىکند و یاد میگیرد که چگونه فضاهاى واقعى زندگى را در قالب بازى، تخیل و تجسم نماید . کودک از طریق ساختن و پرداختن وسایل بازى اش نه تنها یاد م ىگیرد که دست هایش را چگونه به کار ببرد، بلکه یاد میگیرد که چطور ببیند و دقت کند . تومان

price_26337_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28597  

مکانیک کوچولو کد1314

مکانیک کوچولو کد1314نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 20طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی : بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا


 تومان

price_28597_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28604  

سازه جادویی بزرگ 30قطعه

سازه جادویی بزرگ 30قطعهاستفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا


 تومان

price_28604_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28616  

گیربکس30قطعه

گیربکس30قطعهاین مجموعه چرخ دنده ایی:
پشتکار و اعتماد به نفس می آفریند و کودکان را مجهز به مهارت های چهارگانه علم،فتاوری ،مهندسی و ریاضیات میکند که لازمه آماده ساختن آنها برای موفقیت های آینده است.
با این مجموعه 30 قطعه ایی،تفکرات و تخیلات کودکان خود را به حرکت درآورید.
چرخ دنده های رنگی به آسانی با یکدیگر درگیر میشوند و مفهوم نیرو و حرکت را در قالب یک بازی جذاب به نمایش میگذارند.چرخ دنده ها،ستونها وپایه های بهم قفل شوند به اسانی نصب میشوند و خلاقیت را با تنوع سازه های احداثی به ارمغان می اورند.
محتویات بازی:12 عدد چرخ دنده،8 عدد ستون مربع شکل،7 عدد محور شش جهته،2 عدد پایه،1 عدد دسته


 تومان

price_28616_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28617  

گیربکس100قطعه

گیربکس100قطعهاین مجموعه چرخ دنده ایی:
پشتکار و اعتماد به نفس می آفریند و کودکان را مجهز به مهارت های چهارگانه علم،فتاوری ،مهندسی و ریاضیات میکند که لازمه آماده ساختن آنها برای موفقیت های آینده است.
با این مجموعه 100 قطعه ایی،تفکرات و تخیلات کودکان خود را به حرکت درآورید.
چرخ دنده های رنگی به آسانی با یکدیگر درگیر میشوند و مفهوم نیرو و حرکت را در قالب یک بازی جذاب به نمایش میگذارند.چرخ دنده ها،ستونها وپایه های بهم قفل شوند به اسانی نصب میشوند و خلاقیت را با تنوع سازه های احداثی به ارمغان می اورند.
محتویات بازی:48 عدد چرخ دنده،25 عدد ستون مربع شکل،20 عدد محور شش جهته،6عدد پایه،1 عدد دسته و راهنمای بازی


 تومان

price_28617_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28618  

گیربکس60قطعه

گیربکس60قطعهاین مجموعه چرخ دنده ایی:
پشتکار و اعتماد به نفس می آفریند و کودکان را مجهز به مهارت های چهارگانه علم،فتاوری ،مهندسی و ریاضیات میکند که لازمه آماده ساختن آنها برای موفقیت های آینده است.
با این مجموعه 30 قطعه ایی،تفکرات و تخیلات کودکان خود را به حرکت درآورید.
چرخ دنده های رنگی به آسانی با یکدیگر درگیر میشوند و مفهوم نیرو و حرکت را در قالب یک بازی جذاب به نمایش میگذارند.چرخ دنده ها،ستونها وپایه های بهم قفل شوند به اسانی نصب میشوند و خلاقیت را با تنوع سازه های احداثی به ارمغان می اورند.
محتویات بازی:12 عدد چرخ دنده،8 عدد ستون مربع شکل،7 عدد محور شش جهته،2 عدد پایه،1 عدد دسته


 تومان

price_28618_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28685  

چین واچین 63قطعه

چین واچین 63قطعهچین وا چین یک محصول از دسته ساختنی هاست که کودکان می توانند از آن استفاده کنند. در این محصول 63قطعه متفاوت وجود دارد. این مجموعه شامل قطعات مختلفی است که کودک با در کنار هم قرار دادن این قطعات می تواند یک دهکده کوچک برای خود بسازد. کودک می تواند با تصویر سازی مناسب چند شخصیت حیوان و انسان را که در این بازی وجود دارد را در این محصول در جای مناسب قرار دهد. این بازی در حقیقت ساختن یک ماکت ساده از چند خانه کوچک است. کودک با انجام این بازی آنچه در ذهن تجسم می کند را می تواند به حالت واقعی در آورد. پرورش دست ورزی ، افزایش قدرت تجسم ، تقویت اعتماد به نفس در ساختنی ها و احساس کفایت در کودک از مهمترین اهدافی است که این بازی دنبال می کند.


 تومان

price_28685_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28686  

چین واچین102قطعه

چین واچین102قطعهچین وا چین یک محصول از دسته ساختنی هاست که کودکان می توانند از آن استفاده کنند. در این محصول 102قطعه متفاوت وجود دارد. این مجموعه شامل قطعات مختلفی است که کودک با در کنار هم قرار دادن این قطعات می تواند یک دهکده کوچک برای خود بسازد. کودک می تواند با تصویر سازی مناسب چند شخصیت حیوان و انسان را که در این بازی وجود دارد را در این محصول در جای مناسب قرار دهد. این بازی در حقیقت ساختن یک ماکت ساده از چند خانه کوچک است. کودک با انجام این بازی آنچه در ذهن تجسم می کند را می تواند به حالت واقعی در آورد. پرورش دست ورزی ، افزایش قدرت تجسم ، تقویت اعتماد به نفس در ساختنی ها و احساس کفایت در کودک از مهمترین اهدافی است که این بازی دنبال می کند.


 تومان

price_28686_Quantity

با 12000 تومان تخفيفساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28690  

پین چین

پین چینبازی پین چین بازی شامل 160 قطعه ساختنی مناسب برای گروه سنی 5 سال به بالا است .
مناسب برای تقویت هوش فضایی بصری
مناسب برای تقویت مهارت دست ورزی
مناسب برای رشد خلاقیت


 تومان

price_28690_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28714  

هزارخانه جعبه ای

هزارخانه جعبه ایآشنایی کودکان با اجزای تشکیل دهنده محیطی که درآن زندگی می کنند اطلاعات خوبی در اختیار کودکان از محیطشان به آنها می دهد.اینکه کودک خود بتواند ازطریق کارتهای موجود تغییری با ایده و نظرش که درذهن پرورش داده است به او احساس اعتماد به نفس و افزایش قدرت تخیل و تجسم خلاق را می دهد.در این مسیر با تغییر طیقات و جابجایی کارتهای موجود، هزار خانه (اتاق) می سازند که می توان هر بار شکلی جدید و طرحی متفاوت باشد.

گروه سنی:5سال به بالا


 تومان

price_28714_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28834  

بلوک خانه سازی48 قطعه

بلوک خانه سازی48 قطعهبازی بلوک های خانه سازی ردتویز شامل 48 قطعه بلوک از جنس پلاستیک می باشد که دارای اشکال مربع و مثلث است که می توان با آن خانه رد حالت های مختلف را ساخت.

این مدل ساختنی اسباب بازی برای کودکان 3 سال طراحی شده است و برای رشد خلاقیت کودکان بسیار مناسب است. این بلوک ها در رنگ های مختلفی هستند تا کودک با رنگ های نیز آشنا شود.

بلوک ها دارای دندان های برای اتصال به یکدیگر هستند و براحتی درون هم متصل میشوند و می تواند سازه را ساخت. بروی هر یک از اشکال درب و پنجره قرار دارد. بلوک ها همگی درون یک بسته بندی جعبه ای قرار گرفته اند که بصورت سرهم نشده هستند و پس از خارج کردن قطعات از بسته باید مونتاژ انجام شود.

این اسباب بازی ساخت ایران بوده و دارای کیفیت خوبی است.


 تومان

price_28834_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28841  

سازین100

سازین100این محصول شامل 100 قطعه رنگی مدل ستاره ای است كه برای گروه سنی 4 سال به بالا و جهت تقویت هوش فضایی بصری، مهارت دست ورزی و خلاقیت مناسب است.


 تومان

price_28841_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28850  

مثبت درمثبت

مثبت درمثبتساختنی 350 قطعه مثبت در مثبت ، مناسب برای کودکان خلاق و علاقمند به ساختن و خلق کردن می باشد.این ساختنی شامل350 قطعات پلاستیکی رنگی ، دفتر چه راهنما می باشد . همچنین برروی جلد جعبه نیز چندین نمونه ساخته شده مانند جامدادی ریا، دایناسور ، ماشین ، خرگوش و ..نیز به عنوان نمونه وجود دارد . کودکان می توانند با استفاده از این بلوکه های ساختنی به خلق اجسام و ایده های 3 بعدی و 2 دو بعدی خود بپردازند.

ویژگی های ساختنی 350 قطعه مثبت در مثبت :

افزایش قدرت تخیل
افزایش دقت تمرکز
تقویت ماهیچه های ظریف دست


 تومان

price_28850_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28874  

پایپ بال کد61024

پایپ بال کد61024شامل 29 قطعه

گروه سنی:5سال به بالا


 تومان

price_28874_Quantity


  کد کالا : 28877  

بلوک80قطعه ماسوکد54261

بلوک80قطعه ماسوکد54261شامل 80قطعه

گروه سنی :3سال به بالا


 تومان

price_28877_Quantity


         Page : 1 2        Page Next

تعداد کل صفحات : 2   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 45www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022