توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28530  

ناشتایی/نهالک

ناشتایی/نهالکناشتایی یک بازی کارتی خوشمزه و مقوی برای 2 تا 5 نفر است که در آن هر کس صبحانه‌ای پر و پیمان‌تر نوش جان کند، برنده است. این بازی شامل 108 کارت است که خوراکی‌های مختلفِ مخصوص صبحانه را نشان می‌دهند و هر یک از آن‌ها دارای امتیاز خاصی است. هر بازیکن در هر نوبت گردش کارت‌ها باید تصمیم بگیرد کدام خوراکی را انتخاب کند. در پایان، امتیازها محاسبه و برنده مشخص می‌شود. با انجام این بازی سریع و پر هیجان، علاوه بر گذراندن لحظاتی خوش و لذتبخش، قدرت بررسی احتمالات مختلف و تفکر استراتژیک خود را تقویت می‌کنید.


 تومان

price_28530_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28546  

setست/نهالک

setست/نهالکتوضیحات

بازی ست ، یک بازی دور همی هیجان انگیز و یک بازی فکری چالش برانگیز است که تا کنون بیش از 35 جایزه ی معتبر بین المللی را از آن خود کرده است. در نگاه اول شاید ساده به نظر بیاید ، اما کافیست یک بار امتحان کنید و دیگر بازی رهایتان نخواهد کرد و همه جا آن را خواهید برد. این بازی را می توانید به صورت یک نفره و حتی تا 20 نفر در کنار هم می توانند این بازی را انجام دهند. بازی ست مناسب گروه سنی نوجوان و بزرگ سال می باشد که افرادی که این بازی را انجام دهند مهارت هایی از قبیل استدلال ، دقت و تمرکز و تطابق را کسب می کنند.

این بازی کارتی که توسط یک متخصص ژنتیک ابداع شده است شامل 81 کارت است و هر کارت 4 ویژگی دارد: رنگ، عدد، شکل و سطح. هر بازیکن باید سریع‌تر از بقیه، از بین 12 کارت، 3 کارت پیدا کند که در این 4 ویژگی یا کاملاً با هم برابر باشند یا کاملاً متفاوت. یعنی در هر ویژگی مثل هم باشند یا هر سه با هم فرق داشته باشند. تعداد نفرات در این بازی محدودیتی ندارد و برای دورهمی‌های خانوادگی بسیار مناسب است. سِت علاوه بر اینکه یک بازی مفرح و نشاط آور است، ارزش‌های آموزشی فراوانی دارد؛ از جمله مهارت‌های ذهنی که این بازی تقویت می‌کند، می‌توان به قدرت استدلال، دقت و تمرکز، قدرت تطبیق، مهارت‌های ریاضی، تفکر انتقادی و ادراک بصری اشاره کرد.


روش بازی ست :

یک نفر کارت ها را خوب بر می زند و 12 کارت را به رو، طوری که همه بازیکنان آن ها را ببینند، در وسط می چیند. هر کس که زودتر یک ست (مجموعه) سه تایی در هر جای کارت ها پیدا کند، با صدای بلند می گوید «ست» و باید بلافاصله سه کارتی را که ادعا می کند ست هستند ، بردارد. بقیه بازیکن ها ادعای او را بررسی می کنند؛ اگر درست باشد، آن سه کارت را به عنوان یک امتیاز نزد خود نگه می دارد و سه کارت دیگر از کارت های رو نشده را رو می کند.


هدف بازی ست :

پیدا کردن یک ست ( دسته ) سه تایی از بین 12 کارت روی میز ،هر کارت 4 ویژگی دارد.
هر ست شامل سه کارت است که از نظر ویژگی های شکل، رنگ، عدد و سطح باید یا با هم شبیه باشند یا متفاوت. هر ویژگی بصورت جدا با این قانون سنجیده می شود. به عبارت دیگر، شکل هر سه کارت یا باید یکی باشد یا همه با هم متفاوت باشند؛ در مورد رنگ، عدد و سطح هم همین قانون باید رعایت شود.
اگر دو کارت در یک ویژگی مساوی باشند و یک کارت دیگر با آنها متفاوت باشد، آن سه کارت یک ست محسوب نمیشوند. برای مثال دو کارت توپر داشته باشیم و یک کارت راه راه آنها با هم یک ست درست نمی کنند.
مشخصات بازی فکری ست :

یک بازی گروهی دور همی هیجان انگیز!

مناسب بازی نوجوانان و بزرگسالان
دارای 84 کارت ( 81 کارت بازی و3 کارت سفید)
به همراه راهنمای بازی
برنده بیش از 35 جایزه بین المللی
تهیه شده از جنس مقوای مرغوب و با کیفیت
تعداد بازیکن: 1 تا 20 نفر

محصولی از برند ایرانی نهالک


مهارت های آموزشی بازی ست :

افزایش اعتماد به نفس
تقویت مهارت های اجتماعی
تقویت هوش ریاضی و منطقی
تقویت هوش فضایی و تجسمی
تقویت نیمکره راست مغز
بهبود دقت و تمرکز تومان

price_28546_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28635  

چارچنگولی

چارچنگولیچارچنگولی یک بازی پُر سرعت و پُر هیجان برای 2 تا5نفر است.

این بازی شامل 36 کارت، یک تاس عدد، یک تاس رنگ و راهنمای بازی است.

همه‌ی کارت‌ها را که روی هر کدام تعدادی دایره‌ی رنگی دیده می‌شود، وسط پهن می‌کنیم و هر بازیکن به نوبت هر دو تاس را با هم می‌ریزد. بازیکنی که زودتر از همه کارتی را که تاس‌ها نشان می‌دهند پیدا کند، آن را به عنوان یک امتیاز برای خود برمی‌دارد.

البته مراقب باشید اگر تاس‌ها دوباره آن کارت را نشان دهند، ممکن است دیگران کارت را از شما بگیرند. افزایش سرعت عمل و سرعت پردازش اطلاعات و همچنین گذراندن اوقاتی خوش و مفرح با دوستان و اعضای خانواده از جمله اهداف این بازی به شمار می‌رود.


 تومان

price_28635_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28707  

نیکیماک
محتویات جعبه بازی

45 کارت تصاویر

9 کارت فرماندهی

2 تاس چوبی

یک کیسه پارچه ای

دفترچه قوانین بازی

"نیکیماک" ترکیبی هوشمندانه است از استراتژی، ذهن خوانی و خطرپذیری. در ابتدای بازی، بازیکنان اطلاعاتی کمی در مورد کارت‌های خود دارند، ولی با پیشرفت در بازی، این اطلاعات نه تنها در مورد کارت‌های خودشان بیشتر می‌شود بلکه در مورد کارت‌های حریفان نیز اطلاعاتی پیدا می‌کنند.


در این بازی بازیکنان تلاش می‌کنند تا در پایان بازی کارت‌هایی با کمترین اعداد ممکن را در اختیار داشته باشند. بازیکنان همچنین توسط کارت‌های فرماندهی، می‌توانند بازیکنان دیگر را به زحمت بیاندازند و یا اطلاعاتشان را در مورد کارت‌های مخفی افزایش دهند.


تعداد نفرات:2تا6نفر

گروه سنی:6سال به بالا


 تومان

price_28707_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28740  

اسمشونبر

اسمشونبرهر بازیکن 80 کارت در اختیار دارد این کارتها در 4 رنگ قرمز، سبز، آبی و زرد می باشد.
بازیکنان کارت مورد نظر خود را انتخاب کرده و بازی را جهت عقربه های ساعت شروع می کنند.
بازیکن اول یک کلمه را می سازد و بازیکن دوم با حرف های دیگر آن کلمه یک کلمه دیگر در هر جهتی می سازد و به همین ترتیب بازی ادامه پیدا خواهد کرد تا کارتهای بازیکنان تمام شود. هر بازیکنی که زودتر کارتهای خود را تمام کرد باید پازل 80 تیکه ای پشت کارتهای کلمات خود که نماد پادشاه بازی اسمشو نبر است را بسازد، پس سریعا کارتهای خود را جمع کرده و پازل پادشاه خود را می سازد، بازیکنان دیگر همچنان باید بازی را انجام دهند تا کارتهای آنان نیز تمام شود.
هر بازیکنی که کارتهایش تمام شد و زودتر نماد پادشاه بازی را ساخت آن بازیکن برنده بازی خواهد بود.
 تومان

price_28740_Quantity

با 4000 تومان تخفيفساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28743  

پناهگاه

پناهگاه8 گونه از حیوانات ایرانی در معرض انقراض هستند. بازیکنان در این بازی به کمک پناهگاهی که در اختیار دارند، که شامل 3 بخش و یک انبار است، باید از این حیوانات محافظت کنند. هر فرد باید بتواند با مدیریت درست بخش های مختلف پناهگاه و سکه هایی که در اختیار دارد، بیشترین تعداد ممکن از این حیوانات را به پناهگاه خود منتقل کند، درمانگاه حیوانات بخرد، تعدادی از حیواناتی را که نمی تواند نگهداری کند به دیگر بازیکنان بدهد و انبار خود را خلوت نگه دارد. برنده این بازی کسی است که در پایان، بیشترین فضای پناهگاه خود را مدیریت کرده و انبار خلوت تر و سکه های بیشتری داشته باشد و در نتیجه بیشترین امتیاز را جمع کرده است. حیواناتی که بازیکن ها قرار است آن ها را نجات دهند عبارتند از : یوزپلنگ آسیایی، خرس سیاه آسیایی، گوزن زرد ایرانی، روباه ترکمنی، خرگوشک، رودک عسل خوار، لینکس و گور ایرانی. این حیوانات، 8 حیوانی هستند که این روزها در معرض خطر انقراض می باشند.


 تومان

price_28743_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28754  

نه مرسی/نهالک

نه مرسی/نهالکبا وجود قوانین بسیار ساده، نه مرسی یک بازی گروهی بسیار جذاب است که می‌تواند شما را به شدت درگیر بازی کند! این بازی شامل 55 ژتون و 33 کارت بازی است که از 3 تا 35 شماره‌گذاری شده‌اند. هر بار یک کارت رو می‌شود و بازیکنی که نوبتش است یا آن را برمی‌دارد یا با پرداخت یک ژتون نوبت را به نفر بعدی می‌دهد. شماره‌های روی کارت امتیاز منفی هستند اما اگر بتوانید اعداد را ردیف کنید، تنها پایین‌ترین رقم امتیاز منفی آن ردیف حساب می‌شود. این بازی قدرت ریسک را بالا می‌برد.


 تومان

price_28754_Quantity

با 6000 تومان تخفيفساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28773  

شترسواری

شترسواریتوضیحات بازی فکری شتر سواری :

بازی فکری شتر سواری ، نسخه ایرانی بازی جذاب و هیجان انگیز camel up است، مسابقه بزرگ شتر سواری روی صفحه ی صحرای آفریقا

با حس ششم و قدرت پیش بینی خود روی برنده و بازنده ی بازی شرط بندی کنید .

5 شتر برای قهرمانی مسابقه می‌دهند و بازیکنان باید سعی کنند پیش‌از پایان مسابقه و پیش‌از رُقبای خود، حدس بزنند و بر اساسِ حدسِ درست‌شان امتیاز بگیرند.

در هر نوبت از این بازی، بازیکنان، امکانات مختلفی را پیشِ رو دارند: می‌توانند تاس بریزند و شترها را روی صفحه (در مسیر مسابقه) به جلو حرکت دهند. می‌توانند با استفاده از کاشی‌های ویژه‌ی «1+» یا «1-» شترها را یک خانه به جلو یا یک خانه به عقب بفرستند. نحوه‌ی نشستن تاس‌ها (که حرکت شترها را تعیین می‌کنند) هیجان بازی را بالا و پایین می‌کند: یک تاس خوب می‌تواند سرنوشت یک شتر را تغییر بدهد و او را ناگهانی به مقام قهرمانی برساند!

مناسب سنین بالای 8 سال به بالا

بازی 2 تا 8 نفره


 تومان

price_28773_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28774  

اقیانوس

اقیانوسبازی فکری اقیانوس

برگردانی از بازی انتزاعی-خانوادگی Reef

طراح: امرسون ماتسوئوچی

این، شما و این، روند رشد زیباترین و پررمز و رازترین ساختار طبیعی موجود در طبیعت: صخره‌ی مرجانی...
رشد و گسترشِ صخره‌های مرجانی -که بیش از همه، در نواحی اقیانوسی هند-آرام (ایندوپاسیفیک) یافت می‌شوند- هزاران سال طول کشیده‌است. در طولِ این مدّت، این صخره‌ها، دنیای زیرِ آب را زیبایی بخشیده و اِکوسیستم‌های آبیِ فوق‌العاده‌ای را خلق کرده‌اند...
مهیّا شوید تا شما نیز چنین کنید... و چشمان خود را به‌روی زیبایی‌های اقیانوس بگشایید...

اقیانوس یک بازی انتزاعی- استراتژیک برای 2 تا 4 نفر است که در آن بازیکنان با توجه به کارت‌هایی که برمی‌دارند، مرجان دریافت می‌کنند، جزایر مرجانی می‌سازند و امتیاز می‌گیرند.

این بازی شامل 112 قطعه مرجان پلاستیکی در 4 رنگ

60 کارت

4 صفحه‌ی چیدمان

96 توکن امتیاز

و راهنمای بازی

قدرت تصمیم‌گیری، برنامه‌ریزی و موقعیت‌شناسی از جمله مهارت‌هایی است که بازی اقیانوس باعث تقویت آن‌ها می‌شود.


 تومان

price_28774_Quantity

با 12000 تومان تخفيفساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28800  

هف شمبه/نهالک

هف شمبه/نهالکبازی فکری هفت شمبه :

در بازی فکری هفت شمبه بازیکن ها روز های هفته روز های هفته رو یکی بعد از دیگری بازی میکنن و هر روزی که در پایان یک دور بی استفاده دستمون بمونه امتیاز منفی میگیره . وقتی یه نفر به 31 امتیاز منفی برسه ، بازی تموم میشه و کسی که کمترین امتیاز منفی رو داشته باشه ، برنده اس . بازی ممکنه چند دور انجام بشه تا یک نفر جمع امتیازش به 31 برسه.

اگر به هر دلیلی نخوایم بازی رو ادامه بدیم باید بریم تعطیلات . یعنی بلافاصله بعد بازی کردن کارت و قبل اینکه نفر بعدی بازی کنه هرچی کارت تو دستمونه به پشت جلومون میزاریم و اعلام میکنیم : من رفتم تعطیلات! و البته تا اخر اون دور باید نقش تماشاگر و ایفا کنیم .تعداد بازیکن ها :2-6 نفر

زمان بازی : 20 دقیقه

گروه سنی :+8 سال

محتویات بازی فکری هفت شمبه :

56 کارت
70 ژتون امتیاز تومان

price_28800_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28839  

گوشاگوش

گوشاگوشبازی فکری
بازی فکری گوشاگوش یه بازی رقابتی و امتیازیه که با کمی فکر و مداومت در بازی میشه حرفه ای شد و حسابی از بازی لذت برد.

در بازی باید از کارت های خود به گونه ای استفاده کنید که بیشترین امتیاز را به دست آورید. برای کسب امتیاز های اضافه از کارت های اضافه یا حرکت اضافه کنید . گوشه های کارت ها باید بر روی کارت های همرنگ یا گوشه های تابلو امتیاز قرار بگیرد. دقت کنید که فضای بازی محدود است و نباید گوشه های کارت های دیگر را بپوشانید.تعداد بازیکن ها :2-4 نفره

زمان بازی : 20 دقیقه

گروه سنی :+8 سال

محتویات بازی فکری گوشاگوش :

ستاره دو برابر
ستاره صاعقه
تاس
چها عدد مهره بازی
52 کارت
کارت شروع کننده


 تومان

price_28839_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28864  

بازی میخ وچکش تنگرام/ایپکا

بازی میخ وچکش تنگرام/ایپکا
همه بچه ها به نقاشی و یادگیری از طریق نقاشی علاقه مند بوده و در اکثر مواقع چیزی را که یاد گرفته اند نقاشی می کنند. بازی های میخ و چکش ایپکا در این راه به کمک کودکان شما آمده و لذت نقاشی با اشیا را برای آن ها دو چندان می کنند.

بهتر است قبل از آشنایی با این بازی از مجموعه بازی های آموزشی ایپکا داستان تنگرام را با هم مرور کنیم.

بازی تَنگرام (تانگرام) یکی از جذاب ترین و مشهورترین بازی های فکری است که برگرفته از داستان فردی شیشه گر به نام تَن است.در حقیقت این بازی، مربعی متشکل از 7 قطعه هندسی ساده است که این امکان را به کودک شما می دهد تا با تغییر محل زاویه قرارگرفتن این قطعات، اشکال متنوعی اعم از حیوانات، پرندگان،انسان ها، اشیا و هر آنچه در ذهن وی می گذرد را به وجود آورد.

او در این بازی با کنار هم قراردادن قطعات می تواند تصاویر ذهنی خود را خلق کند، برای آن داستان سرایی کند و همچنین با اشکال هندسی نیز آشنا شود.

مناسب برای: استفاده در کاردرمانی ، بازی درمانی و توانبخشی کودکان خاص

برای مهارت: هماهنگی چشم و دست ، افزایش و تقویت تمرکز، تقویت حافظه، تقویت تخیل، حرکات ظریف دست، بارور نمودن خلاقیت ، درک مفاهیم اولیه (شکل، رنگ)

محتویات محصول: تخته چوب پنبه، چکش چوبی، 100 قطعه چوبی در رنگ ها و اشکال متنوع، بسته میخ و آهنربا و دفترچه الگوی تنگرام


 تومانساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28882  

یوک سه بازی در یک بازی

یوک سه بازی در یک بازیبازی کارتی یوک

این محصول شامل سه بازی در یک جعبه است. بازی کارتی یوک، یک بازی سرگرم کننده و آموزنده برای تمام اعضای خانواده است که می توان آن را به صورت گروهی و به سه روش لغتوک، جدولوک، و حرفوک بازی کرد. این بازی برای گروه سنی 7 سال به بالا، تعداد 2 تا 5 بازیکن و مدت زمان 15 الی 30 دقیقه مناسب است.

مهارت ها:

افزایش دقت و تمرکز

گسترش دایره لغات

بهبود مهارت دیکته نویسی

تقویت حافظه

محتویات بسته:

60 کارت حروف

12 عدد نشانگر تعویض

دفترچه راهنمای بازی تومانساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28885  

شلم شوربا

شلم شوربا«شلم شوربا» یک بازی برای سنین بالای هشت سال، تعداد بازیکنان سه الی هشت نفر و زمانی در حدود 30 دقیقه است.

این بازی را با طیف وسیعی از افراد در حالت‎های مختلف می‎توانید بازی کنید.

در بازی «شلم شوربا» برای برد نیاز به یک حافظه‎ی قوی و عکس العمل سریع خواهید داشت. در شب بله‎برون دختر کدخدا، شما به عنوان یکی از اعضای خانواده داماد هستید، که باید از سد چالش‎های خانواده عروس عبور کند.
شما به همراه سایر بازیکنان که اعضای دیگه فامیل داماد هستند باید این دستورات را اجرا کنید.

در انتها کسی که موفق به اجرای بیشترین دستورات صحیح بشود، به عنوان قهرمان خانواده‎ی داماد معرفی خواهد شد.
ولی اجرای دستورات خانواده عروس به این راحتی‎ها نیست! آیا شما فکر می‎کنید بتوانید به راحتی از پس این دستورات بر بیائید؟!


 تومان

price_28885_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28912  

جنگل مخوف

جنگل مخوفنام محصول: جنگل مخوف

شما در جنگل مخوف گرفتار شده اید، جنگلی که موجودات فراطلبیعی در آن زندگی می کنند. برای رهایی از این جنگل شروع به جمع آوری موجودات و حیوانات، نشان ها و طلسم ها کنید و از قدرت موجودات فراطبیعی برای رهایی خود استفاده کنید. این بازی تلفیقی از شانس، استراتژی و خرابکاری است.

همچنین برای گروه سنی بزرگسال ترجیحا بالای 14 سال، تعداد 2 تا 6 نفر و مدت زمان 15 دقیقه مناسب است.

محتویات جعبه:

84 کارت بازی
دفترچه راهنمای بازی
2 عدد کارت راهنما


 تومان

price_28912_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28913  

نمیریه/نهالک

نمیریه/نهالکنمیریه از آن دسته بازی‌های کارتی به شدت اعتیادآور است که در آن مثل رولت روسی با مرگ دسته و پنجه نرم می‌کنید.

بازیکنان به نوبت کارت می‌کشند و اگر بخت با آن‌ها یار نباشد، با کشیدن کارت اجل معلق از بازی بیرون می‌روند.

بقیه‌ی کارت‌ها، هر یک به نحوی، به بازیکنان کمک می‌کنند تا از اجل معلق فرار کنند. مثلاً اجازه می‌دهند قبل از کشیدن کارت نگاهی به سه کارت بعدی بیاندازند، یا یک نوبت کارت برندارند، یا نفر بعدی را مجبور کنند دو بار کارت بکشد، یا از دیگران کارت بگیرند و یا اثر کارت‌های آن‌ها را خنثی کنند.


هر چقدر به پایان بازی نزدیک‌تر شویم هیجان بازی بیشتر می‌شود چون احتمال کشیدن کارت اجل معلق بالاتر می‌رود.


اگر به دنبال یک بازی دورهمی جمع و جور و فوق‌العاده هیجان‌انگیز هستید، بازی کارتی نمیریه را به شما پیشنهاد می‌کنیم. قوانین آن بسیار ساده است و سرعت بازی هم بالاست. با یک دست کارت نمیریه می‌توان 2 تا 5 نفره بازی کرد،

ولی اگر تعداد شما زیادتر است می‌توانید با اضافه کردن یک دست کارت دیگر تعداد بازیکنان را تا 9 نفر بالا ببرید. حتی این امکان وجود دارد که با سه دست کارت تا 13 نفره بازی کنید، بدون اینکه به روند بازی خدشه‌ای وارد شود!


 تومان

price_28913_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28915  

نامیرا/نهالک

نامیرا/نهالکنامیرا یک بازی کارتی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است که در آن بازیکنان تلاش می‌کنند با کسب سکه‌های بیشتر و استفاده از قدرت کارت‌هایی که در دست دارند، یا ادعا می‌کنند که در دست دارند، کارت‌های بازیکنان دیگر را باطل کنند و خودشان آخرین نفری باشند که کارت یا کارت‌هایش هنوز باطل نشده است.این بازی شامل 30 کارت امشاسپندان، 10 کارت وفاداری، 10 کارت خلاصه قوانین، 60 سکه، صندوق ذخیره (درب جعبه) و دفترچه‌ی راهنماست. در این بازی توان مذاکره و قدرت استنتاج بازیکنان به چالش کشیده می‌شود.


 تومان

price_28915_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28916  

اسمایلSmile

اسمایلSmileبازی فکری و کارتی لبخند

(((بازیِ سربه‌راه کردنِ حیواناتِ بازیگوش، برای ? تا ? بازیکن)))

شب فرا می‌رسد درحالی‌که حیواناتِ دست‌آموزِ شما، از حصارها و پرچین‌های خویش گریخته‌اند؛ به جنگل بروید و آن‌ها را با حشراتِ نورانیِ افسونگر بفریبید و به لانه برگردانید!

در بازی “لبخند”، شما و هم‌بازی‌های‌تان، نوبت به نوبت می‌کوشید تا با یاریِ افسونِ کرم‌های شب‌تاب، حیواناتِ خود را به بازگشت به لانه‌های‌شان ترغیب کنید…

ولی مراقب باشید! حیوانات وحشی نیز شیفته‌ی نورِ کرم‌های شب‌تاب‌اَند و با حضورِ آن‌ها، امتیازات منفی نصیبِ شما خواهد شد!

شب‌تاب‌های خود را برای جلب توجهِ مُفیدترین حیوانات به کار بگیرید ولی تعدادی از آن‌ها را نیز برای دُورهای بعدی حفظ کنید!

فقط به یاد داشته باشید: در پایان بازی، شما می‌مانید و لشگری از حیواناتِ بازیگوشِ #لبخند-به‌لب! تا که قبول افتد و که در نظر آید…!!


 تومان

price_28916_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28917  

وستروس/نهالک

وستروس/نهالکوستروس یک بازی نقش مخفی مبتنی بر استدلال و استنتاج شبیه مافیاست با این تفاوت که هیچ بازیکنی تا آخر از بازی بیرون نمی‌رود. در این بازی دو نیروی خیر و شر در برابر هم قرار می‌گیرند. تعداد سپاه شر کمتر است اما از هویت یکدیگر خبر دارند و به هم کمک می‌کنند. در بین سپاه خیر تنها برن استارک افراد سپاه شر را می‌شناسد، اما باید سخت مراقب باشد؛ به محض آنکه سرسی لنیستر هویت او را کشف کند، سپاه شر پیروز می‌شود. این بازی شامل 14 کارت شخصیت، 3 صفحه‌ی بازی برای 5 تا 10 نفر و تعداد زیادی کارت و نشان دیگر به همراه راهنمای مفصل بازی است. انجام این بازی قدرت استدلال و تحلیل را بالا می‌برد و بر قدرت قضاوت افراد می‌افزاید.

این بازی برای گروه سنی بالای 12 سال و مدت زمان حدود 30 دقیقه مناسب است


 تومان

price_28917_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28934  

مافیا مدل وندِتا

مافیا مدل وندِتاتعداد بازیکنان: متغیر(حداقل5)

مدت بازی: متغیر(برای بیشتر بازیکنان طولانی)

Mafia (مافیا) اولین بازی ازاین ژانر به حساب می آید و هنوز هم برتری‌هایی نسبت به همتایان خود دارد. این بازی تم سرگرم کننده ای دارد. یکی از بازیکنان نقش گانگستری را بر عهده می گیرد که در فاز شب بازی، دیگران را می کشد. شهروندان مطیع قانون، رای می دهند که چه کسی را در فاز روز بازی، اعدام کنند ودکترها می توانند هر شب جان یک نفر را نجات دهند و پلیس ها سرنخ هایی در مورد هویت بازیکنان به دست می آورند.

مسلما اگر در این بازی زود کشته شوید دیگر خیلی هم جذاب نخواهد بود، چرا که باید به انتظار بنشینید، ولی با کم کردن تعداد بازیکنان، مدت زمان بازی کوتاه تر شده و انتظار زود به پایان می رسد. همچنین یکی از بازیکنان بایستی نقش راوی یا مدیر را بازی کند که مشخص کننده حرکات می‌باشد. این نقش، بسیار پرکار است، به خصوص اگر راوی خلاقی باشد.

این بازی با یک دست ورق معمولی پاسورهم قابل انجام است، به طوری که مثلا آس های سیاه را در نقش اعضای مافیا قرار دهید و بی بی دل را دکتر و...


 تومان

price_28934_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29085  

کودتا

کودتابازی کودتا که ایرانی شده ی بازی Coup میباشد

یک بازی در سبک دورهمی و با مکانیزم حذف بازیکن و بلوف زدن است.

در این بازی شما در نقش خانواده هایی از طبقه ی اشراف هستید که سعی در براندازی دیگر خانواده ها دارید.

هر شخصیت دارای توانایی های منحصر به فردی است که استفاده ی درست از آن میتواند شما را برنده ی بازی کند.

بازیکنان می‌توانند با بلوف زدن از توانایی دیگر شخصیت ها نیز استفاده کنند در عین حال دیگر بازیکنان سعی دارند دروغ شما را بر ملا کنند.

از نکات مثبت این بازی می‌توان به زمان کوتاه بازی اشاره کرد. شما هم اگر طرفدار بازی های بلوف زنی هستید این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.


 تومان

price_29085_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29164  

گمانه

گمانهگمانه یک بازی بسیار جذاب دارای کارت، مهره و صفحه است.
در این بازی استفاده از قوه تخیل، خلاقیت و شهود کاملا بارز است.

این بازی یک سرگرمی لذت بخش و فکری برای جمع های دوستانه و خانوادگی است.

در این بازی کارتهایی حاوی تصاویر بسیار زیبای هنری است که از داستانهای متون ادبی فارسی گرفته شده است.

این تصاویر به نحوی طراحی شده که هر یک از آنها می تواند تداعی کننده موضوعات متعددی در ذهن بازیکنان باشد و بر اساس قواعد بازی این هنر بازیکن است که از این قوه خیال خود چگونه بهره بگیرد.

این بازی آزمونی برای منطق، شوخ طبعی، خیالپردازی و خلاقیت افراد است و در پایان لحظات شاد و مفرح توام با آرامشی را برای بازیکنان فراهم خواهد ساخت.

در طی این بازی افراد با مسائل کاملا غیر منتظره و استراتژیک مواجه می گردند و این مسئله به تقویت مهارتهای تصمیم گیری در آنها کمک می کند.

از انجا که این بازی مبتنی بر تصویر است به سادگی زبان مشترکی را بین افراد با سلایق و رده های سنی مختلف برقرار می کند.
 تومان

price_29164_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29173  

بنگ(غرب وحشی)

بنگ(غرب وحشی)هدف بازی کارتی بنگ Bang :

هر بازیکن، دنبال هدف خودشه:

کلانتر: باید واسه حفظ نظم و قانون، هم «خائن » و هم همه ی «یاغی ها » رو از صفحه ی روزگار محو کنه!
یاغی ها: هدفِ اصلی شون اینه که «کلانتر »و بزنن ولی اگه پاش بیفته، واسه گرفتنِ جایزه، از زدنِ همدیگه هم دریغ نم یکنن!
معاو ن های کلانتر: هدف شون، با هدفِ «کلانتر » یکی ئه و به هر قیمتی هم که شده، پشت «کلانتر »شون وا می ستن!
خائن: دلش می خواد «کلانتر » باشه؛ هدفش اینه که آخرین نفر باقی مونده تو بازی باشه!


شروع بازی کارتی بنگ Bang :

به هر بازیکن، 1 صفحه ی بازی بدین (این صفحه رو -که نشو ندهنده ی نقش و شخصیت و نوع اسلحه و گلوله هاتونه بذارین جلوی دستتون)
به نسبت تعداد بازیکن ها، کارت نقش بردارین:
بازی 4 نفره: 1 کلانتر، 1 خائن، 2 تا یاغی
بازی 5 نفره : 1 کلانتر، 1 خائن، 2 تا یاغی، 1 معاون کلانتر
بازی 6 نفره : 1کلانتر، 1خائن، 3تا یاغی، 1معاون کلانتر
بازی 7نفره : 1کلانتر، 1خائن، 3تا یاغی، 2تا معاون کلانتر


تقسیم کارت ها :

کارت های نقشو بر بزنین و به هر بازیکن، 1کارت بدین (به پشت)!
کلانتر، کارت خودشو رو می کنه تا همه بشناسنش! بقیه ی بازیکن ها باید نقش خودشون رو مخفی نگه دارن!
کارت های شخصیت رو بر بزنین و به هر بازیکن، یه کارت بدین(به رو)! هر بازیکن باید اسم شخصیت خود شو اعلام کنه و قابلیت خاص خودش رو از روی کارت واسه همه بخونه
هر بازیکن، به تعداد گلوله هایی که تو کارت شخصیت ش هست، گلوله گیرش می آد!
البته کلانتر، با یه گلوله ی اضافی بازی میکنه: یعنی اگه تو کارت شخصیتش، 3تا گلوله باشه، ایشون 4تا گلوله گیرش می آد و اگه تو کار تش، 4تا گلوله باشه 5تا گلوله بر می داره.
کارت های نقش و کارت های شخصیت و صفحه های بازی اضافی رو برگردونین تو جعبه!
کارت های بازی رو بُر بزنین و به هر بازیکن، به تعداد گلوله هایی که داره، کارت بدین(به پشت)
بقیه ی کارت های بازی رو به شکل یه ستون بذارین وسط میز بازی. کمی هم جا واسه دسته ی کارت های «سوخته » بذارین!شروع بازی کارتی بنگ Bang :

کلانتر، بازی رو شروع می کنه. بازی، در چند دور و در جهت ساعتگرد انجام میشه.

نوبت هر بازیکن، 3مرحله داره:
1. 2تا کارت می کشه (اجباری)
2? یه تعداد کارت -به انتخاب خودش- بازی می کنه(دلخواه)
3? کارت های اضافی شو می سوزونه (اجباری)


1 – کارت کشیدن

2 تا کارت بالایی ستون کارتها رو وردارین!
اگه ستونِ کارت ها خالی شد، کارت های سوخته رو بُر بزنین و یه ستونِ جدید تشکیل بدین!
2- کارت بازی کردن

حالا می تونین کارت بازی کنین تا یا جا پای خودتو نو سفت کنین یا کلک رقبا رو بکنین و سعی کنین از بازی بندازی نشون بیرون!

شما فقط وقتی که نوب تتونه، می تونین کارت بازی کنین (استثناءها: کار تهای «زِپلشک! » و «نوشیدنی! »؛ بعدا توضیح داده م یشن). این مرحله، زورکی نیست و شما مجبور نیستین حتماً کارتی بازی کنین ولی اگه خواستین بازی کنین، می تونین هرچندتا کارت که خوش دارین، بازی کنین.
فقط 3تا محدودیت وجود داره:

• تو هر نوبت، فقط می تونین 1کارت BANG بازی کنین! (این محدودیت فقط مالِ کارت های BANG ئه و ربطی به کارت «مسلسل » نداره)
• از هر نوع کارت، فقط 1دونه شو می تونین به شکل فعال، تو بازی (یعنی تو صفحه تون) داشته باشین.(کار تهایی که عنوانشون یکیه، هم نوع محسوب می شن)
• فقط 1دونه اسلحه م یتونین به شکل فعّال، تو بازی (یعنی تو صفحه تون) داشته باشین! هر وقت 1اسلحه ی جدید رو کردین، باید اسلحه ی قبلی رو غلاف کنین یعنی باید از بازی بندازینش بیرون.


کارت های بازی کارتی بنگ Bang :

2نوع هستن:

کار تهای دورقهو ه ای (= بازی کن و بسوزون) و کارت های دور آبی (= اسلحه ها و بقیه ی چیز میزها)


کارت های دور قهو ه ای:

واسه بازی کردنِ این کار تها، اوّل تأثیرشو نو تو بازی اعمال کنین (تأثیر هر کارت، روش نوشته شده یا با یه علامت، نشون داده شده) و بعد، بفرستینشون به دسته ی کارت های سوخته! به همین سادگی!


کارت های دور آبی:

این کار تها، وقتی که بازی میشن، جلوی روی بازیکن، چیده میشن (بجز کارت هلفدونی). کارت های آبی جلوی هر بازیکن، «کارت فعّال » محسوب می شن. تأثیرات این کارت ها مدام تو بازی اعِمال م یشه تا وقتی که یا سوزونده بشن یا یه جوری از بازی برن بیرون.


3- کارت سوزوندن

مرحله ی دوّم که تموم شد(یعنی وقتی که دیگه نمی خواستین یا نمی تونستین کارت دیگه ای بازی کنین)باید هرچندتا کارت اضافی ای رو که تو دست تون هست، بسوزونین (قانون «محدودیتِ کارت ») یادتون باشه که «محدودیتِ کارت »تو نو تعداد گلول ههایی )= تعداد «جون »هایی( که در پایان نوبتِ تون براتون باقی مونده، تعیین می کنه بعد از این مرحله، نوبت به بازیکن بعدی -در جهت ساعتگرد- می رسه.


فاصله ی بین بازیکن ها در بازی کارتی بنگ Bang :

فاصله ی بین 2تا بازیکن، یعنی تعداد آدم هایی که بین اون 2تا بازیکن نشستن به اضافه ی 1، در واحد فرسخ یعنی اگه بین 2تا بازیکن، 2نفر نشسته باشن، فاصله ی اون 2تا بازیکن م یشه 3فرسخ(3= 1+ 2)! فاصله، خیلی مهمّه چون همه ی کارت هایی که علامت «مگسک » روشونه، باهاش سر و کار دارن.


حذفِ یه شخصیت در بازی کارتی بنگ Bang :

اگه آخرین «جونِ »تونو از دست بدین، فاتحه تون خونده می شه و می رین دنبالِ کارِتون… مگه این که درجا، یه کارت «نوشیدنی » بازی کنین (جلوتر توضیح داده شده)! وقتی که فاتحه تون خونده می شه، باید نقشِ تونو افشاء کنین و کل کارت های توی دست تون و کارت های تو بازیتون رو بسوزونین!


تنبیه ها و تشویق ها بازی کارتی بنگ Bang :

• کلانتر، اگه اشتباهاً یکی از معاون ها شو حذف کنه، باید همه ی کارت های توی دست خودش و همه ی کارت های فعال خودشو بسوزونه!
• هر بازیکنی که یه یاغی رو از بازی حذف کنه (حتی اگه خودشَ م یاغی ای باشه)، می تونه به عنوان دستخوش، 3تا کارت بکشه!


اتمام بازی کارتی بنگ Bang :

بازی، در صورتی که یکی از شرایط زیر پیش بیاد، تموم می شه:
الف- کلانتر کشته بشه! که اون وقت، اگه خائن، تنها نفر باقی مونده تو بازی باشه، برنده ی بازی می شه! در غیر این صورت، یاغی ها برندن.
ب- خائن و همه ی یاغی ها کشته بشن.که اون وقت، کلانتر و معاون هاش برنده می شن.
مثال 1: همه ی یاغی ها، فاتحه شون خونده شده ولی خائن، هنوز تو بازی هست. در این حالت، بازی ادامه پیدا می کنه. حالا خائن باید یه تنه با کلانتر و معاون هاش طرف بشه!
مثال 2: کلانتر و همه ی یاغی ها کشته شدن ولی خائن و یکی از معاون های کلانتر، هنوز تو بازی هستن. بازی تموم می شه و یاغی ها، برنده اعلام میشن! او نها تونسته ن به هد فشون (ناکار کردن کلانتر) برسن گرچه به قیمت جون خودشون!


 تومان

price_29173_Quantity

با 8000 تومان تخفيف  کد کالا : 29183  

اسپلندور splendor مدل dragon
بازی فکری اسپلندور splendor مدل dragon شما نقش بازرگانان ثروتمند دوران رنسانس را ایفا می کنید و باید با استفاده از منابع اولیه ای که در اختیار دارید ، معادن ارزشمند و سیستم های حمل و نقل را از آن خود کرده و با به کارگیری صنعتگران و هنرمندان، سنگ های قیمتی خام را تراش داده و به جواهراتی گرانبها تبدیل کنید…روند بازی فکری اسپلندور مدل دراگون :

در طول بازی، بازیکنان، توکنهای سنگهای قیمتی و طلا را دریافت کرده و با استفاده از آنها، کارتهای پیشرفت را میخرند که امتیازات منزلت و یا امتیازات ویژه را به همراه خواهند داشت.
با به کارگیری این امتیازات ویژه، بازیکنان قادر خواهند بود کارت های پیشرفت بعدی را با پرداخت بهایی کمتر خریداری کنند .
وقتی که بازیکن، به تعدادی مشخص از این امتیازات ویژه دست یافت، بلافاصله یک کارت اشراف زاده را دریافت می کند که به امتیازات منزلت او اضافه میکند.
به محض اینکه یکی از بازیکنان در یک دور از بازی به امتیاز منزلت 15 رسید ، آن دور بازی تا پایان انجام شده و بازیکنی که بیشترین امتیازات منزلت را کسب کرده باشد، برنده ی بازی خواهد بود.

بازی اسپلندور یک بازی 2 الی 4 نفره است که زمان بازی آن 30 دقیقه است و برای افراد 10 سال به بالا مناسب است .

اجزا بازی فکری اسپلندور :

90 عدد کارت پیشرفت :

10 کاشی اشراف زادگان
40 کارت سطح یک
30 کارن سطح دو
20 کارت سطح سه

40 عدد توکن :

7 توکن زمرد
7 توکن الماس
7 توکن عقیق
7 توکن یاقت کبود
5 توکن طلا
7 توکن یاقوت سرخ

بازی هیجان انگیز و فوق العاده اسپلندور موفق به کسب امتیاز عالی 7.5 از وبسایت جهانی board game geek شده است که نشان از کیفیت و جذابیت بالای آن را دارد .

رتبه جهانی اسپلندور نیز 133 است

. به علت زیبایی بالا اسپلندور موفق به کسب رتبه 20 در بین تمامی بازی‌های بردگیم از نظر خانوادگی بودن شده است . درجه سختی بازی آسان بوده و به راحتی قابل یادگیری است .


 تومان

price_29183_Quantity


               

تعداد کل صفحات : 1   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 24www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022