توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25164  

هدبند/بازی تا
این مجموعه شامل 6عددهدبندپلاستیکی برای6بازیکن ، 18 سکه امتیاز ، 60 عددکارت بازی ویک ساعت شنی می باشد.هربازیکن بایدیک هدبندروی سر خودنصب کند ، سپس دورن آن کارت را به صورتی که خود نبیندقرار دهد.سپس با طراحی سوالات مختلف قبل ازاتمام زمان ساعت شنی بایدتصویرکارت مورد نظررا حدس بزند.
گروه سنی : 5 سال به بالا


 تومان

price_25164_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25169  

پانتومیم/بازی تا
اجزای بازی : 6عدد هدبند پلاستیکی_6عدد کارت بازیکنان_تاس رنگی_ساعت شنی_120 عدد کارت بازی_24عدد سکه امتیاز.

هدف بازی : افزایش اعتماد به نفس و قدرت خلاقیت_تقویت کنجکاوی_برانگیختن حس تخیل در کودکان.

نحوه بازی : پانتومیم یک بازی جذاب است که با استفاده از نمایش بی کلام انجام میشود و یکی از قشنگترین و خنده دار ترین بازی هایی است که میتوان بااعضای خانواده ویا جمع دوستان انجام داد.بر روی هدبند پلاستیکی هر بازیکن یک کارت قرار میگیرد سپس بازیکنی که شروع کننده بازی است تاس را پرتاب میکند ، رنگ تاس نشان دهنده ی کسی است که باید پانتومیم را اجرا کند و بازیکنی که نوبتش است باید در زمان ساعت شنی حدس بزندکه نوشته ی روی سرش چیست.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25169_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25170  

اتللومقدماتی کوچک 6×6 Othello

اتللومقدماتی کوچک 6×6 Othelloاجزای بازی : 36 مهره با دو وجه رنگی_یک صفحه 6×6_دستورالعمل بازی.

هدف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز_افزایش قدرت حل مسائله.

نحوه بازی : بازی با چیدمان 2 رنگ مهره سفید ودو رنگ مهره سیاه در وسط بازی شروع میشود هر بازیکن به دلخواه یک وارد زمین میکند هدف به دام انداختن مهره حریف است در آخر کسی که تعداد بیشتری مهره جمع کند برنده است.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25170_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25171  

راهرو
اجزای بازی : صفحه بازی_20 دیوار پلاستیکی_4عددموش_دفترچه راهنما.

اهداف بازی : افزایش قدرت حل مسئله_ایجاد حس رقابت در کودکان.

نحوه بازی : برای رساندن موشها به سمت مقابل کوتاه ترین مسیر را در میان راهروها پیداکنید تا سریع تر به ردیف آخر برسید ، با دیواره هایی که در اختیار دارید باید راه حریف را سد کنید ولی همیشه مسیری برای حرکت حریف بگذارید.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25171_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25178  

روبین
اجزای بازی : صفحه بازی_16 مهره پلاستیکی_دفترچه راهنما.

اهداف بازی : افزایش تمرکز و تیزبینی.

نحوه بازی : هر یک از 16 مهره 4 ویژگی متمایز دارند ، هدف ایجاد کردن خطی 4تایی از مهره هایی است که حداقل در یک ویژگی مشترک هستند. مشکل این است که شکا نمیتوانید انتخاب کنید که با کدام مهره بازی کنید.حریف شما برایتان انتخاب میکند.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25178_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25179  

هزارکاره 220قطعه

هزارکاره 220قطعهاجزای بازی : 220قطعه رنگی در شکل های مختلف.

اهداف بازی : پرورش توانایی فکر کردن_درگیرکردن حس های بینایی و حرکتی_بهبود هماهنگی دست و چشم_پرورش توانایی های فیزیکی_ارتقاء تشخیص اجسام و اشیا_تمرین کارهای گروهی_

نحوه بازی : ابتدا کودک میتواند با کنار هم قرار دادن قطعات الگوهای نمونه را بسازد و بعد ازآن طرح های دلخواه دیگر را طبق سلیقه ی خود بسازد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25179_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25185  

ابلون2نفره/مارک
 توضیحات : یک بازی 2 نفره ی استراتژیک است هدف بازی خارج کردن 6مهره حریف از صفحه بازی ، با غلتاندن مهره ها بر روی صفحه مهره های حریف را به اطراف صفحه هدایت کرده و از صفحه خارج می کنیم.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25185_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25205  

حلقه پرتاب کاکتوس/جوان
اجزای بازی : پایه ، 5 حلقه برای پرتاب ، میله ی اصلی که شکل کاکتوس دارد.

نحوه بازی : پرتاب حلقه از فاصله ی معینی به داخل شاخه های کاکتوس.

اهداف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز ، هماهنگی بین چشم و دست ، ایجاد نشاط و سرگرمی ، این بازی به تخلیه ی انرژی بچه کمک میکند.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25205_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 0 تا 1 سال /   کد کالا : 25206  

مکعب های رنگی کوچک بافرزندان
اجزای بازی : 8عددی مکعب های رنگی بدون سرب است.

اهداف بازی : پرورش خلاقیت ، تقویت عضلات کوچک دست ، آشنایی و شناخت رنگ ها ، تمرین تمرکز.

نحوه بازی : مکعب ها را در اختیار کودک قرار می دهیم ، کودک با در دست گرفتن مکعب ها و نگاه کردن به آنها با رنگها آشنا میشود.همچنین با در دست گرفتن مکعب ها عضلات دست کودک تقویت میشود.و چیدن مکعب ها روی هم توسط کودک باعث افزایش دقت و تمرکزآن میشود.

گروه سنی : 6ماه به بالا


 تومان

price_25206_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 0 تا 1 سال /   کد کالا : 25207  

مکعب های رنگی بزرگ بافرزندان
اجزای بازی : 16 عددی مکعب های رنگی بدون سرب است.

اهداف بازی : پرورش خلاقیت ، تقویت عضلات کوچک دست ، آشنایی و شناخت رنگ ها ، تمرین تمرکز.

نحوه بازی : مکعب ها را در اختیار کودک قرار می دهیم ، کودک با در دست گرفتن مکعب ها و نگاه کردن به آنها با رنگها آشنا میشود.همچنین با در دست گرفتن مکعب ها عضلات دست کودک تقویت میشود.و چیدن مکعب ها روی هم توسط کودک باعث افزایش دقت و تمرکزآن میشود.

گروه سنی : 6ماه به بالا


 تومان

price_25207_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25220  

پنتاگو حرفه ای

پنتاگو حرفه ایشروع بازی : بازی با صفحه ی خالی شروع میشود و در ابتدا بازیکنان رنگ مهره ی خود را انتخاب میکنند در بازی پنتاگوی حرفه ای میتوانید 2 ، 3 ، و یا4 نفره یا در 2 تیم 2 نفره در مقابل هم بازی کنید .

هدف بازی : قرار گرفتن 5 مهره ی هم رنگ در یک ردیف عمودی ، افقی ، و یا اریب میباشد.

روش بازی : یکی از بازیکنان یا تیم ها به قید قرعه بازی را شروع میکند و به محض قرار گرفتن مهره در صفحه چرخیدن 90 درجه ای صفحه الزامی می باشد.

برنده ی بازی کسی است که بتواند 5 مهره ی هم رنگ خود را پشت سر هم ردیف کند.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25220_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 1 تا 3 سال /   کد کالا : 25338  

هنرموزاییک 100 مهره/گلدونه
بازی آموزشی موزاییک 100 مهره

تولید کننده : ایرانی

رده سنی : 2 تا 3.5 سال

تعداد بازیکن : تک نفره

اهداف آموزشی بازی :

بهبود تمرکز و دقت

افزایش هوش و خلاقیت

تقویت ماهیچه های ظریف انگشتان دست

محتویات بسته :

دو صفحه ی سفید و شفاف ( صفحات کمی انحنا دارند)

100 مهره دوسانتی متری

8 الگو برای چیدن مهره ها

شرح بازی :

بازی هنر موزائیک یک بازی هنری با هدف رشد خلاقیت و تمرکز کودک می باشد. این بازی شامل دو صفحه است یکی سفید و دیگری شفاف. این صفحات سوراخ دار بوده و کودک می بایست مهره ها را درون سوراخ ها جای دهد. الگوهای درون جعبه را زیرصفحه ی شفاف قرار دهید ( همین که الگو زیر صفحه باشد کافی است نیازی به جاانداختن الگو در صفحه نیست) حال کودک می بایست مهره های رنگی را با توجه به شکل و رنگ الگوها داخل سوراخ های صفحه جای دهد. صفحه ی سفید نیازی به الگو نداشته و کودک با خلاقیت خود می بایست مهره ها را جایگذاری کرده و اشکال مختلف بسازد.


 تومان

price_25338_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25339  

هنرموزاییک360 مهره/گلدونه
بازی های موزاییکی گروهی از بازی های ساختنی آموزشی هستند که با هدف تقویت مهارت دست و افزایش خلاقیت بچه ها طراحی شده اند. بازی فکری گلدونه مدل هنر موزاییک 360 مهره هم دقیقا همین اهداف را در نظر دارد. البته با این بازی ها می توان انواع آموزش های مختلف نظیر آموزش شمارش، آموزش رنگ ها و همینطور الگوخوانی را به کودکان آموخت.
این محصول شامل دو عدد صفحه ی مشبک شفاف و سفید، برگه های الگو و 360 عدد مهره ی پلاستیکی رنگی پایه دار برای قرار گرفتن در داخل صفحات است.

بازی هنر موزاییک گلدونه برای کودکان گروه سنی 5 تا 8 سال عرضه شده که می تواند به دو روش آن ها را سرگرم کند. ابتدا کارت های الگو را زیر صفحه شفاف قرار دهید و از کودک بخواهید تا با استفاده از مهره های رنگی خانه های روی صفحه را طبق الگو پر کند. به این روش کودک الگوخوانی و توالی را یاد میگیرد.

در روش دیگر هم به کودک اجازه می دهید تا با استفاده از مهره ها روی صفحه ی سفید هر طرحی که دوست دارد بسازد. این فعالیت هم علاوه بر اینکه خلاقیت کودک را تقویت می کند باعث تقویت مهارت دست و افزایش هماهنگی چشم و دست کودکان می شود


 تومان

price_25339_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 1 تا 3 سال /   کد کالا : 25378  

بولینگ پارچه ای حیوانات
بولینگ حیوانات پارچه ای

تولید کننده : ایرانی

رده سنی : 2 سال به بالا

تعداد بازیکن : تک نفره و چند نفره

ابعاد :

قد هر عروسک تقریبا 21 سانتی متر

توپ به قطر 10 سانتی متر


اهداف آموزشی بازی :

تقویت مهارت های حرکتی

تقویت ماهیچه های دست

تخلیه هیجان

محتویات بسته :

6 عدد عروسک با سر حیوان

2 عدد توپ

یک کیف کوله پشتی پلاستیکی

شرح بازی :

بولینگ حیوانات پارچه ای یک بازی ورزشی و هیجان انگیز برای کودکان می باشد. بولینگ ورزشی با قدمت چندین صد ساله از مصر باستان است . در این ورزش شما می بایست میله های عروسکی را به فاصله ی مناسب از کودک به صورت ردیفی بچینید. کودک در فاصله ی مناسب از عروسکها ایستاده و با توپ به آنها ضربه می زند. با هر بار انداختن عروسکها یک امتیاز به کودک دهید. سعی کنید قوانین تعادلی ، نحوه ی ایستادن ، رعایت فاصله ی مناسب و... را که در بازی بولینگ رعایت می شود به کودک آموزش دهید. این عروسکها سبک بوده و جنس آنها از پارچه ی نرم می باشد.
در آخر بازی به کودک یاد دهید که عروسکها و توپها را درون کوله پشتی جای دهند. این کوله پشتی نیز سبک بوده و به راحتی توسط کودک قابل حمل می باشد.

نکته : سر برخی از حیوانات یا رنگ آنها ممکن است با چیزی که در تصویر مشاهده می کنید کمی تفاوت داشته باشد.


 تومان

price_25378_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25379  

بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.


 تومان

price_25379_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25466  

دست چین4نفره/بازی تا
اجزای بازی : 4 دسته ی 5تایی لیوان در 5رنگ_تعدادی کارت بازی_1 عدد زنگ_قانون بازی.

هدف بازی : بالا بردن سرعت عمل_افزایش دقت و تمرکز_بالا بردن قدرت تحلیل ذهن.

نحوه بازی : کارتها را به صورت وارونه در وسط زمین بازی قرار دهید ، هر بازیکن 5 رنگ لیوان بردارد ، کارت اول را برگردانید بازیکنان باید هرچه سریعتر لیوان های خود را مطابق با ترتیب رنگی تصویر کارت بچینند بعضی از کارتها را به صورت عمودی و بعضی به صورت افقی و بعضی ترکیبی می باشند.کسی که کارت را درست بچیند باید زنگ را به صدا در آورد و آن کارت را برای خود بر می دارد و کسی که در پایان تعداد بیشتری کارت بدست آورده باشد برنده هست.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25466_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25502  

بزرگ ستاره ها

بزرگ ستاره هاهدف : پرورش خلاقیت_طبقه بندی رنگ ها_تمرین نخ کردن_آموزش اولیه ی ریاضی_هماهنگی دست و چشم.

نحوه ی بازی : 50 قطعه رنگی بزرگ که قابلیت اتصال به هم را دارند و کودک می تواند آنها را به هم وصل کرده و شکل های زیبایی را ایجاد کند.همچنین این بسته شامل نخ هایی می باشد که بچه با عبور دادن این نخ ها از سوراخ های موجود در این قطعات میتواند دقت و تمرکز خود را افزایش دهد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25502_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25506  

هپی پارک 98قطعه

هپی پارک 98قطعهتوضیحات : این بسته شامل 54 قطعه مختلف می باشد که کودک می تواند با این قطعات هر بار پارک های متفاوتی را بسازد.که باعث افزایش خلاقیت کودک می شود


گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25506_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25556  

چرخ دنده ها مزرعه
اهداف : آموزش رنگ ها _آموزش شکل ها و حیوانات _حرکت و ساختن ماشین های ساده.


چرخ دنده های مزرعه مجموعه ای است برای توسعه دست ورزی ظریف تر کودکان و همچنین ارتباط برقرارکردن بین چرخ دنده ها و پایه های آنها توسط پین هایی است که در آن وجود دارد. کودک با توجه به خلاقیت و ذوق و سلیقه خود 11چرخ دنده را روی 11 پایه مرتبط قرار داده و می تواند علایم مزرعه را برروی این چرخ دنده ها قراربدهد. اگر کودک بتواند یک ارتباط مکانیکی بین چرخ دنده ها برقرار سازد می تواند با دسته پلاستیکی که وجود دارد با چرخاندن یکی از محورها تمامی اجزای این محصول را به حرکت در آورد. افزایش خلاقیت و نوآوری و همچنین تقویت احساس کفایت و بالا رفتن مهارت مکانیکی از جمله اهدافی است که این بازی دنبال می کند

تعداد قطعات : 45

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25556_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25563  

کلاغ پر/بازی تا
هدف : افزایش هوش_تقویت حافظه ی کوتاه مدت.

نحوه بازی : ابتدا کلیه کارت های تصاویر را به صورت حلزونی روی میز قرار می دهیم.اکنون باید 2 عدد از تشتک های پلاستیکی را بر روی دو کارت اول قراردهیم.سپس بازیکنان باید تصاویر کارت های زیر تشتک ها را بخاطر بسپارند و بازی را طبق قوانین آن که به صورت کامل در داخل بسته قرار دارد ، ادامه دهند.

برنده بازی کسی است که حافظه قویتری داشته باشد و بتواند تصاویر کارت های بیشتری را بخاطر بیاورد.

گروه سنی : 5 سال به بالا


 تومان

price_25563_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25577  

شطرنج و تخته نرد مغناطیسی کیش و مات
گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25577_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25600  

پنتومینو گلدونه کد13778

پنتومینو گلدونه کد13778توضیحات

دومینو را همه می شناسند اما پنتومینو جدید است و شماره 5 از پلی مینوهای 12 گانه که در زیر صفحه نوشته شده اند. دومینو 2 مربع روی هم است که فقط یک شکل با آن ساخته می شود اما پنتومینو 5 مربع است که12 شکل از آن ساخته می شود.

این بازی با جنس پلاستیک از این 12 شکل و در 4 رنگ ساخته شده است.

چگونه بازی کنیم؟

با این 12 شکل می توان بی نهایت اشکال هندسی ساخت.

ما دفترچه ای از الگوهای مختلف تهیه کرده ایم که بازیکن ابتدا طرح بدون خط را می بیند و سعی در ساخت آن می کند و در نهایت طرح خط دار را که در واقع راه حل است می بیند.کارکردهای آموزشی

این وسیله در مدارس ابتدایی و راهنمایی در بسیاری از کشورها برای آموزش هندسه استفاده می شود.

توسعه هوش فضایی

درک عمیق مفهوم دوران و چرخش و تفاوت آنها با هم.

بهبود دقت و تمرکز

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25600_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25602  

دکتراکتشاف4نفره/بازی تا
محتویات بسته : 36 عدد کارت بازی_12عدد لوله آزمایش_24عدد توپ در 3 رنگ_

تعداد بازیکن برای بازی : 2تا4 نفر

اهداف بازی : افزایش تمرکز و اعتماد به نفس در کودکان_افزایش مهارت های حرکتی ظریف.

نحوی بازی : در این بازی هر بازیکن 3لوله آزمایش در اختیار دارد که هرکدام از دو توپ هم رنگ پر میشود به گونه ای که هر لوله آزمایش یک رنگ متفاوت با لوله های دیگر داشته باشد مثلا2عدد توپ قرمز در یک لوله و....

این بازی دارای36عدد کارت می باشد که روی هر کارت نشان داده شده که لوله های آزمایش باید به چه الگویی برسند.تغییرات باید به گونه ای بین 3لوله آزمایش ایجاد شود که هیچ توپی از لوله ها در حین جابجایی توپ ها به زمین نیوفتد.در صورت افتادن توپ روی زمین بازیکن خطاکار 1دور از بازی باید کنار برود.وهر کس بتواند سریع تر لوله های آزمایش خود را به شکل الگوی روی کارت تغییر دهد او برنده ی بازی است.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25602_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25713  

هوش چین 2تکه جور
توضیحات : در این مجموعه کودک با انواع حیوانات یا میوها آشنا شده و بعد ازکنار هم قرار دادن قطعه ها و جور کردن تصویر آن را در جای مناسب خود جایگذاری میکند.

گروه سنی : 3تا 5 سال


 تومان

price_25713_Quantity


         Page : 1 2  3  4  5        Page Next

تعداد کل صفحات : 5   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 98www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022