توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

        زیرشاخه های بعدی :


ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25173  

هوش برتر(مکعب هوش)

هوش برتر(مکعب هوش)اجزای بازی : 16مکعب دو رنگ با رنگ های زرد و قرمز_60 کارت باطرحهای هندسی_

اهداف بازی : سنجش هوش و سرعت عمل_افزایش دقت دیداری_هماهنگی چشم و دست_

نحوه بازی : برای شروع بازی از کارت شماره یک استفاده نمایید با دقت به تصویر نگاه کرده و براساس رنگهای زرد و قرمز ، مکعبها را کنارهم قرارداره و تصویر مورد نظر را بسازید.برای افزایش هیجان در بازی میتوانید زمان ساخت هر تصویر را اندازه گیری وآن را ثبت کرده و با دوستانتان مسابقه دهید

گروه سنی : 4 سال


 تومان

price_25173_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25195  

رانی پارک عبور از جنگل
محتوا : یک صفحه بازی ، 40 کارت معما در 4سطح ، 16قطعه موجودات جنگل ، 1قطعه ماشین ، 2قطعه تپه.

نحوه بازی : یکی از کارت های معما را انتخاب کرده و قطعات را متناسب با آن روی صفحه بازی قرار دهید.حالا سعی کنید با عقب و جلو بردن قطعات حیوانات ، راه ماشین سبزرنگ را برای رسیدن به بخش خروجی ، باز کنید.توجه داشته باشید که نمیتوانید قطعات را از صفحه بازی خارج کنیدو یا از جای خود بلند کنید.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25195_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25196  

رانی پارک سیاره هیولا ها
محتوا : صفحه بازی ، 12مهره هیولادر 3رنگ ، دفترچه ی معماهای طبقه دبندی شده.

نحوه بازی : از روی دفترچه ی معماها یک بازی را انتخاب کنیدبر طبق تصویر. مهره های هیولا ها را طبق رنگ و شماره در صفحه بازی جایگذاری کنید . شماره ها بیانگر تعداد چشم های مهره ای است که باید در صفحه قرار دهید.همچنین باید به این نکته توجه داشت که هیولا ها فقط در جهت عمودی و افقی حرکت میکنند و حرکت مورب مجاز نیست.هر مهره هیولا طی حرکت خود باید یک مهره هیولای دیگر را بخورد.و قرار گیری آن روی فضای خالی مجاز نیست. توجه داشته باشید که هیولای که خورده میشود باید از نظر هندسی شبیه هیولای خورنده باشدتا پس از قرار گرفتن روی هم منطبق شوند.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25196_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25219  

تنگرام(تانگو گلدونه)
این بازی کلاسیک چینی از 7 شکل اساسی و شناخته شده ی هندسی ساخته شده است. برای برانگیختن خلاقیت ، رشد هوش فضایی و درک عمیق مفاهیم دوران و چرخش ایدآل است.از این اسباب بازی در بسیاری از کشورها برای آموزش هندسه و ریاضی استفاده میشود. این مجموعه همراه با دفترچه ی راهنما میباشد. که در ابتدا مسئله طرح میشود و در پایان پاسخ ها آمده است

گروه سنی : 5 سال به بالا


 تومان

price_25219_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25268  

تانگرام سوئدی

تانگرام سوئدیاجزای بازی : 9 قطعه هندسی_25 عدد کارت معمایی دو رو_1عدد دفترچه_6 عدد برچسب اسم.

اهداف بازی : تقویت حافظه تصویری ، افزایش دقت و تمرکز_افزایش اعتماد به نفس ، سرعت انتقال و پشتکار.

نحوه بازی : ابتدا از کارت های ساده شروع میکنیم و سپس کارت های پیچیده تر ، کارت را نگاه میکنیم و با کنار هم چیدن قطعات تصویر را می سازیم ، حتما باید از همه ی قطعات استفاده شود.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25268_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25929  

توپک

توپکتوپک یک بازی هیجان انگیز برای به چالش کشیدن ذهن شما.مناسب برای سنین 8تا100سال.
ساخته شده از پلاستیک ضد حساسیت که می توانید با خیال راحت آنرا در اختیار کودکان خود قرار دهید.
یک صفحه بازی -دفترچه راهنما و 6 قطعه مهره سیاه و سفید که قابلیت خم شدن و تغییر شکل را دارند،اجزای این بازی راتشکیل می دهند.
دفترچه راهنما دارای 60مدل تصویر از ساده تا دشوار است که کودک شما می تواند با چیده مهره ها روی صفحه و دررصورت لزوم تغییر شکل آنها تصویر مورد نظر را درست کرده و معما را حل کند.
افزایش قدرت فضایی-تفکر منطقی-حل مسایل از طریق آزمون و خطا- افزایش صبر و حوصله و پرورش اعتماد به نفس پس از حل معما از دستاوردهای این بازی فکری است.


 تومان

price_25929_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26273  

12بازی اصیل ایرانی
بازی های موجود در این بسته:
1.جدول جمع
2.مار و پله
3.مسابقه و هیجان
4.بازی و ریاضی
5.بگرد و پیدا کن
6. 3به3قطار
7. مسابقه فوتبال
8.جدول سودوکو
9.جدول تفریق
10. منچ
11. گل یا پوچ
12.مسابقه حیوانات


 تومان

price_26273_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26294  

وینومینو
وینو مینو یک پازل با حالتهای گوناگون می باشد که به طرح معماهای گوناگون می پردازد.
این بازی همچنین یک نوع ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و مهارت های دیداری را تقویت می کند و اصول اولیه ساخت اشکال سه بعدی را یاد می دهد.

هدف بازی: ساخت چیدمانهای مختلف با استفاده از تعداد خاصی از مهره ها در صفحه بازی که هر چه تعداد مهره های به کار رگرفته شده افزایش یابد، بازی سخت تر می شود.

این بازی دارای هزاران حالت گوناگون می باشد.


 تومان

price_26294_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26464  

گره فلزی

گره فلزیاین بازی ها به زور بازو احتیاج ندارند. باید از هوش و مهارت خود استفاده کنید و این میله های تو در تو را از هم جدا کنید. یک بازی سرگرم کننده که شما را حسابی مشغول می کند.

گروه سنی:8سال به بالا


 تومان

price_26464_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26488  

رانی پارک فرار از زندان

رانی پارک فرار از زندانفرار از زندان
خلاصه بازی: فرار از زندان یک بازی تک نفره و استراتژیک است. در هر مرحله از بازی، قطعات دیوار مطابق کارت معما، در صفحه بازی قرار می‌گیرند و زندانی باید برای فرار، خودش را از نقطه شروع به نقطه پایان، یعنی نردبان برساند.
شیوه بازی:
یکی از کارت‌های معما را داخل صفحه بازی قرار دهید و قطعات دیوار را مطابق تصویر، روی آن جایگذاری کنید.
مهره زندانی را روی خانه خاکستری شروع (خانه‌ای که شماره کارت روی آن است) قرار دهید و نردبان را هم روی خانه خاکستری دوم. کنتور برج مراقبت را هم که در ضلع بالایی زندان قرار دارد، روی خانه قرمز قرار دهید.
مراقب باشید، زندانی هرگز نباید در خانه‌ای قرار بگیرد که همرنگ خانه برج مراقبت است. چرا که در این صورت دوربین‌ها او را به نگهبان‌ها نشان می‌دهند و نقشه فرار لو می‌رود.
زندانی در هر نوبت می‌تواند 1، 2 و یا 3 خانه، به هر سمتی به صورت عمودی یا افقی حرکت کند. پس از هر سری حرکت، باید کنتور برج مراقبت را بچرخانید و همواره برای جلوگیری از گیر افتادن به ترتیب رنگ‌ها توجه کنید: قرمز، سبز، آبی، قرمز. توجه کنید هر بازی، با قرارگیری کنتور بر روی رنگ قرمز آغاز می‌شود.
اگر زندانی بتواند بدون اینکه توسط نگهبانان دیده و دستگیر شود، به نردبان برسد یعنی موفق به فرار شده و شما معما را حل کرده‌اید. توجه کنید که هر معما فقط یک جواب دارد.


 تومان

price_26488_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28548  

لاجیکولو/نهالک

لاجیکولو/نهالکمحتویات بازی فکری لاجیکولو :

* دفترچه ای شامل 152 معما

* 32 مهره در هشت رنگ مختلف

* صفحه نگهدارنده دفترچهاهداف بازی فکری لاجیکولو :

افزایش قدرت استدلال
تقویت قدرت درک مطلب
تقویت هوش فضایی-دیداری
افزایش اعتماد به نفس پس از حل معما
توانایی حل مسئله
افزایش دقت و تمرکز

روش بازی :

معماهای لاجیکولو بر اساس سادگی یا دشواری و شکل حل معما به چهار دسته تقسیم می شوند :مبتدی (بنفش) : شامل یک ردیف ساده

متوسط (سبز) : شامل دو ردیف

پیشرفته (قرمز): شامل سه ردیف و سه ستون

ماهر (آبی) :شامل دایره های هفت مهره ای، هشت مهره ای و نه مهره ای


بالای هر معما تعداد و رنگ مهره هایی که باید استفاده شود،نشان داده شده است.با استفاده از سر نخ ها مهره ها را در جای خود بچینید و معما را حل کنید!

برای هر معما فقط یک پاسخ درست وجود دارد.در واقع این بازی شامل یک صفحه‌ی بازی، دفترچه‌ی معماها، 32 مهره‌ی رنگی و راهنما و پاسخنامه است. بیش از 150 معما در چهار مرحله از مبتدی تا ماهر دسته‌بندی شده‌ و در دو طرف دفترچه‌ی معما قرار گرفته‌اند.

در بالای هر معما رنگ و تعداد مهره‌هایی که باید استفاده شود، مشخص شده و تعدادی سرنخ نیز برای هر معما ارائه شده است. شما باید بر اساس سرنخ‌ها مهره‌ها را در دایره‌های خالی بچینید. چیدمان باید به صورتی باشد که تمامی سرنخ‌ها درست رعایت شوند. گاهی ممکن است لازم باشد چندین بار سرنخ‌ها را مرور کنید. پاسخ تمام معماها در پاسخنامه آمده است؛ بنابراین برای آن که مطمئن شوید معما را درست حل کرده‌اید، کافیست به پاسخنامه مراجعه کنید. علاوه بر قدرت استدلال، لاجیکولو قدرت درک مطلب را هم تقویت می‌کند و بر هوش فضایی-دیداری شما می‌افزاید. تومان

price_28548_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28549  

بگردوپیدا کن(پارک حیوانات)

بگردوپیدا کن(پارک حیوانات)بازی بگرد و پیدا کن پارک حیوانات مجموعه از معماهای جذاب برای تقویت ذهن کودکان.


یکی از نگرانی های دائمی والدین شیوه آموزش و بالا بردن مهارتهای ذهنی و فکری کودکان میباشد. مطالعات نشان داده بهترین و کاربردی ترین روش آموزش به کودکان در قالب بازیهای گوناگون میباشد. کودکان عاشق بازی هستند و ساعتها از آن لذت میبرند؛ بنابراین میتوان با انتخاب بازی مناسب علاوه بر سرگرمی کودک بسیاری از مفاهیم را به او یاد داد و سبب تقویت مهارتهای ذهنی و فیزیکی او شد.

بازی فکری بگرد و پیدا کن پارک حیوانات در رده پازل ها طبقه بندی میشود و شامل 48 معمای مختلف است که در 4 رده آسان، متوسط، سخت و خیلی سخت رده بندی میشود. این بازی یک نفره

مناسب کودکان بالای 8 سال میباشد.


روش بازی:

بازی را از مرحله آسان آغاز کنید و به ترتیب مراحل پیش بروید و زمانی که همه معماها را حل کردید برنده می شوید.

روش بازی به این گونه است که پس از انتخاب یکی از معماها، بازیکن باید بلوکها یا همان 4 قطعه پازل را به گونه ای درون صفحه بازی قرار دهد که تمام حیوانات مخفی شوند و فقط گزینه های نشان داده شده در معما معلوم باشند. 4 قطعه پازل می توانند در 3072 حالت روی صفحه بازی قرار بگیرند، اما تنها یک حالت آن پاسخ درست معما میباشد.


اهداف بازی:

- تقویت عضلات کوچک دست

-بهبود عملکرد ذهنی

- تفکر منطقی

- افزایش تمرکز

- قدرت حل مساله


محتویات جعبه:

- صفحه بازی

- 4 بلوک

- دفترچه حاوی 48 معما


 تومان

price_28549_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28615  

نقطه بازی

نقطه بازینقطه بازی از جمله بازی‌هاییست که قدرت حل مسئله و سرعت عمل شما را به چالش می‌طلبد.

این بازی شامل 66 کارت الگو، 16 کارت شفاف در چهار رنگ، 4 عدد کفی و راهنمای بازی است.

هر کارت الگو یک معماست که باید با چیدن 4 کارت شفاف روی هم و درست کردن شکل دقیق کارت، آن را حل کنید.

از ویژگی‌های مثبت نقطه بازی، امکان بازی کردن آن به صورت تک نفره، به صورت گروهی 2 تا4 نفره و به صورت دو تیم دو نفره است. علاوه بر تقویت قدرت حل مسئله و بالا بردن سرعت عمل، این بازی به افزایش هوش فضایی-دیداری نیز کمک می‌کند.

گروه سنی:10سال به بالا


 تومان

price_28615_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28629  

رنگارنگ خورشید

رنگارنگ خورشیداهداف آموزشی:تقویت حافظه دیداری،تقویت قدرت استدلال،شناخت رنگها
بازی رنگارنگ از یک صفحه ایستاده چوبی به همراه مهره های متحرک چوبی و 42 عدد کارت بازی تشکیل شده است.
در این بازی کودکان با نگاه کردن به رنگهای روی کارت می بایستی مهره ها رو روی صفحه ایستاده چوبی جا به جا کنند طوری که دقیقا در کارت آمده است و این دقیقا نیاز به قدرت استدلال قوی و دریافت اطلاعات دیداری دارد.
تقویت حافظه دیداری،افزایش قدرت استدلال ،تقویت حافظه انی و شناخت رنگها از مهمترین اهداف بازی به شمار میرود.کودکان با انجام این بازی سرعت واکنش دیداری خود را افزایش داده و چون علاوه بر دیدن میبایستی مهره ها را جابه جا کنندبه دست ورزی قوی وتقویت ماهیچه های ظریف دست هم میرسند.


 تومان

price_28629_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28672  

تانگو مستطیل

تانگو مستطیل
هدف این بازی درست کردن تصاویر روی کارت ها با تمام هفت قطعه موجود است.

علاوه بر تصاویر کارت ها، شما می توانید صدها طرح متفاوت و جدید با این هفت قطعه بسازید.

وجود دو سری قطعه در این مجموعه این امکان را به بازیکنان می دهد که حل معما های این بازی را به صورت رقابتی با یکدیگر انجام دهند .


 تومان

price_28672_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28781  

معمای هوش لبخند

معمای هوش لبخندبازی فکری معمای هوش کودکان 6 سال به بالا

بازی فکری معمای هوش با روشی بسیار ساده ذهن کودک شما را به چالش میکشد و سبب بالا رفتن مهارتهای فکری و ادراکی او میشود. این بازی معمای هوش به صورت چند نفره قابل انجام است و مناسب کودکان بالای 6 سال میباشد، در این بازی کودکان بایستی با استفاده از مکعب های طرحدار و کنار هم قرار دادن آنها تصاویر روی کارتها را تشکیل دهند. این بازی فکری چند نفره مناسب کودکان بالای6 سال میباشد و درجه سختی بازی دارای حالتهای مختلف میباشد، علاوه بر این کودکان میتوانند با استفاده از قوه تخیل خود تصاویر گوناگون بسیاری خلق نمایند.
برای شروع بازی از کارت شماره یک استفاده نمایید، با دقت به تصاویر نگاه کرده و بر اساس رنگهای سفید و قرمز مکعبها را کنار هم قرار داده و تصویر مورد نظر را بسازید.( در صورت لزوم میتوانید به راه حل پشت کارت مراجعه فرمایید.
برای افزایش هیجان در بازی میتوانید زمان ساخت هر تصویر را اندازه گیری نمایید و با دوستانتان مسابقه دهید.
بعد از یک دوره کامل ساخت تصاویر برای افزایش دقت شما در بازی میتوانید تصویر هر کارت را یکبار نگاه کرده و بخاطر بسپارید سپس کارت را مخفی و تصویر را بسازید.
هیجان انگیز و آموزشی
یک وسیله مناسب تمرکز کودک
ساخته شده از مواد غیر حساسیت زا
طراحی بسیار شیک و زیبا
استفاده آسان و بسیار آموزنده


 تومان

price_28781_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28787  

کاتامینو

کاتامینوگروه سنی:4سال به بالا


کاتامی نو یکی از بازی های مطرح در سطح جهان می باشد که به بالا بردن تمرکز و ضریب هوشی افراد بسیار کمک می کند. در این بازی هدف بر آن است تا بازیکنان با کنار هم قرار دادن قطعات مشخص شده در هر مرحله ، فضای مشخصی از صفحه بازی را پر کند که این امر از ترکیب هایی با 3 قطعه شروع می شود وتا ترکیب هایی با 12قطعه ادامه می یابد. تمام مراحل بازی طبقه بندی شده است و از مراحل بسیار ساده به سمت مراحل بسیار پیشرفته می رود.این مجموعه را به 4 طریق می توان بازی کر د که راهنمای کامل تمام بازی ها در بسته موجود است.
روش بازی:


کاتامینو یک پازل با حالت های گوناگون است که به طرح معماهای فکری می پردازد. این بازی همچنین یک نوع بازی ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و مهارت های دیداری را تقویت می کند، این بازی برای همه سنین مناسب بوده و به خردسالان نیز اجازه می دهد تا بتوانند اصول اولیه ساخت اشکال سه بعدی را فرا گیرند.

هدف بازی ساخت مجموعه هایی به نام پنتا با استفاده از تعداد خاصی از کاتامینوها در صفحه بازی است. هرچه تعداد قطعات به کارگرفته شده افزایش یابد بازی سخت تر می شود. این بازی دارای هزاران حالت گوناگون می باشد. 1 یا 2 بازیکن، برای بزرگسالان و کودکان چهار سال و بیشتر

اعتماد به نفس,حل مسئله,دقت و تمرکز,هماهنگی چشم و دست,کمک آموزشی


 تومان

price_28787_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28891  

هوش وحرکت

هوش وحرکتبا بازی هوش و حرکت ذهن خود را به چالش بکشید و توانمندی خود را بسنجید.

این بازی دارای 40 معمای از آسان به سخت است. محصولی از رایا تویز که برای گروه سنی بالای 8 سال مناسب است.

این بازی بصورت تک نفره قابل انجام است و به منظور افزایش قدرت دقت، تمرکز و اعتماد به نفس و توانمندی شما در حل مساله بسیار مناسب است.


 تومان

price_28891_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28921  

رانی پارک کاراوتCAROUT

رانی پارک کاراوتCAROUTدر یک نمایشگاه اتومبیل ماشین زرد رنگ توسط یک خریدار انتخاب شده و باید از میان دیگر ماشین ها به بیرون هدایت شود.
این کار باید با عقب و جلو کردن ماشین های دیگر به ترتیب مناسب و حساب شده انجام شود.
این بازی حاوی معماهای متعدد از مراحل ساده تا پیچیده است.

ویژگی بازی فکری کار اوت

• مناسب برای سنین 6 سال به بالا

• تعداد بازیکنان 1 نفر

• زمان بازی 5 تا 30 دقیقه

• دارای 16 عدد ماشین

• دارای 1 عدد پایه بازی به همراه 2 کشو

• دارای 120 کارت در 4 سطح دشواری

• ساخته شده از پلاستیک با درجه کیفی بالا


 تومان

price_28921_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 28923  

پازل سودوکو/فکرآذین

پازل سودوکو/فکرآذینپازل سودوکو یه بازی فکری معمایی پرطرفدار و کلاسیکه که کودکان بالای 6 سال و بزرگسالان می‌تونن بازی کنن…

بازی سودوکو به صفحه بازی داره شامل 36 خونه و 36 مهره هم داریم در 6 رنگ مختلف…

قانون بازی اینه که مهره‌ها رو طوری باید بچینیم که در هیچ ستون و‌ ردیفی دو مهره همرنگ وجود نداشته باشه…

البته یه دفترچه همراه این بازی هست که در مراحلی طیقه‌بندی شده از آسان به سخت الگویی رو بهمون می‌ده و جای چندتا از مهره‌ها رو تعیین می‌کنه و مابقیشو خودمون باید بچینیم…

بازی پازل سودوکو تفکر رو فعال و قدرت حل مسئله و هوش فضایی دیداری رو تقویت می‌کنه…


 تومان

price_28923_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 28980  

ذهن برتر مبتدی/عسل

ذهن برتر مبتدی/عسلبازی فکری :

دارای یک سینی ذخیره پازل است که حاوی 32 قطعه هندسی است.

همچنین این مجموعه آموزشی دارای 30 کارت حاوی شکل های مختلف به عنوان الگوی چیدمان این قطعات هندسی است.

این کارت ها طوری طراحی شده اند که با افزایش شماره کارت، بازی مشکل تر می شود.

الگوی چالش ذهنی این بازی به تقویت هوش بچه ها کمک می کند و آنها را تا ساعت ها سرگرم نگه می دارد.

این بازی فکری کودکان مهارت های مورد نیاز کودکان را به آنها می آموزد.

کودکان می توانند به تنهایی یا با دوستانشان بازی کنند و مهارت های خود را تقویت کنند.

کودکان علاقه زیادی به رنگ‌ها و ترکیب اجسام دارند.

در بازی فکری ذهن برتر مبتدی:

کودک در ابتدا با الگوی شماره 1 شروع و قطعه‌ای را انتخاب می‌کند و برروی قسمت مشخص شده قرار می‌دهد؛

به صورتی که از محدوده شکل بیرون نزند و سپس قطعات دیگر را نیز قرار می‌دهد تا تمام شکل با اشکال هندسی پر شود.

این بازی در عین سادگی ذهن کودک را درگیر کرده و به او آموزش می‌دهد،

که به تنهایی معماهای خیلی پیچیده را نیز حل کند.

این بازی در 2 دوره مبتدی و پیشرفته طراحی شده است.

دوره مبتدی این بازی مناسب برای کودکان 3تا 8سال


 تومان

price_28980_Quantity

با 8000 تومان تخفيفساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29017  

سودوکو6*6جدول اعداد

سودوکو6*6جدول اعدادبازی سودوکو 6*6 از سری بازی های رومیزی شرکت بازی سازی پژوهان اندیشه پارس. محتویات این بازی از مهره های بازی، یک صفحه بازی چوبی و یک دفترچه راهنما تشکیل شده است.

بازی سودوکو مخفف یک عبارت ژاپنی (سوجی وا دوکوشین نی کاگیرو) به معنای ارقام باید تنها باشند، است.

سودوکو یک بازی فکری جذاب شناخته شده است؛ این بازی سرگرم کننده، باعث تقویت حافظه و تمرکز می شود و هوش و دقت شما را به چالش می کشد و برای تمام سنین مناسب است.

دفترچه بازی شامل الگوهایی است که با توجه به چیدمان هر الگو باید جدول سودوکو را کامل کنید؛ همچنین جواب حل الگوها نیز در دفترچه قرار داده شده است.

ابعاد جعبه این بازی 17*16*5 سانتی متر است.


 تومان

price_29017_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 29018  

سودوکو4*4جدول اعدادورنگ

سودوکو4*4جدول اعدادورنگبازی سودوکو 4*4 از سری بازی های رومیزی شرکت بازی سازی پژوهان اندیشه پارس.

محتویات این بازی از 16 مهره در رنگ های آبی، سبز، نارنجی و قرمز، یک صفحه بازی چوبی و یک دفترچه راهنما تشکیل شده است.

بازی سودوکو مخفف یک عبارت ژاپنی (سوجی وا دوکوشین نی کاگیرو) به معنای ارقام باید تنها باشند، است.

سودوکو یک بازی فکری جذاب شناخته شده است؛ این بازی سرگرم کننده، باعث تقویت حافظه و تمرکز می شود و هوش و دقت شما را به چالش می کشد و برای تمام سنین مناسب است.

دفترچه بازی شامل الگوهایی است که با توجه به چیدمان هر الگو باید جدول سودوکو را کامل کنید؛ همچنین جواب حل الگوها نیز در دفترچه قرار داده شده است.

ابعاد جعبه این بازی 17*16*5 سانتی متر است.


 تومان

price_29018_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 29019  

زندگی در قطب(معمای بازی کار)

زندگی در قطب(معمای بازی کار)بازی فکری زندگی در قطب
این بازی فکری شامل 32 معما می باشد .


قوانین بازی


یک کارت بازی را برداشته و آن را در صفحه بازی قرار دهید.

تمام 6قطعه را بر روی کارت بازی طوری قرار دهید که خرس ها روی یخ و دلفین ها در آب باشند.

دقت کنید که هیچ یک از تصاویر خرس ها یا دلفین ها نمی توانند بر روی تصویر اسکیمو قرار بگیرند.

هر 6 پازل باید در صفحه بازی کنار هم قرار گیرند.

اجازه ندارید هیچ یک از قطعات را حذف نمایید.

تنها یک راه حل برای هر بازی وجود دارد.

راه حل های 32 بازی در دفترچه راهنما وجود دارند.

این بازی در 4 سطح آسان – متوسط – سخت و خیلی سخت طراحی شده اند.

در مرحله آغاز مکان قرار گرفتن یک یا دو قطعه نشان داده شده است.


 تومان

price_29019_Quantity


         Page : 1 2        Page Next

تعداد کل صفحات : 2   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 26www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022