توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو
توضیحاتشعبده بازی وودومجیک
قيمت : 140,000 تومان

بسته شعبده بازی Voodo Magic شامل یک جعبه از 10 حقه شعبده بازی از جمله ترفند تشخیص رنگ،ترفند جمع اعداد،ترفند قفل سحر آمیز،ترفند حالت تشخیص چهره،ترفند چشم های سخنگو و ترفند گره جادویی و …. است که کودک شما با یادگیری آن ها تا ساعت میتواند سرگرم شود و نقش یک شعبده باز ماهر را بازی کند.
شعبده بازی وودومجیک
توضیحاتاسپلندور splendor مدل dragon
قيمت : 1,300,000 تومان

بازی فکری اسپلندور splendor مدل dragon شما نقش بازرگانان ثروتمند دوران رنسانس را ایفا می کنید و باید با استفاده از منابع اولیه ای که در اختیار دارید ، معادن ارزشمند و سیستم های حمل و نقل را از آن خود کرده و با به کارگیری صنعتگران و هنرمندان، سنگ های قیمتی خام را تراش داده و به جواهراتی گرانبها تبدیل کنید…روند بازی فکری اسپلندور مدل دراگون :

در طول بازی، بازیکنان، توکنهای سنگهای قیمتی و طلا را دریافت کرده و با استفاده از آنها، کارتهای پیشرفت را میخرند که امتیازات منزلت و یا امتیازات ویژه را به همراه خواهند داشت.
با به کارگیری این امتیازات ویژه، بازیکنان قادر خواهند بود کارت های پیشرفت بعدی را با پرداخت بهایی کمتر خریداری کنند .
وقتی که بازیکن، به تعدادی مشخص از این امتیازات ویژه دست یافت، بلافاصله یک کارت اشراف زاده را دریافت می کند که به امتیازات منزلت او اضافه میکند.
به محض اینکه یکی از بازیکنان در یک دور از بازی به امتیاز منزلت 15 رسید ، آن دور بازی تا پایان انجام شده و بازیکنی که بیشترین امتیازات منزلت را کسب کرده باشد، برنده ی بازی خواهد بود.

بازی اسپلندور یک بازی 2 الی 4 نفره است که زمان بازی آن 30 دقیقه است و برای افراد 10 سال به بالا مناسب است .

اجزا بازی فکری اسپلندور :

90 عدد کارت پیشرفت :

10 کاشی اشراف زادگان
40 کارت سطح یک
30 کارن سطح دو
20 کارت سطح سه

40 عدد توکن :

7 توکن زمرد
7 توکن الماس
7 توکن عقیق
7 توکن یاقت کبود
5 توکن طلا
7 توکن یاقوت سرخ

بازی هیجان انگیز و فوق العاده اسپلندور موفق به کسب امتیاز عالی 7.5 از وبسایت جهانی board game geek شده است که نشان از کیفیت و جذابیت بالای آن را دارد .

رتبه جهانی اسپلندور نیز 133 است

. به علت زیبایی بالا اسپلندور موفق به کسب رتبه 20 در بین تمامی بازی‌های بردگیم از نظر خانوادگی بودن شده است . درجه سختی بازی آسان بوده و به راحتی قابل یادگیری است .
اسپلندور splendor مدل dragon
توضیحاتپنالتی
قيمت : 130,000 تومان

اسباب بازی پنالتی امتیازی نشاط : یک چهارچوب پنالتی گیر مناسب برای مورد هدف واقع شدن توپ های کودکان شما می باشد. شما می توانید با سر هم کردن چهار چوب های این بازی یک دروازه پنالتی تهیه کنید که برای تقویت تمرکز و دقت و حس بینایی تان بسیار مفید واقع شود.
قطعات نگه دارنده دروازه نیز به دو قطعه14 سانتی متر برای قسمت جلویی و 27 سانتی متر برای نگهدارنده پشتی در نظر گرفته شده است که در مجموع پایه عرضی این دروازه را به 41سانتی متر می رساند.لازم به ذکر است که جنس تمام این قطعات از پلاستیک فشرده و مقاوم برای نگه داری صفحه پرتاب این پنالتی امتیازی تهیه شده است.
و اما صفحه پرتاب این کالا از پارچه ای با کیفیت مناسب طراحی شده و همچنین عدد هایی برای تعیین امتیاز بر روی پارچه چاپ شده است.
همچنین مهره اصلی این بازی، توپ پلاستیکی آن است که بازیکنان توسط پرتاب آن می توانند امتیاز بگیرند؛ ماهیت این توپ بادی و با روکش پلاستیکی می باشد که جنس مناسبی از توپ برای هدف گیری و پرتاب می باشد.
برای شروع بازی کافی است شما قطعات موجود در جعبه کالا را سر هم کنید و همچنین پارچه را درون چارچوب قرار دهید و چهارچوب را به فاصله دلخواه خود قرار دهید و با در دست گرفتن توپ نشانه گیری را آغاز کنید و توانایی خود را در پرتاب نیروی دست، قدرت تخمیین، هماهمنگی بین دست و چشم، قدرت نشانه گیری و … را محک بزند.
یکی از مهم ترین مزیت های این کالا این است که می توانید هم به طور انفرادی و هم به شکل گروهی با دوستان و خانواده خود بازی کنید و سرگرم شوید .
ویژگی های بازی پنالتی

دقت، تمرکز،هدف گیری و پرتاب!!!

مشخصات محصول

ابعاد : 30*25*15 سانتی متر
پنالتی
توضیحاتمنچ و دوزآریا
قيمت : 69,000 تومان

بازی مار و پله نیز یک بازی سرگرم کننده و جذاب برای تمام سنین از 8 سال به بالا است،

در این بازی از سه رنگ سبز، آبی، قرمز استفاده شده که این ترکیب رنگ جو زیبایی برای بازیکنان ایجاد می کند.
همچنین بازی دوز یک بازی دو نفره است و از یک کاغذ، که رو آن طرحی کشیده شده و جایگاه ها را مشخص می کند،
و دو سری مهره که معمولاً از سنگ یا چوب هستند، تشکیل می شود که به دو صورت سه تایی و دوازده تایی (شماره سنگ ها یا چوب ها) انجام می پذیرد. ا
لبته می توان طرح را روی زمین کشید و روی آن به بازی ادامه داد.
بازی دوز و مار و پله آریا شامل هر دوی این بازی ها می باشد. این بازی دارای یک پایه محکم برای انجام بازی ها روی آن بوده و جنس همه ی اجزای این بازی از پلاستیک مرغوب می باشد.
منچ و دوزآریا


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (71 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (39 کالا)
 تمرکزی (40 کالا)

انواع لگو

(8 کالا)

ربات

(1 کالا)

آجرها

(15 کالا)

خلاقیتی

(46 کالا)

ساز و باز

(6 کالا)

ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25112  

مکانیک کوچولو کد1210

مکانیک کوچولو کد1210نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا


 تومان

price_25112_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25504  

خانه جنگلی 92قطعه

خانه جنگلی 92قطعهتوضیحات : این بسته شامل 92 قطعه مختلف می باشد که کودک می تواند با این قطعات هر بار خانه ی جنگلی متفاوتی را بسازد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25504_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25945  

هپی پارک58قطعه
گروه سنی 3 سال به بالا
ویژگی های کالا:
پارک شادی 58 قطعه Tak Toy پرورش خلاقیت هماهنگی چشم و دست تقویت قوه بیان از طریق صحبت کردن در مورد آنچه ساخته‌اند بسته بندی مقاوم و کارآمد، جمع آوری مجدد قطعات را برای دفعات زیاد فراهم می آورد ابعاد بسته بندی: 37 ×25 × 7 میلی‌متر ساخت کشور ایران توجه: خرید این اسباب بازی به دلیل داشتن قطعات ریز برای کودکان زیر 2 سال توصیه نمی شود


 تومان

price_25945_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28559  

سکروچین2

سکروچین2طریقه بازی:

گره هشت ایرانی یکی از مجموعه نقوش و طرح‌های برگرفته از هندسه‌ی ایرانی است.

این نقوش را می‌توان در معماری کهن ایرانی مانند مساجد، بازارها، عمارت‌ها و کاروانسراهای ایران به وضوح دید.

هدف از سکروچین آشنایی کودکان و نوجوانان با اشکال و اجزای هندسه‌ی ایرانی و افزایش هوش فضایی-دیداری، هوش ریاضی و همینطور خلاقیت آن‌هاست.

سکروچین 2 حاوی 200 قطعه در 9 رنگ، یک کیسه‌ی پارچه‌ای و راهنمای بازی است.


 تومان

price_28559_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 1 تا 3 سال /   کد کالا : 29072  

جورواجور چین(ربات ها)

جورواجور چین(ربات ها)بازی اجره با 15 قطعه و کیفیت خوب میباشد که برای افزایش خلاقیت کودکان یک سال ونیم به بالا میباشد
آموزش تطبیق و ترکیب


 تومان

price_29072_Quantity


               

تعداد کل صفحات : 1   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 5www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022