توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25107  

پنتاگو
نحوه بازی : ‌ بازی پنتاگو یک بازی دو نفره است با دو رنگ مهره سفید و سیاه و چهار صفحه‌ی چرخشی ، هر بازیکن به نوبت مهره ای را در صفحه قرار می دهد و سپس یکی از صفحه ها را به دلخواه 90 درجه می چرخاند ، اولین بازیکنی که بتواند پنج مهره از مهره هایش را در یک راستا ، افقی ، عمودی یا اریب کاملاً پشت سر هم ردیف کند برنده بازی است.

اهداف بازی :  افزایش قدرت و دقت تفکر

گروه سنی : ‌8 سال به بالا


 تومان

price_25107_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25110  

تیزبین/بازی تا
 هدف این بازی افزایش تمرکز وسرعت عمل بازیکنان است.بدین ترتیب که بازیکن باید با تیزبینی و سرعت عمل خود بین کارت های بازی ، تصاویر مشترک را بیابد و زودتر از بقیه بازیکنان نام آن تصاویر را بیان کند تا امتیاز بیشتری جمع آوری کند. نکنه قابل توجه این است که در هرکارتی که به طور اتفاقی انتخاب میشوند به طور قطع یک تصویر مشترک با کارت همه ی بازیکنان وجود دارد و تنها سرعت عمل برای یافتن آنها باعث دریافت امتیاز بیشتر میشود. این بازی را به 5روش مختلف میتوانید انجام دهید

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25110_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25156  

دست چین2نفره/بازی تا
اجزای بازی : دو دسته ی 5تایی لیوان در 5رنگ_24عدد کارت بازی_قانون بازی.

هدف بازی : بالا بردن سرعت عمل_افزایش دقت و تمرکز_بالا بردن قدرت تحلیل ذهن.

نحوه بازی : کارتها را به صورت وارونه در وسط زمین بازی قرار دهید ، هر بازیکن 5 رنگ لیوان بردارد ، کارت اول را برگردانید بازیکنان باید هرچه سریعتر لیوان های خود را مطابق با ترتیب رنگی تصویر کارت بچینند بعضی از کارتها را به صورت عمودی و بعضی به صورت افقی و بعضی ترکیبی می باشند.کسی که کارت را درست بچیند آن را برای خود بر می دارد و کسی که در پایان تعداد بیشتری کارت بدست آورده باشد برنده هست.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25156_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25164  

هدبند/بازی تا
این مجموعه شامل 6عددهدبندپلاستیکی برای6بازیکن ، 18 سکه امتیاز ، 60 عددکارت بازی ویک ساعت شنی می باشد.هربازیکن بایدیک هدبندروی سر خودنصب کند ، سپس دورن آن کارت را به صورتی که خود نبیندقرار دهد.سپس با طراحی سوالات مختلف قبل ازاتمام زمان ساعت شنی بایدتصویرکارت مورد نظررا حدس بزند.
گروه سنی : 5 سال به بالا


 تومان

price_25164_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25169  

پانتومیم/بازی تا
اجزای بازی : 6عدد هدبند پلاستیکی_6عدد کارت بازیکنان_تاس رنگی_ساعت شنی_120 عدد کارت بازی_24عدد سکه امتیاز.

هدف بازی : افزایش اعتماد به نفس و قدرت خلاقیت_تقویت کنجکاوی_برانگیختن حس تخیل در کودکان.

نحوه بازی : پانتومیم یک بازی جذاب است که با استفاده از نمایش بی کلام انجام میشود و یکی از قشنگترین و خنده دار ترین بازی هایی است که میتوان بااعضای خانواده ویا جمع دوستان انجام داد.بر روی هدبند پلاستیکی هر بازیکن یک کارت قرار میگیرد سپس بازیکنی که شروع کننده بازی است تاس را پرتاب میکند ، رنگ تاس نشان دهنده ی کسی است که باید پانتومیم را اجرا کند و بازیکنی که نوبتش است باید در زمان ساعت شنی حدس بزندکه نوشته ی روی سرش چیست.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25169_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25170  

اتللومقدماتی کوچک 6×6 Othello

اتللومقدماتی کوچک 6×6 Othelloاجزای بازی : 36 مهره با دو وجه رنگی_یک صفحه 6×6_دستورالعمل بازی.

هدف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز_افزایش قدرت حل مسائله.

نحوه بازی : بازی با چیدمان 2 رنگ مهره سفید ودو رنگ مهره سیاه در وسط بازی شروع میشود هر بازیکن به دلخواه یک وارد زمین میکند هدف به دام انداختن مهره حریف است در آخر کسی که تعداد بیشتری مهره جمع کند برنده است.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25170_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25171  

راهرو
اجزای بازی : صفحه بازی_20 دیوار پلاستیکی_4عددموش_دفترچه راهنما.

اهداف بازی : افزایش قدرت حل مسئله_ایجاد حس رقابت در کودکان.

نحوه بازی : برای رساندن موشها به سمت مقابل کوتاه ترین مسیر را در میان راهروها پیداکنید تا سریع تر به ردیف آخر برسید ، با دیواره هایی که در اختیار دارید باید راه حریف را سد کنید ولی همیشه مسیری برای حرکت حریف بگذارید.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25171_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25178  

روبین
اجزای بازی : صفحه بازی_16 مهره پلاستیکی_دفترچه راهنما.

اهداف بازی : افزایش تمرکز و تیزبینی.

نحوه بازی : هر یک از 16 مهره 4 ویژگی متمایز دارند ، هدف ایجاد کردن خطی 4تایی از مهره هایی است که حداقل در یک ویژگی مشترک هستند. مشکل این است که شکا نمیتوانید انتخاب کنید که با کدام مهره بازی کنید.حریف شما برایتان انتخاب میکند.

گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25178_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25185  

ابلون2نفره/مارک
 توضیحات : یک بازی 2 نفره ی استراتژیک است هدف بازی خارج کردن 6مهره حریف از صفحه بازی ، با غلتاندن مهره ها بر روی صفحه مهره های حریف را به اطراف صفحه هدایت کرده و از صفحه خارج می کنیم.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25185_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25205  

حلقه پرتاب کاکتوس/جوان
اجزای بازی : پایه ، 5 حلقه برای پرتاب ، میله ی اصلی که شکل کاکتوس دارد.

نحوه بازی : پرتاب حلقه از فاصله ی معینی به داخل شاخه های کاکتوس.

اهداف بازی : بالا بردن دقت و تمرکز ، هماهنگی بین چشم و دست ، ایجاد نشاط و سرگرمی ، این بازی به تخلیه ی انرژی بچه کمک میکند.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25205_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25220  

پنتاگو حرفه ای

پنتاگو حرفه ایشروع بازی : بازی با صفحه ی خالی شروع میشود و در ابتدا بازیکنان رنگ مهره ی خود را انتخاب میکنند در بازی پنتاگوی حرفه ای میتوانید 2 ، 3 ، و یا4 نفره یا در 2 تیم 2 نفره در مقابل هم بازی کنید .

هدف بازی : قرار گرفتن 5 مهره ی هم رنگ در یک ردیف عمودی ، افقی ، و یا اریب میباشد.

روش بازی : یکی از بازیکنان یا تیم ها به قید قرعه بازی را شروع میکند و به محض قرار گرفتن مهره در صفحه چرخیدن 90 درجه ای صفحه الزامی می باشد.

برنده ی بازی کسی است که بتواند 5 مهره ی هم رنگ خود را پشت سر هم ردیف کند.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25220_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25466  

دست چین4نفره/بازی تا
اجزای بازی : 4 دسته ی 5تایی لیوان در 5رنگ_تعدادی کارت بازی_1 عدد زنگ_قانون بازی.

هدف بازی : بالا بردن سرعت عمل_افزایش دقت و تمرکز_بالا بردن قدرت تحلیل ذهن.

نحوه بازی : کارتها را به صورت وارونه در وسط زمین بازی قرار دهید ، هر بازیکن 5 رنگ لیوان بردارد ، کارت اول را برگردانید بازیکنان باید هرچه سریعتر لیوان های خود را مطابق با ترتیب رنگی تصویر کارت بچینند بعضی از کارتها را به صورت عمودی و بعضی به صورت افقی و بعضی ترکیبی می باشند.کسی که کارت را درست بچیند باید زنگ را به صدا در آورد و آن کارت را برای خود بر می دارد و کسی که در پایان تعداد بیشتری کارت بدست آورده باشد برنده هست.

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25466_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25577  

شطرنج و تخته نرد مغناطیسی کیش و مات
گروه سنی : 7 سال به بالا


 تومان

price_25577_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25602  

دکتراکتشاف4نفره/بازی تا
محتویات بسته : 36 عدد کارت بازی_12عدد لوله آزمایش_24عدد توپ در 3 رنگ_

تعداد بازیکن برای بازی : 2تا4 نفر

اهداف بازی : افزایش تمرکز و اعتماد به نفس در کودکان_افزایش مهارت های حرکتی ظریف.

نحوی بازی : در این بازی هر بازیکن 3لوله آزمایش در اختیار دارد که هرکدام از دو توپ هم رنگ پر میشود به گونه ای که هر لوله آزمایش یک رنگ متفاوت با لوله های دیگر داشته باشد مثلا2عدد توپ قرمز در یک لوله و....

این بازی دارای36عدد کارت می باشد که روی هر کارت نشان داده شده که لوله های آزمایش باید به چه الگویی برسند.تغییرات باید به گونه ای بین 3لوله آزمایش ایجاد شود که هیچ توپی از لوله ها در حین جابجایی توپ ها به زمین نیوفتد.در صورت افتادن توپ روی زمین بازیکن خطاکار 1دور از بازی باید کنار برود.وهر کس بتواند سریع تر لوله های آزمایش خود را به شکل الگوی روی کارت تغییر دهد او برنده ی بازی است.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25602_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25642  

کاپوچین
بازی سرعتی کاپوچین یک بازی هیجان انگیز برای جمع های خانوادگی است. لیوان ها را در ترکیب صحیح بچینید و قبل از همه زنگ را به صدا در آورید تا برنده ی بازی شوید.

تعداد بازیکن : 2تا4 نفر

گروه سنی : 6 سال به بالا


 تومان

price_25642_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25834  

شعبده باز بازی تا
گروه سنی : 5 سال به بالا

توضیحات : حاوی55عدد کارت بازی.4عددکلاه شعبده باز.4عدد فنجان.4عدداستوانه.4عددسکه.4عددخرگوش وقانون بازی است.کارتها را برعکس روی زمین قرار میدهیم.وبه نوبت آنها را برمی گردانیم.وسیله ای که رنگ آن خاکستری است نباید دیده شود وسیله ای که رنگی است باید دیده شود .وسیله ای که تصویر آن روی کارت نیست نباید بازی شود.اولین بازیکنی که بتواند وسایل شعبده بازی رامطابق تصویر روی کارت بچیند باید سریع اعلام کند که تمام وبازی متوقف می شود.در نهایت هر کسی تعداد کارتهای بیشتری جمع کرده باشد برنده بازی است.


 تومان

price_25834_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25925  

12بازی در یک جعبه/گلدونه
گروه سنی : 4 سال به بالا

توضیحات : ای پک شامل

1 : رالی

2 : چکرز چینی

3 : تخته نرد

4 : منچ دایره ای

5 : مارپیچ خوبها وبدها

6 : دوز

7 : شطرنج

8 : فوتبال

9 : مسابقه قطار

10 : جستجو در فضا

11 : مار وپله باب اسفنجی

12 : منچ باب اسفنجی


 تومان

price_25925_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 25935  

تردست4نفره بازی تا
گروه سنی : 4 سال به بالا

توضیحات :

محتویات بسته : 4عدد چکش لیواندار*24عدد لیوان رنگی در 6رنگ مختلف*1عدد لیوان سفید*لیبل مخصوص لیوانها*20عدد کارت بازی*قانون بازی

بازی به این صورت است که کارتهای بازی به پشت در وسط بازیکنان قرار میگیرد سپس به هر بازیکن یک عدد چکش و6عدد لیوان رنگی داده میشود.اولین کارت برگردانده میشود .حالا بازیکنان باید به تصاویر روی کارت دقت کنند وبه ترتیب رنگ لیوانها که با فلش مشخص شده است با چکش همه لیوانهای خود را جمع کنند.البته لیوان سفید در همه بازی ها مشترک است.هر کسی که زودتر لیوان سفید را با چکش بردارد برنده بازی میشود.باید کارت را برای خود بردارد وبا کارت بعدی بازی ادامه میابد.برنده کسی است که کارتهای بیشتری در انتهای بازی جمع کرده باشد.

 


 تومان

price_25935_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 26086  

تیک تیک بازی تا
گروه سنی : 8 سال به بالا

توضیحات : این بازی شامل1عددتاس اشکال 1عددتاس رنگی 36عددمهره اشکال  است که باید مهرها را چید ودو تاس را با هم انداخت

باید شکل را با رنگ آمده جمع کردودر نهایت هرکس مهرهای بیشتری جمع کرده است برنده بازی است.واینکه فقط باید با یک دست مهرها را جمع کرد.


 تومان

price_26086_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26266  

چلوار
رومیزی جذاب و انتزاعی چلوار !

برنده جایزه های متعدد در بخش بازی های رومیزی انتزاعی و خانوادگی

انجام بازی بسیار ساده اس ! واحد پول در این بازی دکمه اس

وصله مورد نظر خودت رو بخر

روی چلوارت بدوز و. جای خالی کمتری روی چلوار باقی بگذار

در پایان بازیکن با بیشترین تعداد دکمه ذخیره شده برنده بازی است

این بازی رو فقط دونفره میشه انجام داد و راهنمای دقیق بازی رو می تونید توی کاتالوگ داخل بازی مطالعه کنید.


 تومان

price_26266_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 26269  

دوچشمی4نفره/بازی تا
دو چشمی یک بازی گروهی شاد و پر از هیجان 2 تا 4 نفره، شامل چهار عینک مخصوص، 20 لیوان کوچک، 3 تاس بازی و 6 کارت تصاویر است.
شش کارت تصاویر وسط چیده می‌شود؛ هر بازیکن یک عینک به چشم می‌زند و 5 لیوان با رنگ‌های مختلف را روی دماغک آن می‌گذارد. کوچکترین فرد تاس می‌اندازد. یکی از تاس‌ها شکل مورد نظر و دو تاس دیگر رنگ دایره‌ی زمینه و حلقه‌ی دور تصویر را نشان می‌دهد. هر بازیکنی که سریعتر بتواند تصویر مطابق با تاس‌ها را پیدا کند، آن را نشان می‌دهد. اگر درست گفته باشد یکی از لیوان‌های روی عینکش را برمی‌دارد؛ اما اگر اشتباه کرده باشد باید یک لیوان به عینکش اضافه کند. این بازی دقت، تمرکز و سرعت عمل بازیکنان را افزایش می‌دهد.


 تومان

price_26269_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 26272  

شصت در شصت/بازی تا
شصت در شصت یک بازی گروهی شاد و 2 تا 6 نفره، شامل 48 حلقه‌ی پلاستیکی در 4 رنگ، 35 کارت، و راهنمای بازی است. در یک روش بازی کارت‌ها در یک دسته رو به پایین در وسط چیده شده، به هر بازیکن دو حلقه از هر رنگ داده می‌شود. کوچکترین فرد اولین کارت را برمی‌گرداند و بازیکنان باید هر چه سریعتر حلقه‌های رنگی را با توجه به ترتیب شماره‌گذاری اعداد روی کارت در انگشت شست خود بچینند. اولین کسی که بتواند این کار را انجام دهد با صدای بلند می‌گوید «لایک!» اگر درست گفته باشد کارت را به عنوان یک امتیاز نزد خود نگه می‌دارد. بازی به همین صورت ادامه می‌یابد تا یک نفر به 5 امتیاز برسد. در راهنمای بازی شیوه‌های دیگری نیز برای این بازی عنوان شده است. انجام این بازی چشمانی تیزبین و دستانی چابک می‌خواهد!


 تومان

price_26272_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26273  

12بازی اصیل ایرانی
بازی های موجود در این بسته:
1.جدول جمع
2.مار و پله
3.مسابقه و هیجان
4.بازی و ریاضی
5.بگرد و پیدا کن
6. 3به3قطار
7. مسابقه فوتبال
8.جدول سودوکو
9.جدول تفریق
10. منچ
11. گل یا پوچ
12.مسابقه حیوانات


 تومان

price_26273_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 6 تا 8 سال /   کد کالا : 26275  

بدوبدو بستنی4نفره
برو برو بستنی

محتویات:

1- قیف بستنی در رنگهای آبی، زرد، صورتی و سبز

2- اسکوپ بستنی در 3 رنگ سبز، زرد و صورتی

3- کارت معماراهنمای بازی بدو بدو بستنی:

هدف بازی:

سفارش مشتری را به سرعت آماده کنید و دقت کنید که قیف‌ها و اسکوپ‌ها دقیقاً به همان شکل که روی کارت معما هست چیده شود.چیدمان آغاز بازی:

هر بازیکن 4 قیف و 2 اسکوپ بستنی دریافت کرده و مطابق شکل زیر جلوی خود قرار می‌دهد.

در ابتدای هر دور از بازی قبل از برگرداندن کارت جدید تصمیم بگیرید که بستنی‌ها را دوباره به این شکل قرار می‌دهید یا به شکل کارت قبلی باقی می‌گذارید.نحوه‌ی انجام بازی بدو بدو بستنی:

بازیکنان قیف‌ها و بستنی‌ها را همانطور که گفته شد مقابل خود قرار دهند.

ستونی از کارت‌ها را وسط بازی بصورتی که همه آن را ببینند قرار دهید.

وقتی همه آماده بودند یکی از بازیکنان اولین کارت را برمی‌گرداند.

همه‌ی بازیکنان با سرعت تلاش می‌کنند تا بستنی‌ها را درست مثل تصویری که روی کارت میبینند درست کنند.نکته‌ی مهم: در طول بازی هیچ بازیکنی حق ندارد به اسکوپ‌ها دست برند و برای جابجایی آنها فقط میتوان از قیف‌ها استفاده کرد.

نکته‌ی مهم بدوبدو بستنی:

اگر یکی از اسکوپ‌ها به زمین بیفتد فقط با استفاده از قیف‌ها میتوان آن را برداشت و از دست نمی‌توان استفاده کرد.

اولین بازیکنی که چیدن بستنی‌ها را تمام کرد با صدای بلند اعلام می‌کند.

در صورتی که درست چیده باشد، آن کارت را برای خود برمی‌دارد و اگر نادرست باشد سایر بازیکنان به چیدن ادامه می‌دهند تا اینکه نفر بعد چیدمان خود را تمام کند.

تمام مراحل بازی را کودکان می‌توانند به تنهایی و یا همراهی والدین انجام دهند.
 تومان

price_26275_Quantity


         Page : 1 2  3  4  5        Page Next

تعداد کل صفحات : 5   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 102www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022