توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

 گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /
  

ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25107  

پنتاگو
نحوه بازی : ‌ بازی پنتاگو یک بازی دو نفره است با دو رنگ مهره سفید و سیاه و چهار صفحه‌ی چرخشی ، هر بازیکن به نوبت مهره ای را در صفحه قرار می دهد و سپس یکی از صفحه ها را به دلخواه 90 درجه می چرخاند ، اولین بازیکنی که بتواند پنج مهره از مهره هایش را در یک راستا ، افقی ، عمودی یا اریب کاملاً پشت سر هم ردیف کند برنده بازی است.

اهداف بازی :  افزایش قدرت و دقت تفکر

گروه سنی : ‌8 سال به بالا


 تومان

price_25107_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25169  

پانتومیم/بازی تا
اجزای بازی : 6عدد هدبند پلاستیکی_6عدد کارت بازیکنان_تاس رنگی_ساعت شنی_120 عدد کارت بازی_24عدد سکه امتیاز.

هدف بازی : افزایش اعتماد به نفس و قدرت خلاقیت_تقویت کنجکاوی_برانگیختن حس تخیل در کودکان.

نحوه بازی : پانتومیم یک بازی جذاب است که با استفاده از نمایش بی کلام انجام میشود و یکی از قشنگترین و خنده دار ترین بازی هایی است که میتوان بااعضای خانواده ویا جمع دوستان انجام داد.بر روی هدبند پلاستیکی هر بازیکن یک کارت قرار میگیرد سپس بازیکنی که شروع کننده بازی است تاس را پرتاب میکند ، رنگ تاس نشان دهنده ی کسی است که باید پانتومیم را اجرا کند و بازیکنی که نوبتش است باید در زمان ساعت شنی حدس بزندکه نوشته ی روی سرش چیست.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25169_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25185  

ابلون2نفره/مارک
 توضیحات : یک بازی 2 نفره ی استراتژیک است هدف بازی خارج کردن 6مهره حریف از صفحه بازی ، با غلتاندن مهره ها بر روی صفحه مهره های حریف را به اطراف صفحه هدایت کرده و از صفحه خارج می کنیم.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25185_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25602  

دکتراکتشاف4نفره/بازی تا
محتویات بسته : 36 عدد کارت بازی_12عدد لوله آزمایش_24عدد توپ در 3 رنگ_

تعداد بازیکن برای بازی : 2تا4 نفر

اهداف بازی : افزایش تمرکز و اعتماد به نفس در کودکان_افزایش مهارت های حرکتی ظریف.

نحوی بازی : در این بازی هر بازیکن 3لوله آزمایش در اختیار دارد که هرکدام از دو توپ هم رنگ پر میشود به گونه ای که هر لوله آزمایش یک رنگ متفاوت با لوله های دیگر داشته باشد مثلا2عدد توپ قرمز در یک لوله و....

این بازی دارای36عدد کارت می باشد که روی هر کارت نشان داده شده که لوله های آزمایش باید به چه الگویی برسند.تغییرات باید به گونه ای بین 3لوله آزمایش ایجاد شود که هیچ توپی از لوله ها در حین جابجایی توپ ها به زمین نیوفتد.در صورت افتادن توپ روی زمین بازیکن خطاکار 1دور از بازی باید کنار برود.وهر کس بتواند سریع تر لوله های آزمایش خود را به شکل الگوی روی کارت تغییر دهد او برنده ی بازی است.

گروه سنی : 8 سال به بالا


 تومان

price_25602_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25705  

عددچین ضرب/بازی تا
روش بازی : در اینجاما روشی بسیار آسان وجالب برای یادگیری عملیات ریاضی ابداع کرده ایم
دراین بازی ، هر کارت ازدو قسمت تشکیل شده است : در یک طرف مسئله ریاضی آورده شده ودر طرف دیگرپاسخی برای یک مسئله ریاضی دیگر .بازیکنان بایدبرای هریک از مسائل ریاضی در بین کارتهای خود ، جواب مناسبی را پیداکرده ودرجلوی سوال مورد نظرقرار دهند.بازی با تقسیم کارتها بین بازیکنان شروع می شود ویکی از آنها باید کارتی را برروی زمین قراردهد وسایر بازیکنان به ترتیب با استفاده از کارتهای خود جواب مناسب را پیدا کنند.هر بازیکن می تواندهرتعدادکارتی که می تواند در نوبت خود ، درکنار کارتهای دیگر قرار دهد.هر بازیکنی که زودتر کارتهای خود را تمام کند ، برنده بازی خواهدبود.

گروه سنی : 9 سال به بالا


 تومان

price_25705_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25929  

توپک

توپکتوپک یک بازی هیجان انگیز برای به چالش کشیدن ذهن شما.مناسب برای سنین 8تا100سال.
ساخته شده از پلاستیک ضد حساسیت که می توانید با خیال راحت آنرا در اختیار کودکان خود قرار دهید.
یک صفحه بازی -دفترچه راهنما و 6 قطعه مهره سیاه و سفید که قابلیت خم شدن و تغییر شکل را دارند،اجزای این بازی راتشکیل می دهند.
دفترچه راهنما دارای 60مدل تصویر از ساده تا دشوار است که کودک شما می تواند با چیده مهره ها روی صفحه و دررصورت لزوم تغییر شکل آنها تصویر مورد نظر را درست کرده و معما را حل کند.
افزایش قدرت فضایی-تفکر منطقی-حل مسایل از طریق آزمون و خطا- افزایش صبر و حوصله و پرورش اعتماد به نفس پس از حل معما از دستاوردهای این بازی فکری است.


 تومان

price_25929_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 25940  

جدول شگفت انگیز اعداد4*4و6*6
جدول اعداد شگفت انگیز (سودوکو) با تغییر نظام آموزشی ریاضی دبستان به کتاب های ریاضی اول دبستان اضافه گردیده است. در این بازی مجموعه ی 2 مدل سودوکو 4×4 و 6×6 ارائه شده که وجود قطعات آهنربایی و صفحه مغناطیسی کار با آن را ساده و جذاب نموده است


 تومان

price_25940_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26266  

چلوار
رومیزی جذاب و انتزاعی چلوار !

برنده جایزه های متعدد در بخش بازی های رومیزی انتزاعی و خانوادگی

انجام بازی بسیار ساده اس ! واحد پول در این بازی دکمه اس

وصله مورد نظر خودت رو بخر

روی چلوارت بدوز و. جای خالی کمتری روی چلوار باقی بگذار

در پایان بازیکن با بیشترین تعداد دکمه ذخیره شده برنده بازی است

این بازی رو فقط دونفره میشه انجام داد و راهنمای دقیق بازی رو می تونید توی کاتالوگ داخل بازی مطالعه کنید.


 تومان

price_26266_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26273  

12بازی اصیل ایرانی
بازی های موجود در این بسته:
1.جدول جمع
2.مار و پله
3.مسابقه و هیجان
4.بازی و ریاضی
5.بگرد و پیدا کن
6. 3به3قطار
7. مسابقه فوتبال
8.جدول سودوکو
9.جدول تفریق
10. منچ
11. گل یا پوچ
12.مسابقه حیوانات


 تومان

price_26273_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26293  

دالون

دالونبازی دالون یکی از جذاب‌ترین و عمیق‌ترین بازی‌های فکری است که برنده چندین جایزه بین‌المللی از جمله برنده بهترین بازی سال کشورهای امریکا، فرانسه، کانادا و بلژیک شده است. برای شروع بازی مهره‌ها در یک صفحه 9 در 9 رو به روی یکدیگر قرار می‌گیرند و در هر نوبت هر بازیکن می‌تواند یا یک حرکت انجام دهد و یا یک مانع در مقابل مسیر بازیکن حریف قرار دهد. برنده بازی کسی است که اول به یکی از 9 خانه رو به روی خود برسد. از ویژگی‌های بارز این بازی می‌توان به تعیین استراتژی، تغییر استراتژی بر مبنای تغییر حرکت‌های حریف و تفکر عمیق اشاره نمود. این بازی را برای افرادی که عاشق بازی‌های استراتژیک و فکری هستند شدیداً پیشنهاد می‌کنیم. همچنین این بازی برای دو تا چهار نفر طراحی شده است.


 تومان

price_26293_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26341  

فتح پرچم

فتح پرچمبازی فتح پرچم یک بازی دو نفره و استراتژی محور است. در این بازی هر فرد 41 مهره دارد که یکی از آنها پرچم است. برخی از مهره‌ها بر اساس سلسله مراتب نظامی امتیازبندی شده‌اند.
تعدادی بمب، تخریب‌چی و جاسوس هم در بین مهره‌ها وجود دارد.
هر طرف مهره‌هایش را در زمین خودش می‌چیند، طوری که طرف مقابل آن‌ها را نبیند. سپس مهره‌ها حرکت می‌کنند. پس از برخورد دو مهره به یکدیگر، مهره‌ی با درجه پایین‌تر از بازی خارج می‌شود. کسی که پرچم طرف مقابل را پیدا کند یا همه‌ی مهره‌های قابل حرکت حریف را از بازی خارج کند، برنده است. فتح پرچم را می‌توان به سه شیوه‌ی مختلف بازی کرد


 تومان

price_26341_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26436  

مونوپولی کیفی/فکرآوران

مونوپولی کیفی/فکرآورانروش بازی‏:‏بازی را از خانه اول شروع کنید و به دور صفحه بازی حرکت کنید املاکی را که فکر می کنیدسود دهی خوبی دارند بخرید و از کسانی که وارد املاک شما میشوند جریمه در یافت کنیدو فراموش نکنید با هر بار گذر از خانه شروع باید مالیات پرداخت کنید‏.‏موفقیت شما بستگی به ریسک های شما در خرید، هوش و بررسی های شما داردحتی اگر شانس شما همراه شما نباشد شما می توانید با اقدام مناسب عملکرد موفقی داشته باشیدو زمانی که شما ثروتمندترین نفر باشید، شما برنده بازی زیبای روپولی هستید‏.‏


 تومان

price_26436_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26438  

معمای ریاضی

معمای ریاضیمعمای ریاضی:

در مجموعه بازی‌های معمای ریاضی سعی کنید با کنار هم قرار دادن قطعه‌های پیشنهاد شده تصاویر کشیده شده در هر کارت را پر کنید. در ضمن شما می‌توانید با کشیدن اشکال جدید به ابتکار خود معماهایی را برای دوستانتان طراحی کنید.

هدف کلی این مجموعه بالا بردن تمرکز، خلاقیت و تقویت هوش فضایی در افراد می‌باشد.

از بازی هیجان انگیز و فکری (معمای ریاضی) لذت ببرید!

رنگ مهره‌های درون بسته‌بندی ممکن است با رنگ مهره‌های روی کارت‌ها متفاوت باشد.


 تومان

price_26438_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26451  

لوتوس(گنج های پنهان)/نهالک

لوتوس(گنج های پنهان)/نهالکگنج های پنهان لوتوس یک بازی گروهی مشارکتی 2 تا 5 نفره است که در آن بازیکنان با یکدیگر رقابت نمی کنند ، بلکه برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند . جعبه ی بازی شامل راهنمای بازی ، 50 کارت گنج ، 8 ژتون لوتوس برای راهنمایی و 3 ژتون هما برای نشان طلسم است . هدف پیدا کردن 5 گنجینه ی الماس ، یاقوت ، زمرد ، کهربا و یاقوت کبود به ترتیب از شماره 1 تا شماره 5 است . روش بازی به این صورت است که برحسب تعداد بازیکنان به هریک 4 تا 5 کارت داده می شود که آن ها را رو به بقیه ی بازیکنان می گیرند . در واقع بازیکنان هرگز نباید کارت ها ی خودشان را ببینند . بقیه ی کارت ها در یک دسته وسط گذاشته می شود . هر بازیکن در نوبت خود می تواند یکی ازاین سه کارا انجام دهد :

1– یکی از بازیکنان را در مورد کارت هایش راهنمایی کند ( دراین صورت یکی از ژتون های لوتوس می شوزد).

2- یک کارت را بازی کند و یک کارت را از وسط بردارد( کارت های هر گنج باید به ترتیب شماره از 1 تا 5 بازی شوند، در غیر اینصورت یکی از ژتون های طلسم هما می سوزد و با سوختن هر طلسم ، بازی به پایان می رسد) و یا

3- یک کارت را بسوزاند و یک کارت از وسط بردارد ( با توجه به اینکه در هر گنج ، از کارت های شماره 1 سه عدد و از کارت های شماره 2،3،4 دو عدد وجود دارد ، بازیکنان می توانند کارت های اضافه را بسوزانند و بااین کار یک ژتون لوتوس را برای راهنمایی برگردانند).

سودای سوختن سه طلسم که بازی را بلافاصله به پایان می رساند ، با تمام شدن کارت های وسط نیز پس از یک دور بازی تمام می شود و بازیکنان امتیاز گنج هیی را که پیدا کرده اند با هم جمع می کنند. انجام این بازی علاوه بر تقویت حافظه و بالابردن قدرت استدلال و برنامه ریزی ، حس همکاری و مشارکت رابرای انجام یک کار تیمی دربین بازیکنان پرورش می دهد. زیرا بازیکنان تنها با راهنمایی و کمک یکدیگر می توانند به گنج های افسانه ای هخامنشیان دست پیدا کنند.


 تومان

price_26451_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26464  

گره فلزی

گره فلزیاین بازی ها به زور بازو احتیاج ندارند. باید از هوش و مهارت خود استفاده کنید و این میله های تو در تو را از هم جدا کنید. یک بازی سرگرم کننده که شما را حسابی مشغول می کند.

گروه سنی:8سال به بالا


 تومان

price_26464_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26472  

لگوچرخ و فلک کد5059

لگوچرخ و فلک کد5059دارای2380قطعه

گروه سنی:8سال به بالا


 تومان

price_26472_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26484  

اتللو سفری Othello

اتللو سفری Othelloدر سال 1971 یک مبتکر ژاپنی بر اساس بازی "Reversi" اتللو را طراحی و ثبت تجاری کرد‏.‏ این بازی با وجود عمر کوتاهش در ذهن علاقه مندان بازی های فکری سراسر جهان شهرت و محبوبیت روزافزونی ایجاد کرده است‏.‏ جذابیت این بازی دونفره در این است که قواعدی بسیار ساده دارد، ولی استراتژی هایش پیچیده و عمیق است‏.‏


 تومان

price_26484_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26488  

رانی پارک فرار از زندان

رانی پارک فرار از زندانفرار از زندان
خلاصه بازی: فرار از زندان یک بازی تک نفره و استراتژیک است. در هر مرحله از بازی، قطعات دیوار مطابق کارت معما، در صفحه بازی قرار می‌گیرند و زندانی باید برای فرار، خودش را از نقطه شروع به نقطه پایان، یعنی نردبان برساند.
شیوه بازی:
یکی از کارت‌های معما را داخل صفحه بازی قرار دهید و قطعات دیوار را مطابق تصویر، روی آن جایگذاری کنید.
مهره زندانی را روی خانه خاکستری شروع (خانه‌ای که شماره کارت روی آن است) قرار دهید و نردبان را هم روی خانه خاکستری دوم. کنتور برج مراقبت را هم که در ضلع بالایی زندان قرار دارد، روی خانه قرمز قرار دهید.
مراقب باشید، زندانی هرگز نباید در خانه‌ای قرار بگیرد که همرنگ خانه برج مراقبت است. چرا که در این صورت دوربین‌ها او را به نگهبان‌ها نشان می‌دهند و نقشه فرار لو می‌رود.
زندانی در هر نوبت می‌تواند 1، 2 و یا 3 خانه، به هر سمتی به صورت عمودی یا افقی حرکت کند. پس از هر سری حرکت، باید کنتور برج مراقبت را بچرخانید و همواره برای جلوگیری از گیر افتادن به ترتیب رنگ‌ها توجه کنید: قرمز، سبز، آبی، قرمز. توجه کنید هر بازی، با قرارگیری کنتور بر روی رنگ قرمز آغاز می‌شود.
اگر زندانی بتواند بدون اینکه توسط نگهبانان دیده و دستگیر شود، به نردبان برسد یعنی موفق به فرار شده و شما معما را حل کرده‌اید. توجه کنید که هر معما فقط یک جواب دارد.


 تومان

price_26488_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26526  

جنگ شاهان

جنگ شاهانجنگ شاهان یک بازی انتزاعی مبتنی بر تفکر راهبردیِ دو نفره است که با وجود قوانین بسیار ساده، امکانات بسیار گسترده‌ای برای برنامه‌ریزی و استراتژی‌های متفاوت دارد. این بازی شامل یک صفحه و 60 مهره است. هر یک از بازیکنان 30 مهره در سه رنگ مختلف دارد که هر یک نماینده‌ی فرمانده، سواره‌نظام یا پیاده نظام است. در هر نوبت هر یک بازیکنان باید یکی از مهره‌های حریف را از میدان به در کند. هر گاه یکی از طرفین نتواند مهره‌ای از حریف را بگیرد یا مهره‌های یکی از رنگ‌هایش (فرمانده، سواره نظام یا پیاده نظام) کاملاً از صفحه بیرون رانده شده باشند، بازنده اعلام می‌شود و طرف مقابل برنده است.


 تومان

price_26526_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26527  

عموپولدار کلاسیک فکرآوران

عموپولدار کلاسیک فکرآورانداستان بازی عمو پولدار

عمو پولدار قصد دارد تا اداره املاکش را به یک فرد لایق و مدیر اقتصادی بسپارد. به همین دلیل ترتیب برگزاری یک آزمون تست هوش، مدیریت و انضباط اقتصادی را می‌دهد، حالا شما می‌بایست با هوش و ذکاوت خود و تصمیم‌گیری‌های درست و بجا، جهت امور اداره اموال عمو پولدار و فراگیری توصیه‌های وی و خواهرزاده‌اش، تمام تلاش خود را بکار گیرید.وسایل بازی عموپولدار:

1- 25 قطعه حواله 200 سکه‌ای

2- 25 قطعه حواله 500 سکه‌ای

3- 25 قطعه حواله 1000 سکه‌ای

4- 25 قطعه حواله 5000 سکه‌ای

5- 14 قطعه حواله 10000 سکه‌ای

6- 4 قطعه حواله 20000 سکه‌ای

7- 24 کارت املاک و دارایی (با کادر آبی)

8- 10 کارت شانس عمو پولدار (با کادر قرمز)

9- 4 کارت ویژه پلمپ

10- 4 کارت شتاب

11- 4 مهره و یک تاس تومان

price_26527_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 26528  

دفترخیاطی ویز

دفترخیاطی ویزخیاطی با دست مهارتی است که خود باعث تقویت و پرورش مهارت‌های اساسی دیگری می‌شود.

خیاطی، علاوه بر درگیری دستان کودک، موجب هماهنگی بین چشم و دست کودکان نیز می‌گردد و نتایجی مانند خوش خطی کودک، جا نینداختن کلمات و غیره را به دنبال دارد.

در بسیاری از کشورهای جهان، خیاطی به عنوان یک واحد درسی کودکان، چه پسر و چه دختر، در مقطع ابتدایی شناخته شده است.


دفترچه خیاطی ویز نیز با هدف آموزش خیاطی و انواع کوک به کودکان طراحی شده است.

این مجموعه حاوی تمام مواد و ابزاریست که برای این کار به آن احتیاج داریم.


 تومان

price_26528_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28529  

محور اعداد0تا100

محور اعداد0تا100از آنجا که محور اعداد وسیله‌ی بسیار مناسبی برای آموزش مفاهیم ریاضی است، در کتاب‌های درسی ریاضی دبستان برای نمایش مفاهیم مختلف از محور اعداد به وفور استفاده شده است. در مجموعه‌ی محور اعداد وایت‌بوردی 6کارت بزرگ وجود دارد که روی آن‌ها تقسیم‌های ده‌تایی با رنگ مشخص شده است. دانش‌آموزان می‌توانند با ماژیک وایت‌بورد بارها روی محور اعداد بنویسند و پاک کنند. از این وسیله می‌توان در کلاس درس و منزل استفاده کرد: اعداد را روی محور نمایش داد، ترتیب اعداد را یاد گرفت و عمل‌های جمع، تفریق، ضرب و تقسیم را بر روی آن انجام داد.


 تومان

price_28529_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28530  

ناشتایی/نهالک

ناشتایی/نهالکناشتایی یک بازی کارتی خوشمزه و مقوی برای 2 تا 5 نفر است که در آن هر کس صبحانه‌ای پر و پیمان‌تر نوش جان کند، برنده است. این بازی شامل 108 کارت است که خوراکی‌های مختلفِ مخصوص صبحانه را نشان می‌دهند و هر یک از آن‌ها دارای امتیاز خاصی است. هر بازیکن در هر نوبت گردش کارت‌ها باید تصمیم بگیرد کدام خوراکی را انتخاب کند. در پایان، امتیازها محاسبه و برنده مشخص می‌شود. با انجام این بازی سریع و پر هیجان، علاوه بر گذراندن لحظاتی خوش و لذتبخش، قدرت بررسی احتمالات مختلف و تفکر استراتژیک خود را تقویت می‌کنید.


 تومان

price_28530_Quantity


ساير محصولات گروه سنی بالاتر از 8 سال و (بزرگسال) /   کد کالا : 28533  

پیلوس

پیلوسیک صفحه بازی با 16 حفره - که 15 گوی سفید و 15 گوی نارنجی یا آبی در آن تعبیه شده است
روش بازی :
گوی ها را بصورت مربع در کنار صفحه قرار می دهیم ، بازیکنان برای تعیین رنگ مهره هایشان قرعه کشی می کنند . گوی سفید آغازگر بازیست . بازیکنان تلاش می کنند تا با روی هم چیدن 30 گوی یک هرم درست کنند . در نهایت قرار دادن گوی آخر در نوک هرم برنده را مشخص می کند .برنده بازی :
بازیکنی برنده است که در طول بازی تعداد گوی بیشتری را در محل ذخیره ها نگه دارد و در نهایت کسی باشد که گوی آخر را در راس هرم قرار دهد . هر بازیکن در نوبت خود حتما باید بازی کند و اگر قبل از پایان بازی گوی هایش تمام شود او بازنده است.

قوانین پیلوس
از جمله بازی­های استراتژیک که قوانین ساده­ای دارد ولی چالش برانگیز است. هدف آن این است که گوی­های بیشتری را برای خود نگه داریم تا بدین وسیله بتوانیم آخرین گوی راس هرم را بگذاریم و به این ترتیب برنده بازی شویم. با دو قانون ساده می­توان این کار را انجام داد ، یکی درست کردن یک مربع 2 در2 از گوی­های خود (ویا یک خط 4تایی) است که به این ترتیب می­توان 1 تا 2 گوی را از زمین خارج کرد. دومین راه این است که به جای وارد کردن یک گوی جدید ، گوی­های موجود در بازی را فقط جابه­ جا کرد.


 تومان

price_28533_Quantity


        Page : 1 2  3  4  5        Page Next

تعداد کل صفحات : 5   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 108www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022