توضیحاتقایم باشک کم پی
قيمت : 28,000 تومان

در بازی فکری قایم باشک ابتدا12 کارت تصویر را روی میز در مقابل خود قرار دهید و در حالی که تمامی بازیکنان تصاویر را به ذهن خود می‌سپارند توکن‌های پلاستیکی را روی سه تا از تصاویر قرار دهید،
سپس بازیکنان به ترتیب تاس می‌اندازند و دیگر بازیکنان با توجه به رنگ تاس حدس می‌زنند که چه تصویری زیر توکن همرنگ تاس وجود دارد، در پایان بازیکنی که بیشترین کارت را جمع کند برنده بازی است.

گروه سنی:4سال به بالا
قایم باشک کم پی
توضیحاتتوپ چین کم پی
قيمت : 45,000 تومان

به نظر میرسد تمامی کارت های بازی شبیه به هم باشند، اما اگر کمی با دقت نگاه کنید مشاهده خواهید کرد که تصاویر توپ های روی هر کارت با هم متفاوت است. ابتدا همه کارت ها روی زمین چیده به صورتی که تصاویر برای همه بازیکنان مشخص باشد سپس یکی از بازیکنان لرزاننده را تکان میدهد و در مرکز بازی قرار میدهد حال بازیکنان باید کارتی که شبیه به تصویر گوی های داخل لرزاننده است را پیدا کنند و آن را برای خود ذخیره نمایند. اولین بازیکنی که 5 کارت را جمع کند برنده بازی خواهد شد.

این بازی باری گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
توپ چین کم پی
توضیحاتبالانس کم پی
قيمت : 45,000 تومان

فکر میکنید بتوانید یک مهره بازی را روی مهره دیگر قرار دهید، طوری که تعادل مخروط رنگی بهم نخورد؟

بازیکنان به ترتیب تاس را پرتاب میکنند و با توجه به عدد تاس بایست مهره روی گوی قرار دهند.
اگر صفر آمد هیچ مهره ای قرار نمیدهند، اگر ستاره آمد میتوانند یک بازیکن را انتخاب کنند تا او مهره روی گوی قرار دهد و اگر چکش آمد آن بازیکن یک مهره را از روی گوی کم میکند.

در نهایت بازیکنی که تعادل گوی را برهم بریزد و باعث ریزش برج شود بازنده بازی خواهد بود.

این بازی برای گروه سنی 5 سال به بالا مناسب است.
بالانس کم پی
توضیحاتدکترکاشف کم پی
قيمت : 45,000 تومان

ابتدا کارت های بازی را به پشت در وسط بازی قرار دهید. جلوی هر یک از بازیکنان دو لوله آزمایش و دو توپ از هر رنگ قرار دهید. اکنون اولین کارت بازی را برگردانید. هر یک از بازیکنان باید هر چه سریعتر با استفاده از لوله های آزماش توپ های بر روی زمین را به نحوی جابجا نمایند که در نهایت ترتیب توپ های داخل لوله ها با تصویر روی کارت های بازی یکسان شود هر بازیکنی که زودتر این کار را انجام دهد برنده آن دور از بازی خواهد بود. در انتها بازیکنی که 4 کارت را برای خودش جمع کند برنده نهایی بازی خواهد بود. این بازی برای گروه سنی 6 سال به بالا مناسب است.

گروه سنی:6سال به بالا

محتوا بسته:
4عددلوله آزمایش
8عددتوپ رنگی
12عددکارت بازی
دکترکاشف کم پی
توضیحاتساعت آموزشی تیک تاک توری
قيمت : 46,000 تومان

✅اهداف این ساعت: شناسایٔی اعداد – یادگیری اشکال هندسی – شناسایٔی رنگ ها- یادگیری ساعت – افزایش تطابق چشم و دست.

✅زوایای قطعات از هر گونه تیزی و برندگی حفاظت شده

-دستیابی به اهداف آموزشی متفاوت در محصولی واحد از خصوصیات این اسباب بازی است.

-بسته بندی جذاب و کار آمد که مانند یک کیف به راحتی اسباب بازی در آن جای می گیرد و محفوظ می ماند.

به علاوه9فلش کارت آموزشی ، فرایند آموزش کارهای مختلف، در زمان خود را ، تسهیل کرده و همان مفهوم به زبان انگلیسی آموزش داده می شود و در ضمن جای عقربه های بزرگ و کوچک نیز یاد داده می شود.

✅ابعاد : 28 * 22 * 3 سانتی متر

✅محدوده سنی : 1 سالگی به بالا
ساعت آموزشی تیک تاک توری
توضیحاتگردونه نشکن نیکو
قيمت : 98,000 تومان

بازی آموزشی گردونه هوش نیکو تویز یا به تعبیر دیگر برج چرخنده ،یک اسباب بازی چیدنی مناسب برای کودکان با سن یک سال به بالا میباشد. و شامل 6 عدد حلقه رنگی و یک پایه است.

این محصول علاوه بر سرگرم کردن و فراهم آوردن شادی و هیجان برای بچه ها ، به پرورش مهارت های حرکتی و ذهنی ، آشنایی با رنگهای مختلف و هماهنگی بین چشم و دست آنها نیز کمک میکند.

همچنین موجب آشنایی خردسالان با نحوه چیدمان میشود. نحوه بازی به این صورت است که کودک باید دایره های رنگی را به ترتیب از بزرگ به کوچک داخل حلقه بیاندازد. وقتی که بتواند چیدمان را تکمیل کند ذوق میکند و اعتماد به نفسش نیز بالا میرود.

شما والدین دغدغه مند میتوانید به کمک این محصول فرزندتان را با رنگ ها آشنا کنید.
اسباب بازی موجود لبه های تیز ندارد و خطری دلبندتان را تهدید نمیکند .جنس محصول پلاستیکی و ضد آب است و حتی میتوان در حمام با آن بازی کرد .از دیگر مزایای گردونه هوش میتوان به تقویت هوش حسی و آموزش ابتدایی با ریاضیات و شمارش اشاره کرد.
گردونه نشکن نیکو


توضیحاتهوشیار سازه400
قيمت : 132,000 تومان

اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا
هوشیار سازه400
توضیحاتسازه جادویی بزرگ 30قطعه
قيمت : 180,000 تومان

استفاده از این مجموعه به دلیل طراحی زیبا قطعات آن جذاب و راحت است. طراحی این محصول به شکلی میباشد که کودکان قادرند آن را به اشکال گوناگون افقی و عمودی روی هم قرار دهند. نتایج اصلی استفاده از این مجموعه پرورش حرکات کلی در کودکان و درک مفهوم تعادل و یادگیری مهارت ترکیب کردن است. کودکان در این بازی سعی می کنند تعادل قطعات را به روی یکدیگر حفظ کنند و اشکال زیبا بسازند.

تعداد قطعات:30 عدد
گروه سنی:4سال به بالا
سازه جادویی بزرگ 30قطعه
توضیحاتتخم مرغ های فکری گلدونه
قيمت : 94,000 تومان

اجزای بازی : 12 عدد نیمه تخم مرغ

اهداف بازی : افزایش دقت و تمرکز ، رشد مهارت های دستی ، افزایش هوش فضایی ، افزایش عمق ادراک ، افزایش قدرت تطابق ، بالا بردن هماهنگی چشم و دست ، رشد مهارتهای فیزیکی و بدنی ، بالا بردن خلاقیت در کودکان ، افزایش اعتماد به نفس در کودک

نحوه بازی : نیمه های تخم مرغ را در اختیار کودک قرار میدهیم تا هر شکل را برداشته و نیمه ی گمشده ان را پیدا کرده و با ان جفت کند ، بهتر است ابتدت تز تنوع شکلی کمتری استفاده شود

گروه سنی : 2 سال به بالا
تخم مرغ های فکری گلدونه
توضیحاتبولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
قيمت : 43,000 تومان

بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.
بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
توضیحاتحرکت پا کد60
قيمت : 20,000 تومان

هدف:تخلیه انرژی و تحرک کودکان_افزایش دقت و تمرکز
حرکت پا کد60
توضیحاتمکانیک کوچولو کد1210
قيمت : 226,000 تومان

نحوه بازی : کودک با قطعاتی که در اختیار دارد و با استفاده از کتابچه راهنما و ابزارهای مخصوص 16 طرح مختلف و متنوع را می سازد..

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت کودک ، افزایش مهارتهای دستی

گروه سنی : ‌5 سال به بالا
مکانیک کوچولو کد1210
صفحه اصلی
تخفیف دار ها
جدیدترین ها
محبوبترین ها
جستجوی کالا
جستجوی مطالب
تعهدات و قوانین
اخبار
درباره ما
تماس با ما
شکایات ، پیشنهادات 
 ساختنی ها » (70 کالا)
 روبیک ها (4 کالا)
 کتاب (10 کالا)
 پازل ها » (44 کالا)
 جورچین (8 کالا)
 آموزشی (38 کالا)
 تمرکزی (41 کالا)

 گروه سنی 3 تا 6 سال /
  

ليست بر اساس :


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25108  

جورچین آهنربایی 3
نحوه بازی : این محصول از سری جورچین‌های آهنربایی است که امکان سرهم کردن سر و بدن خرس‌ها را به کودک می دهد. هر بسته حاوی قطعات متنوعی به شکل سر خرس دختر و پسر ، پیراهن ، کفش و دامن و یک تخته مغناطیسی می باشد. کودک با ترکیب اجزای بدن خرس‌ها می تواند شخصیت های متنوعی را خلق کرده و برای هرکدام داستانی به وجود آورد.

اهداف بازی :  بالابردن خلاقیت بچه‌ها ، شناخت چهره‌ها و حالات چهره ، آشنایی با لباس دختر و پسر

گروه سنی : ‌3 سال به بالا


 تومان

price_25108_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25127  

جورچین آهنربایی 4 صورتک ها

جورچین آهنربایی 4 صورتک هااجزای بازی : 47 قطعه مغناطیسی متنوع ورنگارنگ ، صفحه فلزی مخصوص

اهداف بازی : پرورش خلاقیت ، شناخت اجزای صورت ، توانایی ترکیب اجزای صورت  و شناخت انها ،

نحوه بازی : با کمک این مجموعه میتوانیدصورتک های بسیار متنوع ، جذاب و زیبا بوجود اورد ، از کودک بخواهیدطبق سلیقه خود قطعات را روی صورت خالی چیدمان کند

گروه سنی : 3 سال


 تومان

price_25127_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25129  

دوختواره/گلدونه
اجزای بازی : 3عددشابلون لاکی ، 6عدد بند رنگی ، 12 عدد تصویر مقوایی

اهداف بازی : بهبود رشد ، بهبود مهارت های کلامی ، بهبود مهارت های حرکتی ، افزایش هماهنگی چشم ودست ، بهبود مهارت های پایه ای نوشتن ، بازی سر گرم کننده و جذاب

نحوه بازی : الگو ها دقیقاهم اندازه شکل ها میباشند ، الگو را روی شکل قرار میدهیم و با بند های رنگی الگو را به شابلون وصل میکنیم

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25129_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25379  

بولینگ وحلقه پرتاب پارس کوچک
بولینگ از آن ورزش‌هایی است که هم تفریح به حساب می‌آید و هم ورزش.به همین دلیل جزو بازی ها قرار گرفته است.هماهنگی عصب و عضله دراین بازی بسیار نقش دارد . برای اینکه بدانید چگونه توپ را پرتاب کنید تا همه اهداف زده شوند به تمرین زیاد و تمرکز نیاز است.

این بازی برای کودکان 3 به بالا ابزاری مناسب برای تقویت عضلات و هماهنگی چشم و دست است . پس از مهارت یافتن کامل در در این بازی ، می توان از بازی حلقه پرتاب آن نیز لذت برد.


 تومان

price_25379_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25502  

بزرگ ستاره ها

بزرگ ستاره هاهدف : پرورش خلاقیت_طبقه بندی رنگ ها_تمرین نخ کردن_آموزش اولیه ی ریاضی_هماهنگی دست و چشم.

نحوه ی بازی : 50 قطعه رنگی بزرگ که قابلیت اتصال به هم را دارند و کودک می تواند آنها را به هم وصل کرده و شکل های زیبایی را ایجاد کند.همچنین این بسته شامل نخ هایی می باشد که بچه با عبور دادن این نخ ها از سوراخ های موجود در این قطعات میتواند دقت و تمرکز خود را افزایش دهد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25502_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25504  

خانه جنگلی 92قطعه

خانه جنگلی 92قطعهتوضیحات : این بسته شامل 92 قطعه مختلف می باشد که کودک می تواند با این قطعات هر بار خانه ی جنگلی متفاوتی را بسازد.

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25504_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25506  

هپی پارک 98قطعه

هپی پارک 98قطعهتوضیحات : این بسته شامل 54 قطعه مختلف می باشد که کودک می تواند با این قطعات هر بار پارک های متفاوتی را بسازد.که باعث افزایش خلاقیت کودک می شود


گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25506_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25556  

چرخ دنده ها مزرعه
اهداف : آموزش رنگ ها _آموزش شکل ها و حیوانات _حرکت و ساختن ماشین های ساده.


چرخ دنده های مزرعه مجموعه ای است برای توسعه دست ورزی ظریف تر کودکان و همچنین ارتباط برقرارکردن بین چرخ دنده ها و پایه های آنها توسط پین هایی است که در آن وجود دارد. کودک با توجه به خلاقیت و ذوق و سلیقه خود 11چرخ دنده را روی 11 پایه مرتبط قرار داده و می تواند علایم مزرعه را برروی این چرخ دنده ها قراربدهد. اگر کودک بتواند یک ارتباط مکانیکی بین چرخ دنده ها برقرار سازد می تواند با دسته پلاستیکی که وجود دارد با چرخاندن یکی از محورها تمامی اجزای این محصول را به حرکت در آورد. افزایش خلاقیت و نوآوری و همچنین تقویت احساس کفایت و بالا رفتن مهارت مکانیکی از جمله اهدافی است که این بازی دنبال می کند

تعداد قطعات : 45

گروه سنی : 3 سال به بالا


 تومان

price_25556_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25713  

هوش چین 2تکه جور
توضیحات : در این مجموعه کودک با انواع حیوانات یا میوها آشنا شده و بعد ازکنار هم قرار دادن قطعه ها و جور کردن تصویر آن را در جای مناسب خود جایگذاری میکند.

گروه سنی : 3تا 5 سال


 تومان

price_25713_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 25945  

هپی پارک58قطعه
گروه سنی 3 سال به بالا
ویژگی های کالا:
پارک شادی 58 قطعه Tak Toy پرورش خلاقیت هماهنگی چشم و دست تقویت قوه بیان از طریق صحبت کردن در مورد آنچه ساخته‌اند بسته بندی مقاوم و کارآمد، جمع آوری مجدد قطعات را برای دفعات زیاد فراهم می آورد ابعاد بسته بندی: 37 ×25 × 7 میلی‌متر ساخت کشور ایران توجه: خرید این اسباب بازی به دلیل داشتن قطعات ریز برای کودکان زیر 2 سال توصیه نمی شود


 تومان

price_25945_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26104  

هنرموزاییک 200 مهره/گلدونه
یکی از بهترین بازی ها برای سرگرمی کودکان 3 تا 5 ساله بازی های چیدنی هستند. این دسته بازی ها علاوه بر اینکه می توانند مهارت دست کودکان را تقویت کنند باعث افزایش خلاقیت و آموزش مفاهیم ریاضی مانند شمارش اعداد و الگوخوانی و همچنین آموزش رنگ ها می شوند.
بازی هنر موزاییک 200 مهره با داشتن دو عدد صفحه ی مشبک شفاف و سفید به همراه برگه های الگوی تصویری می توانند مهارت های کودکان را تقویت کنند و آن ها را به خوبی سرگرم کند.

بازی هنر موزاییک گلدونه مدل 200 مهره برای کودکان گروه سنی 3.5 تا 5 سال عرضه شده که می تواند به دو روش آن ها را سرگرم کند. ابتدا کارت های الگو را زیر صفحه شفاف قرار دهید و از کودک بخواهید تا با استفاده از مهره های رنگی خانه های روی صفحه را طبق الگو پر کند. به این روش کودک الگوخوانی و توالی را یاد می گیرد.

در روش دیگر هم به کودک اجازه می دهید تا با استفاده از مهره ها روی صفحه ی سفید هر طرحی که دوست دارد بسازد. این فعالیت هم علاوه بر اینکه خلاقیت کودک را تقویت می کند باعث تقویت مهارت دست و افزایش هماهنگی چشم و دست کودکان می شود.


 تومان

price_26104_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26283  

هوشیار سازه400

هوشیار سازه400اسباب بازی هوشیار سازه، دارای 400 شکل هندسی (مربع، مثلث، دایره و ...) متفاوت با رنگهای شاد می باشد و کودکان می توانند سازه های متنوعی را با آنها ساخته و با این کار حس خلاقیت و نو آوری در کودکان افزایش پیدا می کند. این مجموعه شامل اشکال هندسی مربع، مثلث، دایره و اتصالات بلند و کوتاه می باشد که به کمک آنها می توان سازهای 3 بعدی نامحدودی را خلق کرد. همچنین به کمک آنها می توان شمارش ، رنگ ها و مفاهیم هندسی را آموزش داد.

گروه سنی:5سال به بالا


 تومان

price_26283_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26292  

بچه ها دبرنا
ویژگی ها:
تقویت مهارت های تفکر ، تمرکز و سرعت - تقویت مهارت ریاضی و هوش - پرورش مهارت های حسی ، حرکتی واجتماعی - ساخت ایران - کیفیت ساخت مناسب - بازی خانوادگی - بازی فکری -


_بازی فکری بچه ها دبرنا Daberna Kids

دبرنای تصویری برای کودکانی که هنوز توانایی خواندن اعداد را، برای انجام بازی دبرنا ندارند. 52 مهره با تصاویر فوق العاده جذاب و دوست داشتنی و همینطور چهار صفحه برای انجام بازی تا چهار نفر ، در عین حفظ کاربرد آموزشی و برقراری یک تعامل جذاب با کودک، ساعت ها کودک را به خود مشغول می کند.

چیدمان بازی:

تمام مهره‌ها را داخل کیسه قرار دهید و در صورتی که دو نفره بازی می‌کنید به هر بازیکن دو صفحه و در بازی سه یا چهار نفره هر بازیکن یک صفحه را مقابل خود قرار دهد.
شروع بازی:

یکی از بازیکن‌ها کیسه را در دست گرفته و هربار یک مهره از آن خارج می‌کند و تصویری که میبیند را با صدای بلند اعلام می‌کند.
همه در صفحه‌ی خود جستجو گرده و در صورت داشتن آن شکل، مهره را گرفته و روی صفحه قرار می‌دهد.
در هر چهار صفحه‌ی بازی تصاویر مشابهی وجود دارد.
بازیکنی مهره را بدست می‌اورد که سریع‌تر آن شکل را در صفحه پیدا کرده و با صدای بلند اعلام کند.
در صورتی که دو نفر همزمان شکل را پیدا کردند، ممهره را به کیسه برگردانده و مهره‌ی دیگری خارج کنید.

پایان بازی:

بازیکنی که بتواند زودتر از سایرین صفحه‌ی مربوط به خود را کامل کند برنده‌ی بازی می‌باشد.


 تومان

price_26292_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26294  

وینومینو
وینو مینو یک پازل با حالتهای گوناگون می باشد که به طرح معماهای گوناگون می پردازد.
این بازی همچنین یک نوع ساخت و ساز کوچک است که قدرت فکر کردن را بیدار کرده و مهارت های دیداری را تقویت می کند و اصول اولیه ساخت اشکال سه بعدی را یاد می دهد.

هدف بازی: ساخت چیدمانهای مختلف با استفاده از تعداد خاصی از مهره ها در صفحه بازی که هر چه تعداد مهره های به کار رگرفته شده افزایش یابد، بازی سخت تر می شود.

این بازی دارای هزاران حالت گوناگون می باشد.


 تومان

price_26294_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26321  

مگنت کد689/12

مگنت کد689/12گروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_26321_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26322  

مگنت کد688/9

مگنت کد688/9گروه سنی:3سال به بالا


 تومان

price_26322_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26337  

هپی پارک مینی(37قطعه)

هپی پارک مینی(37قطعه)چیدنى ها قطعاتى هستند که کودکان از طریق متصل کردن آنها به یکدیگر، اشکال و یا وسایل مختلفى را مى سازند. این بازى بسیار مورد توجه و علاقه کودکان مى باشد. چیدنى ها به تفکر، ابتکار و خلاقیت کودک کمک بسیارى مى نمایند او یاد م ىگیرد که چگونه با روى هم گذاشتن لوله ها، بست ها، کفى و سقف ها و ... پارک شادى و فضاى بازى بسازد. او از طریق سر هم کردن قطعات و اجزاى مختلف اسباب بازى هایش م ىتواند قدرت شناخت خود را بالا ببرد. کودک از طریق مشاهده شروع به کشف موقعی تها و شرایط گوناگون م ىکند و یاد میگیرد که چگونه فضاهاى واقعى زندگى را در قالب بازى، تخیل و تجسم نماید . کودک از طریق ساختن و پرداختن وسایل بازى اش نه تنها یاد م ىگیرد که دست هایش را چگونه به کار ببرد، بلکه یاد میگیرد که چطور ببیند و دقت کند . تومان

price_26337_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26361  

هوش چین مجموعه ای2تکه

هوش چین مجموعه ای2تکهمجموعه ی هوش چین دو تکه متشکل از 4 صفحه ی پرسش و 120 نیم دایره ی تصویری می باشد که در 4سری با تعداد 30 تقسیم بندی شده اند. کودکانی که با هوش چین دو تکه بازی می کنند قادرند که با رابطه و تناظر15 حیوانات اهلی15 حیوانات جنگل15 میوه ها و غیره آشنا شوند.همچنین کودکان با استفاده از این محصول هوش طبیعت گرای خود را تقویت می کنند و به طبیعت علاقمند می شوند. به دنبال بازی و استفاده از این مجموعه مهارت های تجسمی و تصویری کودکان تقویت می شود.این محصول در 2طرح ارائه می شود درصورت سفارش این محصول طرحی که موجود باشد برای شما ارسال می گردد

اهداف:
بهبود دقت و تمرکز

تقویت زبان آموزی

بهبود هماهنگی چشم و دست


فواید آموزشی:

این محصول حل مسئله را به کودکان آموزش می دهد.

این محصول کودکان را با انواع حیوانات،انواع میوه ها و موارد دیگر آشنا می کند.

این محصول در آموزش علوم به کودکان کاربرد دارد.


 تومان

price_26361_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26363  

هوش چین مجموعه ای3تکه

هوش چین مجموعه ای3تکهاین مجموعه شامل یک قاب پلاستیکی، دو صفحه‌ی مقوایی پشت و رو و 180 تشتک است. بر روی قاب پلاستیکی 15 دایره‌ی توخالی وجود دارد که وقتی برگه‌های مقوایی درون قاب قرار می‌گیرد، 15 تصویر از داخل دایره‌ها پیداست. به ازای هر تصویر 3 تشتک وجود دارد که در کنار هم تصویر دایره‌ای را کامل می‌کنند. هر یک از صفحات طبقه‌بندی خاصی را پوشش می‌دهد: حیوانات جنگل، حیوانات مزرعه، میوه‌ها و پرنده‌ها. هر بار بسته به علاقه‌ی کودک یکی از برگه‌ها را درون قاب قرار می‌دهیم و از او می‌خواهیم با کنار هم قرار دادن تکه‌ها روی قاب، تصویر را کامل کند. در حین انجام این کار در مورد موضوع تصویر با او گفتگو می‌کنیم و تا آنجا که حوصله‌ی کودک اجازه می‌دهد به او اطلاعات می‌دهیم.


 تومان

price_26363_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26371  

بلوک خانه سازی72قطعه

بلوک خانه سازی72قطعهتوضیحات محصول

بلوک خانه سازی ?? قطعه

امکان ساخت اشکال متنوع و زیبا

افزایش خلاقیت کودک با بازی بلوک خانه سازی

تقویت هماهنگی دست و چشم کودکان

امکان ساختن اشکال بدون محدودیت در ارتفاع

دارای قطعات پلاستیکی با رنگ های شاد و زیبا

دارای استاندارد ملی کیفیت

مناسب برای کودکان ? سال به بالا


 تومان

price_26371_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26374  

ساخت مدل های ملکولی(گلدونه)

ساخت مدل های ملکولی(گلدونه)مدل مولکولی از 36 گوی به همراه 36 میله رابط در 4 سایز طراحی شده است که با استفاده از آنها می توان ساختار های مولکولی و اجسام چند بعدی را ساخت .
بازی کردن کودکان با این محصول باعث پرورش ذهن آنها می شود چرا که در هنگام بازی کردن با این اسباب بازی از قدرت جسم و تخیل خود در ساخت سازه ها کمک می گیرند و دقت و تمرکزی بیشتری می یابند ،
همچنین مدل مولکولی در دره سنی نجوانان هم برای جنبه های آموزشی نیز استفاده می شود چرا که با درست کردن ساختار های مولکولی توسط خودشان درک بهتری از علوم شیمیای و مولکولی پیدا می کنند .

این بسته شامل 36میله در4 اندازه میباشد


 تومان

price_26374_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26375  

خانه جنگلی177قطعه

خانه جنگلی177قطعهاسباب بازی پارک جنگلی به کودکانمان در پرورش خلاقیت و افزایش تمرکز کمک مى کند پارک جنگلى تک توى یک اسباب بازى مفید و آموزنده است که امکان بازى گروهى و خانوادگى را فراهم مى کند. مفهوم خانه و سر پناه امن که بزرگترین دغدغه همه ى مردم جهان است با روى هم گذاشتن یک به یک این قطعات شکل مى گیرد و الگویى براى تلاش آینده آنان خواهد بود. استفاده از بسته بندى مقاوم و کارآمد جمع آورى مجدد قطعات را براى دفعات زیاد فراهم مى آورد.استحکام قطعات و مواد اولیه مقاوم و بهداشتى طول عمر این وسیله را براى چندین نسل فراهم مى آورد. قطعات این محصول از مواد غیر سمى بوده و براى کودکان مضر نمى باشد. طراحى فوق العاده قطعات این محصول آنرا به یک سرگرمى منحصر به فرد تبدیل کرده است .


 تومان

price_26375_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26429  

اولین بازیهای من(پیچ و مهره)

اولین بازیهای من(پیچ و مهره)کیف مقوایی شکل این بازی شامل 16 عدد پیچ در چهار رنگ و چهار مقطع متفاوت است که شامل مقطع مثلثی ، مربعی ، پنج ضلعی و چهارگوش می باشد . به ازای هر پیچ یک مهره هم شکل و هم مقطع هم برای آن طراحی شده است. یعنی علاوه برپیچ ها ، شامل 16 مهره متناظر هم می باشد.چهارصحفه مقوایی شکل و 10 عدد اتصال دهنده از دیگر اجزای تشکیل دهنده این بازی است. کودک با تناظر هریک از پیچ و مهره ها می تواند انها را به هم متصل کندو ازاین طریق قدرت انطباق خود را افزایش دهد. کودک با انجام این بازی مبنا و اساس ساختار وسایل مکانیکی را می آموزد.کودک با ابزار مناسبی که دراین بازی دراختیار دارد می تواند به صورت کاملا خلاق هرانچه به ذهنش می رسد را به واقعیت تبدیل کند.صفحات این بازی درجهت اشنایی کودکان با اشکال مختلف ایده خوبی برای آشنایی هرچه بیشتر کودکان با مفاهیم ریاضی و افزایش ادراک فضایی است.شناخت مفاهیم مکانیکی ، افزایش قدرت خلاقیت ، بالارفتن قدرت خودکفایتی و اعتمادبه نفس از مهمترین اهدافی است که این بازی دنبال می کند.این بازی برای سنین مختلف دوران کودکی کاربرد دارد .


 تومان

price_26429_Quantity


ساير محصولات گروه سنی 3 تا 6 سال /   کد کالا : 26461  

خانه جنگلی62قطعه

خانه جنگلی62قطعهتوضیحات محصول :

کلبه جنگلی 62 قطعه .فرزندان ما بزرگترین گنجینه های ما هستند. باچیدن قطعات کوچک بر روی یکدیگر ، دنیای خلاقیت و ساختن تخیلات را تجربه کنید . سازه های مستحکم و مقاوم به راحتی در هم چفت شده واز هم جدا می شود و هر لحظه شکلی جدید ساخته می شود. کافی است فرزندانمان را تشویق کنیم که همیشه در فکر ساختن باشند


 تومان

price_26461_Quantity


        Page : 1 2  3  4  5  6  7        Page Next

تعداد کل صفحات : 7   -   صفحه فعلي : 1   -   تعداد کل کالاها : 162www.farzandedana.com

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای فروشگاه فرزند دانا محفوظ است

فروشگاه ساز اصفهان هاست

CopyRight : 2004 - 2022