بیوگرافی

فروشــــــگاه فرزند دانا با بیش از یک دهه سابقه در زمینه بازیهای فکری، اسباببازی، کتابهای تخصصی و هوشی کودک، لوازمالتحریر، لوازم فانتزی، جوایز و … سعی نموده طیف گستردهای از معتبرترین برندها در گروههای مختلف و ارتباط و همکاری تنگاتنگ با تولید کنندگان معتبر تلاش کرده تا در زمینه نیازهای متنوع کودکان بهترین و کاملترین خدمات را با قیمتهای کاملاً مناسب و رقابتی همراه با کیفیت مطلوب عرضه نماید.

این فروشگاه در جهت قدردانی از مشتریان گرامی نهایت سعی و توان خود را به کار گرفته تا در اهداف خود که همانا ارائه خدمات ارزنده به مشتریان گرامی میباشد موفق گردد. در این راستان سعی بر این است که هیچ بازی عرضه نگردد مگر اینکه به مشتری آموزش داده شود. با تستهایی که از کودکان صورت میپذیرد بازی درخور و مورد نیاز فرد که به او در تقویت آموزش، حافظه، هوش و دیگر قابلیتها و تواناییهای او کمک نماید به وی عرضه گردد و اگر کودک کوچکترین مشکلی داشته باشد از طریق مشاوره و بازی درمانی که زیر نظر کارشناس خبره و روانشناس انجام میشود مشکل وی برطرف می گردد. ما با اعتماد کامل به این شعار معروف و جا افتاده که «کودکان از بازی میآموزند» و از نظر روانشناسان مطرح دنیا که با بازی میتوان تقریباً همه مشکلات روحی، فکری، آموزشی و … کودکان را برطرف نموده سعی بر آن داریم که در عمل به این شعار جامه عمل بپوشانیم و در این یک دهه همه توان خود را در این زمینه بکار گرفتهایم.

متاسفانه به قول مسئولین نظارت بر اسباب بازی و بازیهای فکری؛ ایران از نظر خرید اسباببازی برای کودکان خود فقیر است، زیرا سرانه مصرف اسباببازی در ایران ۵ دلار، در سوئیس ۲۵۰ دلار و در آمریکا ۳۵۰ دلار میباشد. لذا این مرکز مفتخر است که با در اختیار داشتن کاملترین و متنوعترین بازیها که استاندارد و زیر نظر کانون پرورش فکری می باشد به کودکان از ۳ ماه (برای آموزش، تقویت حافظه، هوش و …) تا بزرگسالان و کهنسالان محترم (برای سرگرمی، تقویت حافظه و جلوگیری از آلزایمر و …) قادر به ارائه بازی و خدمات میباشد و در این راستا با عموم روانشناسان و روانپزشکهای محترم، مهدها، پیشدبستانیها، مدارس و ادارات و سازمانها (جهت جوایز و هدایای آموزشی و تبلیغاتی) و … قادر به ارائه بازی و خدمات میباشد.

با توجه به پیشرفت جوامع بشری و شرایط زندگی مدرن و صنعتی، و قابل درک بودن دقت و برنامه ریزیهای فشرده برای استفاده بهینه از زمان صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، استراحت و لذت بردن از زندگی شخصی، خرید اینترنتی و سیستمی در اولویت بالاتری نسبت به روشهای خرید وقتگیر و قدیمی دارد. لذا این مرکز در نظر دارد که با توجه به احترام و تکریم مشتری در درجهی اول با روش فروش سیستمی در فروشگاه با در اختیار گذاشتن  سیستم به مشتری گرامی که توسط آن بتواند در کوتاهترین زمان، کلیه اجناس فروشگاه را همراه با قیمت، کارایی و کلیه اطلاعات در مورد آموزش، رده سنی، مزیتهای آن و … در اختیار داشته باشد و در صورت انتخاب بازی دلخواه خرید خود را انجام دهد. در مرحله دوم فروش اینترنتی است که ابتدا در شهرکرد و استان چهارمحال و بختیاری و سپس در کل کشور در خدمت کلیه هموطنان عزیز و گرامی انجام وظیفه نماید.

با تشکر

مدیریت فروشگاه:رضا حق پرست

معاونت فروش:خدیجه نقی زاده هفشجانی